Auto pro soukromé účely do 300t

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Stormdealer 26. 7. 2017 12:04

Nejprve díky všem za konstruktivní názory. Přesně to jsem potřeboval.

TO Serif:
Ano souhlasím riziko, že to bude na houby tam je. To je vždycky a je jasný, že se zvyšuje s rokem, km. Neříkám, že ale někam pojedu sám nebo že to nebude aspoň na nejvyšší úroveň prověřený. Chápu, je možné, že za rok se něco posere. To může bejt pravda a taky nemusí, ale máš pravdu s tím je nutný počítat, ale je to trojka ne pětka nebo sedmička, kde koupíš za 200k fáro a přijedeš na první servis a necháš tam znova 200k.
Za klad bych bral, že hledám benzín a tím odpadávaj starosti typu vstřiky apod. Jinak o značce to není nemám si potřebu nic dokazovat. Jen prostě uznavám kvalitu 6val a vzhled u E90 (subjektivní pohled). Navíc s mým nájezdem 15k ročně to díru spotřebou do rozpočtu oproti naftě neudělá.

Napsal jsem sem abych mohl mít víc alternativ, nejde mi o žádný macho-indexx na souseda nebo co. Nějakej čas jsem měl dokonce v hledáčku Hondu Accord 2.4 i-Vtec, ale sehnat rozumnej kus je nadpozemskej výkon. Na nový auto nebo předváděčku mi to přijde jako malý budget.

Za mě zatím mám na to pohled v současnosti jako jamaco. Chápu, že to nějakou kačku spolkne a s tím počítám, když něco chceš tak na to hold musíš mít, klasika.
Jinak se stilem to neporovnávám, to ani snad nejde, protože je to koncipované auto úplně na něco jiného, tam je provoz "zadarmo" proti tomu. Navíc je to daily rodinný auto.


OT: Jen detail u 6val BMW N52 jsou motory neskutečnej držák. Občas můžou jen trpět na olej a vodní pumu. Je to klasická atmosféra bez turb, vstřiků a podobnejch věcí co stojí nehorázný prachy (to jen když jsme u těch nákladů). Diesel je samozřejmě pase v tomhle nájezdu.
Stormdealer
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků