Dobrý autobazar

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 19. 6. 2017 11:07

970ka píše:Srovnávat tyto dva světy moc nelze.Malý prodejce nemůže konkurovat áčkařů apod. Mají velkou nabídku,perfektní zázemí a kdo vejde ,je v podstatě lapen. Ale může konkurovat a mhohdy právě dobře konkurují,právě tou vstřícností a férovostí,ale je to těžká disciplína.Člověk musí být tvrdý hlavně sám k sobě,ale pak je to výhoda,to ty velcí prostě nedokáží. Před mnoha lety,jsem musel spoustě známým a kamarádům říci NE,tvé auto do bazaru nevezmu,nelíbí se mi ,nebudu za něj ručit a tím to začalo,rozhodl jsem se,že nebudu fungovat,jako bazar ,budu dělalt jen své auta a to bylo nejlepší rozhodnutí,jaké jsem udělal. A také je to ve výchově,to co si každý neseme životem ze své rodiny.V této branži však pořád existují dovedové,kteří budou dělat lumpárny,protože jim to prochází a peníze ,jak známo zatemňují mozek.

Jako nerad to píšu, protože ti nechci dělat reklamu, protože jsem od tebe nic nekoupil, ale fakt si do aaa nebo ESA zajdi. Z asi 200 aut na place byli 4, který měli vůbec origo kola, z toho jedno 3 litr benzin pezot. Jak by tech 196 aut asi dopadlo na stk?
U tebe jsem takove zjevně, do oči bijící problémy, neviděl.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 19. 6. 2017 21:17

970ka píše:Srovnávat tyto dva světy moc nelze.Malý prodejce nemůže konkurovat áčkařů apod. Mají velkou nabídku,perfektní zázemí a kdo vejde ,je v podstatě lapen. Ale může konkurovat a mhohdy právě dobře konkurují,právě tou vstřícností a férovostí,ale je to těžká disciplína.Člověk musí být tvrdý hlavně sám k sobě,ale pak je to výhoda,to ty velcí prostě nedokáží. Před mnoha lety,jsem musel spoustě známým a kamarádům říci NE,tvé auto do bazaru nevezmu,nelíbí se mi ,nebudu za něj ručit a tím to začalo,rozhodl jsem se,že nebudu fungovat,jako bazar ,budu dělalt jen své auta a to bylo nejlepší rozhodnutí,jaké jsem udělal. A také je to ve výchově,to co si každý neseme životem ze své rodiny.V této branži však pořád existují dovedové,kteří budou dělat lumpárny,protože jim to prochází a peníze ,jak známo zatemňují mozek.


Jinak třeba je dobrý vodítko na férovost to, když bazar výslovně píše o tom, že pohlídka auta v autorizáku ze strany zájemce je samozřejmostí? Protože autorizák může snáze najít vadu než mladej od sousedů, co dělá automecha a zákazník si ho vzal jako doprovod?

BTW: Kolik % zákazníků řádově má třeba toto přání při koupi u AutoKrs?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2017 21:18

Zatim se mi nestalo aby bazar nebyl ochotmy zajet do autoraku
anonymni

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 19. 6. 2017 21:19

PatV píše:...sice pořád trochu takový bazarový kšeftaři...


Jakože je špatně to, že bazar provozují za účelem vlastní obživy a nikoliv čistě charitativně? :D
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 19. 6. 2017 21:20

Já kupoval auto v autorizáku a už tam na mě čekalo zvednutý
anonym

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 19. 6. 2017 21:24

goes píše:Zatim se mi nestalo aby bazar nebyl ochotmy zajet do autoraku


I vč. těch konglomerátů, co mají vlastní zázemí a můžou to hrát na "kam byste chtěl jezdit, když si to můžete prohlídnout tady"
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 6. 2017 21:24

Jsem kupoval na vrakaci a ani se na autorizak neptal
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2017 21:42

fricoolinek2 píše:
goes píše:Zatim se mi nestalo aby bazar nebyl ochotmy zajet do autoraku


I vč. těch konglomerátů, co mají vlastní zázemí a můžou to hrát na "kam byste chtěl jezdit, když si to můžete prohlídnout tady"


Scka v brne i ostrave no problem
anonymni

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 20. 6. 2017 02:05

GrandeurV6 píše:Já kupoval auto v autorizáku a už tam na mě čekalo zvednutý


No, to bych zase skoro považoval trochu za problém ve věci jistého "střetu zájmů". Tj. autorizák nebude mít v zájmu odhalit nějaký skrytý chyby na autě, které chce prodat.

-- 20. 6. 2017 03:06 --

goes píše:
fricoolinek2 píše:
goes píše:Zatim se mi nestalo aby bazar nebyl ochotmy zajet do autoraku


I vč. těch konglomerátů, co mají vlastní zázemí a můžou to hrát na "kam byste chtěl jezdit, když si to můžete prohlídnout tady"


Scka v brne i ostrave no problem


Tak to mne fakt překvapuje.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 6. 2017 13:16

Aaa výkup u prodejce nakonec cajk, az na to divadylko s voláním manazerovy, ale bez toho by to prostě nebyli acka.
Ale asi přijedou jen pro modly.
Každopádně auto bych tam tim spis nekoupil ;)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 21. 6. 2017 16:40

A jak třeba se řeší prohlížení spodku?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 6. 2017 18:24

Nijak, ale zrovna tady to bylo jedno.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 10. 7. 2018 17:42

pánové, kdo z vás zná auto bazar Silber, v Brně na Kaštanové naproti makra? Pomohly by nějaké zkušenosti či názory ohledně koupě staršího auta, dík, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 7. 2018 18:06

Tipuju, že to bude naprostá hrůza, stejně jako každý jiný bazar v Brně :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 10. 7. 2018 18:16

až tak? písnu bratrovi ať se bojí už teď, jinak tip na kombi do 150 - 200 litrů ideálně okolo hodonína max JM do 80 km od hodonína? Meta
metyn
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků