Mondeo 2011 2.0 benzin nebo OII 2012 1.6 TDI?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 20. 9. 2017 09:13

Jestli je to takle za levno a stačí zacvaknout (ještě asi bude potřeba si pohrát s diagnostikou a asi to někde povolit, protože to tenhle režim nezná), tak bych do toho šel. Nejenomže člověk pak nemusí svítit přes den 110W potkávaček, ale líp to i obecně to auto vypadá.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 20. 9. 2017 09:27

Jsem plácl jen kolik bych za to dal já, na ebay je to litr za jeden a v česku předpokládám že ojebávači budou chtít tak pětku protože to jsou *****, ale dá se sehnat když se chce
anonym

Odeslat příspěvekod K86 20. 9. 2017 09:38

Nemyslím si že před a po fl jsou nárazníky stejné
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 20. 9. 2017 09:41

Píše že má záslepky místo LEDek, a to předFL vůbec neměl, ne? :hm Já teda nevím, ale pokud tam má jen hnusné černé plasty ve stejným tvaru co jsou LEDky tak to je jak píšu, pokud je to jinak tak je to jinak

-- 20. 9. 2017 10:41 --

Mohl by dát fotku auta zepředu :-))
anonym

Odeslat příspěvekod K86 20. 9. 2017 09:46

Před FL rozhodně žádné zaslepky neměl. Měl je po fl když neměl spds. A nebo. Jestli se po fl s dvoulitrem delal
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 20. 9. 2017 12:14

2011 je po FL, nebo ne? Jezdi mondea s podobnym cumakem, ale maji velke mlhovky a nic.. ja mam mensi mlhovky a nad nimi vodorovny cerny pruh. Omlouvam se, ze nemam to foto.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonym 20. 9. 2017 12:18

FL byl 2010, nevím proč nás tu K86 plete :/
anonym

Odeslat příspěvekod XB_1 20. 9. 2017 12:20

A to jeste bude muset nekdo zadratovat ;) A vyhodit potkavacky, ne? Ty tam podle me byt nesmi s dlr. Uz jsem se na to dival, ze jsem to chtel dobastlit do OI a neni to jen tak.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonym 20. 9. 2017 12:23

Proč bys měl vyhodit potkávačky? Nesmysl, nevím jak to je u mondea ale normálně když si na auto dáš denní svícení tak při rozsvícení klasických potkávaček ti celý zhasne. Potom jsou takový ty kdy se ztlumí - a v tomhle případě potkávačka nesvítí (ale jelikož mondeo bylo s i bez tak pochybuju že se tlumí, ale nevím, podle mě prostě vypíná), no a pak máš nějaký francouze kde denní svícení svítí furt a netlumí se vůbec :D

-- 20. 9. 2017 13:26 --

Při troše štěstí tam ta kabeláž už bude připravená a jen to zacvakneš, jinak to holt nadrátovat no ale to je za dvě hodiny hotový
anonym

Odeslat příspěvekod K86 20. 9. 2017 15:09

Tak to mas nejakou social edici, to se jen tak nevidi :)
mas vubec SPDS?

-- 20. 9. 2017 16:10 --

XB_1 píše:i když místo navigace mám jen rádio s CD.


To neva, ta navi co se tam davala stala za total vylizprdel. Ja tam mam s MP3, USB a BTHF radio
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 20. 9. 2017 15:37

social edice uplne ne. mam vyhrivane okno i vpredu, vyhrivane sedacky, digiklima, tempomat, parkovaky vpredu a vzadu, radio je s cd a mp3 i s BT a aux zdirkou v kasliku pred spolujezdcem. zkusim se podivat na tu kabelaz, to by byly v blizkosti tech zaslepek konektory? jinak spinac svetel ma i polohu auto. ty led by mely pohasnout pri tlumenych, aspon jsem to videl u nekoho na parkovisti. a zaslepku maji na miste, co ja mam potkavacku, sice to jsem videl u smaxe, ale to bude stejne asi. kdybych to nahodou nekdy zapojil, tak diagnostiku asi sam neudelam, co? ale snad by nekdo za uplatu poslouzil :)
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonym 20. 9. 2017 17:17

Dej nám fotku předku ať se tu nehádáme, nakonec zjistíme že to až tak mondeo není, že to je cmax, tak aby sme tě zbytečně neblbli :-))
anonym

Odeslat příspěvekod XB_1 20. 9. 2017 17:27

mondeo 2011 poznam uz i ja :)
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 20. 9. 2017 17:31

clany píše:Proč bys měl vyhodit potkávačky? Nesmysl, nevím jak to je u mondea ale normálně když si na auto dáš denní svícení tak při rozsvícení klasických potkávaček ti celý zhasne. Potom jsou takový ty kdy se ztlumí - a v tomhle případě potkávačka nesvítí (ale jelikož mondeo bylo s i bez tak pochybuju že se tlumí, ale nevím, podle mě prostě vypíná), no a pak máš nějaký francouze kde denní svícení svítí furt a netlumí se vůbec :D

-- 20. 9. 2017 13:26 --

Při troše štěstí tam ta kabeláž už bude připravená a jen to zacvakneš, jinak to holt nadrátovat no ale to je za dvě hodiny hotový


Mondeu poFL při rozsvícení tlumených ty SPDS pohasnou (zluměj), ale nezhasnou úplně.

-- 20. 9. 2017 18:33 --

XB_1 píše:2011 je po FL, nebo ne? Jezdi mondea s podobnym cumakem, ale maji velke mlhovky a nic.. ja mam mensi mlhovky a nad nimi vodorovny cerny pruh. Omlouvam se, ze nemam to foto.


Obrázek
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 20. 9. 2017 17:42

Jest tak, jedna intenzita je pri SPDS- sviti silne a jedna intenzita je parkovacky nebo kdyz jsou rozsvicena svetla
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků