Auto na víkendy

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Yeap 20. 1. 2018 08:31

Zdravím,

Sháním auto, s kterým bych jednou nebo dvakrát do týdne vyjel z Prahy, vzhledem k tomu, že vlaky a autobusy už mi lezou krkem i když jsou finančně výhodnější :-D .

Vzhledem k tomu, že auto nemám v plánu využívat tolik, tak bych rád koupil něco kolem 70000,-. Je mi jasný, že se s takovým autem ponesou určitý provozní náklady na opravy atd., ale vrtá mi hlavou, jestli je rozumnější poohlížet se po levnějších značkách, jejichž modely jsou mladší nebo je rozumnější koupit starší auto dražší značky. Případně bych vás chtěl poprosit o doporučení nějakého konkrétního auta. Jediné čemu bych se rád vyhl jsou škodovky, vzhledem k tomu, že mi jednu ukradli a na druhé se mi pokazilo vše co mohlo, takže na ně nemám uplně dobré vzpomínky.

Díky za jakoukoliv radu nebo tip!
Yeap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 20. 1. 2018 09:18

Nějakej Citroën, ten ti snad nikdo neukradne.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 20. 1. 2018 09:36

Jako pokud je prioritou, aby to nikdo necornul, tak jedine Kundaj
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 1. 2018 09:38

Že se u škodovky vše pokazilo je blbost , tady razime heslo že škoda je nejlepší a nikdy se rozbít nemůže...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 20. 1. 2018 10:18

Trochu to upřesni. Kolik Vás na ty vikendy bude jezdit, kolik s sebou vozite kramu, jak daleké cesty, jak dlouho si chceš to auto nechat a tak (z toho vyjde nějaká velikost auta, jestli kombi nebo ne) vzhledem k vikendovemu použití to bude nějaká benzínová 1,6 nebo tak něco.. Skodovkam se klidně vyhni jsou cenově opravdu výš.. Koukni na Ford focus, Fiat stilo, Peugeot 307 po faceliftu, Citroen C4, Opel Astra Renault megane , to jsou takové univerzaly co vyhoví většině uživatelů. Nech si finanční rezervu třeba 20tis. Abys měl na prvotní investice, domluv si prohlídku v servisu nebo někoho s sebou kdo autům rozumí, nakupuj že soukromé inzerce (v této relaci mi nepřijde dobře sponzorovat bazar) kazit se může každé auto, ale rozhodně se za ty peníze dá koupit něco co poslouží.. Nepospichej, nekup první hujdu co uvidíš a bude to ok
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod T.E.CH 20. 1. 2018 10:52

No auto za 70 litrů a aby bylo pak cajk, na 100 % jistotu, bude docela dost peněz do udržby.Takže aspoň 20 litrů na servis bych dal bokem.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod eLzyx 20. 1. 2018 10:55

PeTr7650 píše:Jako pokud je prioritou, aby to nikdo necornul, tak jedine Kundaj

to se dost krade na díly
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 20. 1. 2018 11:03

To bude dost záležet model od modelu.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2018 11:39

Tvl, rozumně.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 20. 1. 2018 12:01

T.E.CH píše:No auto za 70 litrů a aby bylo pak cajk, na 100 % jistotu, bude docela dost peněz do udržby.Takže aspoň 20 litrů na servis bych dal bokem.

Blbost a na víkendy za 70 tisíc jedině Sebring s V6
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2018 12:02

Baryku?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 20. 1. 2018 20:22

Punto / grande punto
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 20. 1. 2018 20:36

Jo, nějakou malou křapku. Pokud bude při nákupu v pohodě, tak provoz moc stát nebude.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 21. 1. 2018 06:54

PeTr7650 píše:Jako pokud je prioritou, aby to nikdo necornul, tak jedine Kundaj


A tobě už mozek někdo ukradl,nebo jsi tabula rasa od narození, péťo ?
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 1. 2018 08:23

Jean ViC píše:Že se u škodovky vše pokazilo je blbost , tady razime heslo že škoda je nejlepší a nikdy se rozbít nemůže...

Hey! :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků