Ozkoušení auta bez SPZ

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Gint 9. 4. 2017 13:40

Zdravim,
nenašel jsem žádnou sekci do které by se tento dotaz hodil, tak snad prominete že ho dávám sem.

Chtěl bych se zeptat, jak je to s ozkoušením auta, projetím, když ho kupuju z bazaru a nemá SPZ - což nemá asi většina aut v bazarech. Je to vůbec možné? Nebo jak se to dělá? A když už ho potom koupim, tak si ho musím nechat dovézt odtahovkou než vyřídím registraci? Jak to probíhá?
Gint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X123 9. 4. 2017 13:48

Nj, není to jednoduché, ale většinou Tě naloží na odtahovku a jedete na zkušební jízdu. Hlavně aby něco nemlátilo na podvozku, to je třeba zkontrolovat... Třeba Krs má pěknou, tady jedou rovnou 2 na zkušební jízdu: Obrázek

Pak Ti to hodí i k registru, když budeš chtít...
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 4. 2017 14:10

Maj jednu univerzalni znacku, kterou ti daj na auto.. jak je to s pojistenim nevim. Kazdej slusnej bazar by ti mel byt schopen zaridit papirovou znacku s pojistenim auta na 14 dni...
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 4. 2017 14:23

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 4. 2017 20:32

pěkné foto od Krse :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 4. 2017 20:39

zelena papirovka neni pojistena, musis k ni mit povinne ruceni. Docela mne to vypeklo,kdyz jsem jel loni do salonu pro novou karu a prodejce se mne zeptal, zda mam zelenou kartu. Sehnat v patek kolem obeda firemniho pojistovaka chvilku zabralo . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 4. 2017 20:47

Tak to ja tak mel, normal se dala papirovka a k tomu nejake zakladni pojisteni.. netusil jsem, ze se i toto da nejak ojebat.. ale skulinky jsou vsude :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Mikey89 9. 4. 2017 20:48

Většinou to chodí tak, že to projedeš bez značky, doufáš že tě neuvidí policajti a že to nikde nenabouráš, a v případě koupě ti buď zařídí přihlášení bazar za nemalý peníz, nebo si to odtáhneš na platu/odtahovkou.... V každém případě ojeb tak jako tak
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 4. 2017 20:49

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 4. 2017 20:49

Slusnej pojistovak ti posle zelenou kartu do mailu..
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 4. 2017 20:50

***** pojištění.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 9. 4. 2017 20:51

me dali minulej tejden v bazaru na zadni okno takovou malou zelenou znacku a prej ze muzu jet.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 4. 2017 20:51

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 9. 4. 2017 20:55

tak můžou mít i manipulační RZ ty se pak můžou přehazovat z auta na auto a je to samozřejmě i s pojištěním. Ty papírové zelené co zmiňujete neslouží k testování vozidel, ale jako dočasná náhrada za plechové tabulky a musí se na to vozidlo sjednat POVko obvykle na VIN
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 9. 4. 2017 20:57

Někteří mají hlavu asi jenom k tomu, aby jim nepršelo do krku...
Takovou pěknou mašinu jsem ještě nepotkal. Většinou vidím něco z minulého století co vypadá, že se za chvíli bude muset přehodit s tím autem co to veze :D
Neurotic
Štamgast

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků