Superb obvyklá sleva

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod metyn 28. 6. 2017 13:41

a kdo to má zadarmo kikoti? :D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod SerifJohn 28. 6. 2017 13:43

Arnie J píše:já 460!

Komu si musel podrzet v salonu ? :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod jurajec 28. 6. 2017 14:18

tak postup se nabizi sam - slevu na passata/mondeo pouzijete jako protiargument na chabou slevu na superba

co by me ale zajimalo zda se da okecat sleva na ojete rocni vozy u skodaplus.cz nezkousel jste nekdo ?
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonym 28. 6. 2017 14:20

Tak to zkus ty a alespoň nám poreferuješ
anonym

Odeslat příspěvekod tomanr 28. 6. 2017 14:23

jurajec píše:co by me ale zajimalo zda se da okecat sleva na ojete rocni vozy u skodaplus.cz nezkousel jste nekdo ?


Kupoval som tak 2 auta. Ziadna zlava ale netlacil som prilis.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferohora 28. 6. 2017 14:34

V SR myslim viac ako tych 8-10% na skodovku nedostanes!
3 GT
BMW
Ferohora
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 28. 6. 2017 14:36

Tak ja jsem argumentoval tim, ze kdyz mi to daji za takovou cenu jakou jsem navrhl, muzou mi rovnou podat propisku a podepisem to, jinak bezim o dum dal.
Zkusil bych to u Skody taky tak.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 6. 2017 14:45

Serif: toto je jedna z nejbeznejsich variant vyjedanvani v autosalonech... to na ne moc neplati... stejne jako "u franty mi nabidli XY, nicmene radeji bych to kopuil u vas, pokud mi date cenu jako u nej, beru to u vas" s tim, ze si to XY prisadis... a dalsi podobne figle...
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 6. 2017 14:52

V mém případě chtěli vidět z mailu vytištěnou nabídku Franty a diskutovalo se o ceně vesele dál s úspěšným koncem.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 28. 6. 2017 15:02

Goes: U me to zafungovalo v tom smyslu, ze jsem rekl, ze jsem rozeslal poptavky po cele CR a mel jsem jako mininum k vyjednavani stanovenych 20%. Takze to zabralo. Samozrejme mozna by to slo i niz. Me uz niz nepustili, ze to uz nejde. Chtel jsem zadarmo jeste zimaky, ale to uz prej ne. Ja jsem odchazel spokojenej. Jeste ten den zaplatil zalohu a ten doufam, ze v Emdenu to vyrobi rychle. O Pasiky ted neni takovej zajem a dela se to v jedny fabrice, tak snad to nebudou moc natahovat. Na Tiguany se pry ceka az rok.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod jurajec 28. 6. 2017 15:33

to zni rozumne, 20% ceny ztratis jen tim ze vyjedes novym autem ze salonu na ulici
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod SerifJohn 28. 6. 2017 15:37

To me nenapadlo. Mel jsem chtit 40% :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Petrs77 28. 6. 2017 17:20

Nevím, zda se to změnilo, ale před 2 měsíci byla cekacka na Tiguana 3-6 měs
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 6. 2017 17:39

Arnie J píše:
T.E.CH píše:No Passaty, bó potřebují vyrábět a nejdou tak na odbyt, jsou teď cenově zajimavý kup....

-- 27. 6. 2017 18:13 --

Arnie J píše:TECH: to by musela na passata být sleva 40%, aby vyšel levněji než superb :D


Je vidět, že nevíš co znamená 40%. Víš , ač to neberu osobně, tak teď jsi něco napsal a nevíš o tom nic.... :D A to už nemám na mysli ty %. 8-D

-- 27. 6. 2017 18:17 --

tomanr píše:Za necelý milión sa nedá kúpiť superb v nafte? Podľa mna aj v L&K.


No musíš ho dovybavit a pak je hodně přes mega (před slevou). S DSG stojí LK ale v "základu" 1 032 000.
Dovybavíš a vše je jinak....Passaty fakt teď vyjdou hodně dobře, jako skladovky...

Hele já vím, že si potřebuješ obhájit, jak dobře jsi koupil. Pro mě za mě, mně je to jedno. Nicméně jsem to dost pečlivě porovnával, když jsem loni na podzim objednával auto. 40% je samozřejmě nadsázka, ale Superb co jsem si naklikal byl za 850, srovnatelný Passat byl k milionu. Pro mě tedy úplně cenově mimo mísu, protože na škodovku i VW jsem měl stejnou slevu. Pokud má někdo na škodovku 9% a na VW 20%+, tak pak se to srovná, ale to zdaleka nebyl můj případ.


Ano Passata jsem koupil hoooodně dobře, jenže ojetého....a B7. O slevách jsem psal kvůli tomu. že to tak je, tak to nerozporuj.Co jsi měl ty za nabídku je zcela irelevantní, protože řešíme slevy všeobecně (a teď, současnost) a ne nějaké možnosti fleetu.Prostě je to tak že teď Passat vychází hodně dobře a je to proto, že nemají odbyt a musejí "zpomalovat" výrobu.Superb odbyt má, tak na slevy kašlou, respektive je nemusí dávat a taky je nedávají.Fleet je věc druhá...ale i tak, Passat lze pořídit opravdu za slušné peníze.Pravda pořád je to drahý. :-D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 6. 2017 17:46

Jo, Mazda 6 pořád vede :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků