Ajifek zas blbne

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 20:50

to je tak, když koupíš auto ženský a pak jí ho ve slabé chvíli dokonce začneš půjčovat.
Ale je v tom skoro nevinně, zaparkovala auto u chodníku, večer přišla k autu a na dveřích lísteček - volejte prosím na číslo xxx
No a nenapadlo ji nic jiného než lístek sundat a jet na nákupy a za kamarádkou. A teď dojela domů a říká, pojď se na to podívat, našla jsem lístek a při jízdě mi to něco psalo

No nějaká paní do toho nacouvala na levý předek. Promáčknutý nárazník, nelícuje maska, nelícuje to s blatníkem, škráblý. Světlo vypadá OK, mlhovka rozbitá není, ještě jsem nezkoumal.
Na číslo jsem volal, paní se omlouvala, a že to nějak vyřešíme - tak jsem si ji na zítra pozval do práce. A budu doufat, že z toho paní nevycouve ... nejdřív potřebuju od ní doklady a podpis, že uznává havárku, pak začnu zjišťovat škodu ...
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 22. 7. 2018 20:55

Nove auta pritahuju tieto problemy kua.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 22. 7. 2018 21:13

Štěstí, že ten lístek nezahodila...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2018 21:18

Paní hodná, snad jí nějaký ***** "neporadí"
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 7. 2018 21:21

Hm ja na takovou slusnou stesti nemel, takhle budu cekat na jinou dobrou dusi.. :/
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2018 21:22

Ty máš škrábnutí... Čímž neříkám že to nenasere
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 7. 2018 21:23

Pravda
Anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 7. 2018 21:33

nasere to vždycky, snad to všechno půjde hladce vyřešit
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 7. 2018 21:38

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 7. 2018 06:24

Však máte pojištění, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 23. 7. 2018 06:30

Tiež som to nepochopil. Človek pri najhoršom zaplatí spoluúčasť. Mna by skôr štvalo to naburanie a vybavovačky okolo toho.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2018 07:31

Arnie J píše:Paní hodná, snad jí nějaký ***** "neporadí"

já bych jí poradil - zapírat, zapírat, zapírat.

No, asi bych to hrál na její povinné ručení, tahat z ní reálný prachy mi přijde nepěkné, zvlášť když nechala lístek. Ale uvidíme, na kolik servis nacení opravu ...
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 23. 7. 2018 07:41

Aby z toho nebola totalka.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 23. 7. 2018 07:58

ajif píše:to je tak, když koupíš auto ženský a pak jí ho ve slabé chvíli dokonce začneš půjčovat.
Ale je v tom skoro nevinně, zaparkovala auto u chodníku, večer přišla k autu a na dveřích lísteček - volejte prosím na číslo xxx
No a nenapadlo ji nic jiného než lístek sundat a jet na nákupy a za kamarádkou. A teď dojela domů a říká, pojď se na to podívat, našla jsem lístek a při jízdě mi to něco psalo

No nějaká paní do toho nacouvala na levý předek. Promáčknutý nárazník, nelícuje maska, nelícuje to s blatníkem, škráblý. Světlo vypadá OK, mlhovka rozbitá není, ještě jsem nezkoumal.
Na číslo jsem volal, paní se omlouvala, a že to nějak vyřešíme - tak jsem si ji na zítra pozval do práce. A budu doufat, že z toho paní nevycouve ... nejdřív potřebuju od ní doklady a podpis, že uznává havárku, pak začnu zjišťovat škodu ...


No kup jí litačku na MHD a máš klid. :D

-- 23. 7. 2018 08:59 --

ajif píše:
Arnie J píše:Paní hodná, snad jí nějaký ***** "neporadí"

já bych jí poradil - zapírat, zapírat, zapírat.

No, asi bych to hrál na její povinné ručení, tahat z ní reálný prachy mi přijde nepěkné, zvlášť když nechala lístek. Ale uvidíme, na kolik servis nacení opravu ...


Tak jasně že na povinné ručení, na nic jiného bych nepřistupoval.Pokud ho tedy má. :/
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 7. 2018 08:01

Samo že povinné ručení, o ničem jiném bych neuvažoval.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků