Benzín, atmosféra, 4X4, trochu do terénu?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 3. 2017 12:39

hybrid do lesa ideal, pekne potichu bez emisi muze drandit a nerusit prirodu :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 30. 3. 2017 12:43

a co tu Kii Sorento, 970tko, tu už nemáš? Kromě ní co třeba CR-V, Santa-Fe, ix35, outlander, Sportage?
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 30. 3. 2017 12:53

Sorento bylo vloni,teď o něm nevím,jinak samá Kuga,koupil jsem jich letos už 6 kousků a bude asi ta Vitara,uvidíme.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 30. 3. 2017 12:57

Dr. 120L píše:a co tu Kii Sorento, 970tko, tu už nemáš? Kromě ní co třeba CR-V, Santa-Fe, ix35, outlander, Sportage?

CR-V :lol: :lol: :lol:
Santa-Fe možná
ix35, Sportage :lol: :lol: :lol:
outlander možná
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 30. 3. 2017 13:16

Fiat Panda 4x4 a je to vyreseny. To vyjede vic nez vsechno, co jste tu napsali.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2017 13:19

Velke kulove. Po peti minitach tomu ***** spojka. Mel sme dvakrat
anonymni

Odeslat příspěvekod 3MPS 30. 3. 2017 15:20

Subaru Outback, nebo Forester. Oťas s 2,5i a 5°MT+reducke, Forester 2,0i 116kW+MT+redukce.
Drahý není, to jsou jen kecy od lidí, co o SUbaru vědí kulový. V něčem je trochu specifický, ale jinka je na tom servisně +/- jako pasát či oktávka. Chceš li vědět víc, napiš SZ a odpovím.Měl jsem a dosud mám 3 vozy této značky, takže o nich vím celkem dost hodně. Jak o cenách, tak o servisech a hlavně, KDE je servisovat, aby to nebylo drahý, ale 200% kvalitně udělaná práíce, pod kterou se může mechanik podespat a ty budeš spokojen.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2017 15:53

Senior nezklamal
anonymni

Odeslat příspěvekod Rybak 30. 3. 2017 16:26

3MPS píše:Subaru Outback, nebo Forester. Oťas s 2,5i a 5°MT+reducke, Forester 2,0i 116kW+MT+redukce.
Drahý není, to jsou jen kecy od lidí, co o SUbaru vědí kulový. V něčem je trochu specifický, ale jinka je na tom servisně +/- jako pasát či oktávka. Chceš li vědět víc, napiš SZ a odpovím.Měl jsem a dosud mám 3 vozy této značky, takže o nich vím celkem dost hodně. Jak o cenách, tak o servisech a hlavně, KDE je servisovat, aby to nebylo drahý, ale 200% kvalitně udělaná práíce, pod kterou se může mechanik podespat a ty budeš spokojen.


Subaru se mi libí, nicméně zkoušel jsem pohledat nějaký Forestery (i Outbacky) v Německu a nějak se už nemůžu vejít do rozpočtu. Moc jich není a jsou drahý. Nechce se mi kupovat 10+ let starý auta. Klidně nahoď, kdyby jsi měl nějaký tip. Dík.
Rybak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 30. 3. 2017 16:31

3MPS píše:Subaru Outback, nebo Forester. Oťas s 2,5i a 5°MT+reducke, Forester 2,0i 116kW+MT+redukce.
Drahý není, to jsou jen kecy od lidí, co o SUbaru vědí kulový. V něčem je trochu specifický, ale jinka je na tom servisně +/- jako pasát či oktávka. Chceš li vědět víc, napiš SZ a odpovím.Měl jsem a dosud mám 3 vozy této značky, takže o nich vím celkem dost hodně. Jak o cenách, tak o servisech a hlavně, KDE je servisovat, aby to nebylo drahý, ale 200% kvalitně udělaná práíce, pod kterou se může mechanik podespat a ty budeš spokojen.
tam se myslím nevejde rozpočtem, max tu 110kw verzi ....
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2017 16:32

Na subaru musi mit clovek povahu. Otresna auta se spoustou super veci. Pokud cloveka vylozene nic neniti je kuovat je lepsi se tem problemum s motory, prevodovkami a elektronikou vyhnout
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 30. 3. 2017 16:38

Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 30. 3. 2017 17:31

goes píše:Velke kulove. Po peti minitach tomu ***** spojka. Mel sme dvakrat


To se ale nevylucuje. Vyjede vic nez ostatni, ale musi to zmaknout do 5ti minut. :mrgreen:

Vsak jukni sem https://www.youtube.com/watch?v=7bZklx7bhPk Gcku pekne zatapi.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod 3MPS 30. 3. 2017 18:46

goes píše:Na subaru musi mit clovek povahu. Otresna auta se spoustou super veci. Pokud cloveka vylozene nic neniti je kuovat je lepsi se tem problemum s motory, prevodovkami a elektronikou vyhnout


Sylšeli jste slovo dutohlava kozího....

Zkus nám vyjmenovat, jaké problémy mají benzínové motory? Nebo elektronika potažmo jakékoliv převodovky včetně soudobého CVT? Kolik jsi jich měl, že o tom tak zasvěceně hovoříš?
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod Neurotic 30. 3. 2017 21:10

já bych to taky nechtěl, protože u Japonce obvykle následuje po informaci, že je nerozbitný seznam na několik stránek, který se musí dodržet jinak to bude opačně a taky je otázka zda chce tazatel něco co žere 15/100 :D
Neurotic
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků