Leon ST vs Astra ST výběr

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomanr 25. 6. 2017 20:01

goes píše:
tomanr píše:Parkovacie senzory sú tiež blbosť. Človek sa na ne spolieha a hneď to niekam tukne. O Airbagoch radšej ani nezačínam...


Jsem si na 99% jisty ze by 99% lidi narazli pri couvani kdyby ty pipaky z niceho nic nezarungovaky a nepipaly.


to vies ze hej.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2017 20:02

Tak ono zase nekdy byt kokot neni od veci
anonymni

Odeslat příspěvekod podikk 25. 6. 2017 20:10

Jestli muzu jen zareagovat na goese a hlidani slepyho uhlu. Ten kluk ma pravdu. Stridam auto s a bez a je to pruser, par prvnich podivani do zrcatka mi trva nez se preorientuju a stejne tak acc, v Caddy mam normal tempomat, dojizdim a rikam si: "*****, proc to nebrzdi." nez si to uvedomim. Ale jinak to BSM a hlavnr hlidani provozu za autem je super vec. Kvuli tomu jsem bral skladovku, ravky na objednani uz to nemely.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 6. 2017 20:11

Dacia.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 25. 6. 2017 20:50

Jako u tempomatu to beru, ale slepý úhel nechápu. Já mám pocit, že se furt dívám stejně, a světýlko beru jen jako upozornění, že si mám dát bacha, že tam může být něco navíc.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2017 20:51

Nevim myslim ze tam bude pracovat podvedomi
anonymni

Odeslat příspěvekod podikk 25. 6. 2017 21:03

Petrs77: pokud otacis hlavu i s hlidanim, tak asi problem mit nebudes. Ja jsem se pristihl, ze na to kaslu, vlastne se otacim jen kdyz se mi svetylko rozsviti, abych vedel, jestli to tam jeste muzu poslat :). Ravka sviti kdyz mam auto 3m za *****, takze jeste dost casu pridat a zaradit se.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 25. 6. 2017 21:06

Ono asi i záleží, jak to mají auta vyřešené. Superb malé v zrcátku a podvědomě to není vidět, Tiguan má lampu na kraji jak kráva a tam se to podvědomě asi dá
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod podikk 25. 6. 2017 21:09

Pockej, ty to myslis takhle. Tak to ne, to do zrcatka hlavu otacim, zas takovy hovado nejsem. Myslel jsem, ze neotacim hlavu pres rameno, coz bez svetylka se snazim otacet.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 25. 6. 2017 21:24

Je to jak píšeš.. Stejný dojem jsem měl z porovnání Astry a Leona... Astra o generaci lepší interiér a komfort.. Seat sportovnější ale interiér nic moc.. Nic by nevadilo, ale výplně dveři mě vyloženě uráží :) Nakonec jsme loni vzali Leona pac se objevila 1,8tsi za 520.. A bylo to pro bráchu což je přeci jen mladoch.. Pro rodinu bych radši Astru ale ten motor je průser..
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 25. 6. 2017 21:25

No uz to snad vypada dobre, i tem co to cukalo jak splasene s novym olejem prestalo... tak nezbyva nez doufat, jit v breznu do vyroby, tak bych uz ted nejspis prebiral bezvadny kousek..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 6. 2017 21:31

No nevím, oprava výměnou oleje ve mně moc důvěry nevzbuzuje
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 25. 6. 2017 21:32

+1
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 25. 6. 2017 21:33

No je to jina specifikace.. fakt to tam dost utichlo, sleduju to dlouhodobe az budu potrebovat benzinkombiwagen, tak abych hned vedel :))
Anonymni

Odeslat příspěvekod kufus 25. 6. 2017 21:58

jamaco píše:Je to jak píšeš.. Stejný dojem jsem měl z porovnání Astry a Leona... Astra o generaci lepší interiér a komfort.. Seat sportovnější ale interiér nic moc.. Nic by nevadilo, ale výplně dveři mě vyloženě uráží :) Nakonec jsme loni vzali Leona pac se objevila 1,8tsi za 520.. A bylo to pro bráchu což je přeci jen mladoch.. Pro rodinu bych radši Astru ale ten motor je průser..

Cos myslel těma výplněma dveří? U kterého?
CPU C2D E4400 @ 2GHz MB GIGABYTE P35 DS3L RAM 2 x 1GB Kingston 800Mhz GK X1950PRO HDD WD2500YS Caviar Corsair VX450W
kufus
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků