GOLF V GTI

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kapr99 27. 10. 2017 10:31

Ahoj,

Psal jsem zde ze hledam auto kolem 150k +- na delsi cesty atd...to se nastesti vyresilo pracovnim autem.

GOLF V GTI je/bude moje osobni auto.
Jde hlavne o to ze tohle auto chci. Vim ze neni nejlepsi atd atd ale proste se mi libi a chtel bych ho zkusit.

Chci se zeptat hlavne tech co s nim maji zkusenosti nebo i zkusenosti s 2.0 TFSI.
O auto uz jsem si zjistil hodne(par jsem jich byl uz projet a prohlidnout) takze dokazu na 90% rict podle zvuku motoru co je kde spatne. ( + typicke neduhy GTI a TFSI )

Chci se ale zeptat ( i kdyz vim ze je to relativni dle udrzby) kolik je uz hodne velky najezd? Vsude vidim najezdy kolem 200 000 +-
A docela se divim ze se nikde nepise o problemech s turbem?

Dekuji predem za informace...kazda dalsi se hodi.
Kapr99
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 27. 10. 2017 10:53

Je tu tema o 2,0TFSI aj s popisom problemov - mfilip vyber Octavia RS tusim sa to vola.

200k km je normal najazd, turbo to ma tusim vodou chladene, takze preco nie...ale ***** sa moze.
Golf je rozsirene auto, takze nejake extra problemy ked aj budu vyriesis vpoho.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 27. 10. 2017 11:39

Jo to jsem koukal ale je to mfilip vyber auto PO Octavii RS...tak jsem tam moc nekoukal ale ma to 60 stran tak jestli tam neco bude...kouknu.

Jo ma to dochlazovani i po vypnuti motoru tak pokud nebudu mit extra smulu tak by turbo melo byt ok.
O nejakych "neduhach" MK5 vim tak na ne budu davat pozor.
Neresim kraviny jako oloupane plasty atd preci jen 200k je 200k.

Koukam i na zatekani do svetel nebo sjezdene zadni pneu z vnitrni strany.
Kapr99
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 27. 10. 2017 11:41

Tak asi to he nova tema, ale urcite je nekse aj stara najdi si to.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 27. 10. 2017 13:34

loupani barvy, zatekani do svetel je OK, spis bych se zameril na motorove problemy, ty pujdou do penez
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 27. 10. 2017 18:57

Tak jsem se byl na jeden podivat. Ma najeto 217k je ze Svedska kde jezdil celou dobu. Ma vypsanou knizku od zacatku az do konce. Je udelanej celolak. Pry byla nekde rez ale ted po ni neni ani stopa. Co jsem koukal tak je ten lak udelan opravdu dobre a skoro bych to ani nepoznal...jestli neco skryva to nevim. Bourany ze strany ani na strech neni. Prede/zadek nepozna ale co jsem koukal na motor a spodek zadne svary atd co by naznacovaly velkou bouracku.
Motor naskocil s malickym zakuckanim napoprve. Kupodivu zadny typicky cvakot ani "diesel" nebyl slyset. Ten "zakuck" by resily asi nove svicky/civky. Jinak zadny podivny ramus ktery by znacil neco spatneho nebyl.

Podle financni co mam jsem se domluvil ze by vzal na protiucet moje stare auto...kouknul na nej a rikal ze by nebyl problem i s vadama co jsem rikal ze auto ma.

Tak uvidim v pondeli jsem rikal ze se ozvu a ze auto kdyztak poradne projedu.

Jinak kdyz prijelo tak opravdu lilo. Je videt ze do leveho zadniho asi tece (mlzilo se)
Jinak nikde mokro v kufru nebo v aute nebylo.
Kapr99
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 27. 10. 2017 19:03

celolak by byl podezrelej

jestli je to kvalitne opravena bouracka tak to jako laik nepoznas at mas na internetu nacteno kdo co
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 27. 10. 2017 23:00

Hele to nevim a asi to nebude vedet ani ten autobazar...ten celolak byl prej delanej v nemecku a z nej to dotahli oni sem. Jasny muzou kecat ale to asi nezjistim :)

Mechanik by to poznal nebo i jako laik ze to muze byt bouracka?
Tak jsem si neco nacetl no...neco z toho jsem uz kontroloval a to bylo ok (zadny vlnky na ramu strechy ani prahu a dvere a mezery mezi byly OK.
Kapr99
Nováček


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků