Vyber povozu pro goese... tema na cely rok

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2017 06:01

Jelikoz se to pomalu blizi, kdy budu menit Fluenceho, tak se zacinam divat po tom, co by se dalo poridit misto nej. Protoze to bude dejly kar, tak trochu zmenim parametry a urceni auta. Nakup bude +- cervenec pristiho roku. Rozpocet tak baj voko 40k eur bez dane. Ale je to spise takovy psychologicky limit pro mne.

Co bych chtel udrzet, tak dobry a kvalitni automat, 4kolku a solidni dynamiku (kilo za 8 neni solidni). V podstate netouzim po nicem konkretnim. V zoufalosti vyberu, kdy opravdu neni z ceho brat, jsem uz cumel i na hybridy, plug-in hybridy a elektromobily. Ale tam je to naprosto mimo.

Takze kde opravdu neni co vybirat - Frantici, Italosi, pokud jsem neco neprehledl, tak Japonci, Amici a nevim co jeste.

Uprimne dost pokukuju po Cupre 4kolce, jenze tam je bloker v tom, ze tam nedavaji rezervu a bez ni auto nechci ani nahodou a vozit ji pohodzenou v kufru se mi taky nechce. Ale zase kilo pod pet, nenapadne, libi se mi to... no dejme tomu. No pak je tu dvojice Sup/Passat, coz je takova ta volba, kdyby nic lepsiho nebylo. Premie u mne dost tezko obstoji, protoze BMW a MB ma hnusny interier a A6 je uz docela stara a nechci auto, aby za 3 mesice prisla nova generace. Zase takovy A6 allroad by se mi libil. Mazda a Ford je v kombinaci 4kolka a automat zoufaly.
A ono uprimne i kdybych vyhodil z vyberu 4kolku a chtel jen dobry automat, stejne je vyber +- porad stejny.
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 7. 8. 2017 06:25

Co nějakej Lexus ? To by bylo přímo pro Tebe,prostě něco vyjímečnějšího,woe. :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2017 06:28

to bych asi nedal :) navic tam neni nic zajimaveho. GS vypada na zbliti, RX to same, LS je fuj a to kupe je ultra fuj :)
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 7. 8. 2017 06:33

poslyš kozle, co třeba něco z východu, z Ruska? třeba Sojuz? ten sice kilo pod 5 s nedá ale i tak no..., pár éček přihodíš..., Meta
Naposledy upravil metyn dne 7. 8. 2017 06:34, celkově upraveno 1
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod 970ka 7. 8. 2017 06:33

No mě se zase nelíbí Seat,třeba apod. auta,co kolem mě jezdí každý den,včetně Supa a Pašíka atd. Budeš to mít těžký.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 7. 8. 2017 06:42

Hele jestli budes kupovat az pristi rok, je mozne, ze nova A6 uz bude.
Protoze jinak budes muset koupit Superb v TSI ve Sportlinu v kanarkovy barve :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2017 06:42

To chapu, ja to beru jako ciste pracovni presouvadlo, takze je mi to burt, ze to bude tuctofka. Aspon bude klid. Netuctofku si vyberu pozdeji :) akorat proste nevim co ted no.
anonymni

Odeslat příspěvekod fortress 7. 8. 2017 06:43

Jelikož se italů nebojíš tak co Giulia Veloce? Včera jsem mohl srovnat se superbem a kromě pár věcí co by mě srali je to fajn auto.

Obrázek
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2017 06:43

SerifJohn píše:Hele jestli budes kupovat az pristi rok, je mozne, ze nova A6 uz bude.
Protoze jinak budes muset koupit Superb v TSI ve Sportlinu v kanarkovy barve :D


jako marne uvazuju v cem je ten sportline jiny, nez treba LaK krom toho, ze ma mene vybavy :) ale pokud by sel sup, tak asi sportline s TSI a v cervene. Ta kanarkova je takova divna :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 8. 2017 06:46

M240i
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 8. 2017 06:49

Giulia
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 8. 2017 06:52

tu si nekoupí :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2017 06:56

Arni ja si nechci plnit tvoje sny :)

Giulia - no jak to rict a neurazit... to auto neni tak nejak nicim zajimave. naprosto realne vzato zapadlo do vsednosti konkurenc. Nicim nevynika. Ani vykony, ani cenou, ani vybavami ani nicim. Navic je to prtave.
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 7. 8. 2017 06:58

Šel bych na jistotu a koupil něco od AUDI. Cokoliv jinýho tě bude srát. Superb není alternativa to tě nebude bavit
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 8. 2017 06:59

Nejlepší auto všech dob...Octavia RS245 :D (na čtyřkolku ser, stejně na hory nejezdíš)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků