Koupě ojetého "SUV"

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2017 11:42

ja ten doubleho prispevek prelozim: "ano, moje zena meri sice 140 cm, vazi 180 kg, ma mastne vlasy, tvar samy uher, desne prdi, je nezamestnana, podvadi mne, o domacnost se nestara, utrati vic nez vydelam, smeje se jak kastrat, v posteli je to jenom lezici kopa rosolu, ale mi to nevadi, protoze soused ma jeste horsi..."
anonymni

Odeslat příspěvekod DaciaFan 18. 1. 2017 11:44

to nechápu, ty jsi ten soused nebo ta manzelka?
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2017 11:45

ja jsem ten soused, se kterym ho jeho manzelka podvadi
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 1. 2017 11:53

goes: jsi špatný tlumočník.
Překlad vypadá takto: je to sice asi nejhorší AWD na trhu, ale v pohodě stačí na všechny situace, co na silnici nastanou.

BTW: to si popisoval tu svoji ženu, že ten popis je tak dokonalý a podrobný?
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 18. 1. 2017 11:54

píše že je to žena souseda
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 18. 1. 2017 11:57

Je jasne, ze pokud tenhle system splni to co chces, tak je to OK.
Porovnavat FWD s jakymkoliv pohonem 4x4 I byt tak blbe fungujicim jako je v Hujde je dosti mimo.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 1. 2017 11:58

Ne, popis je mojí ženy a soused (goes) má ještě horší. To ho tedy hodně lituju. To by snad bylo lepší, kdyby si dával levačkou vlastňáka :-)

-- 18. 1. 2017 12:00 --

K86 píše:Je jasne, ze pokud tenhle system splni to co chces, tak je to OK.
Porovnavat FWD s jakymkoliv pohonem 4x4 I byt tak blbe fungujicim jako je v Hujde je dosti mimo.
Mimo to není, vždyť vy všichni tady stále píšete, že to je předokolka, kde se někdy možná připojí zadek. Tak teď tomu fakt nerozumím :hm
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod medved009 18. 1. 2017 12:01

Nissan350Z píše:
medved009 píše:
metyn píše:medvěde, proč ty chceš vůbec poradit? ty máš na "krávách" odježděné víc jak zdejší osazenstvo dohromady, přehled máš v malíčku tož co? tvl, asi se bavíš dobře co? Meta


Omlouvám se, nechtěl jsem nikoho naštvat. Snažím se si o těch autech zjistit co nejvíce a chápu, že každý má vlastní názor. Jenže po tom všem, co jsem si o těch autech načetl a zjistil jsem se chtěl nějak dostat k tomu, co jediné nemám a načíst nemůžu. To je osobní zkušenost nebo zkušenost ze servisu a tak... proto jsem psal konkrétní tři auta. Doufal jsem, že tu bude někdo, kdo je má ošahané.

Takže moje nechceš, jo?


Omlouvám se, asi jsem to přehlédl. ML je pěkné ale má najetou dardu a kdybych ho chtel po 3 letech prodat se 400K tak by to nebylo asi dost možná proveditelné. Navíc se domnívám, že si nemůžu dovolit jezdit mercedesem :D na to ještě pár let počkám :)
medved009
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 18. 1. 2017 12:11

DoubleSix píše:Ne, popis je mojí ženy a soused (goes) má ještě horší. To ho tedy hodně lituju. To by snad bylo lepší, kdyby si dával levačkou vlastňáka :-)

-- 18. 1. 2017 12:00 --

K86 píše:Je jasne, ze pokud tenhle system splni to co chces, tak je to OK.
Porovnavat FWD s jakymkoliv pohonem 4x4 I byt tak blbe fungujicim jako je v Hujde je dosti mimo.
Mimo to není, vždyť vy všichni tady stále píšete, že to je předokolka, kde se někdy možná připojí zadek. Tak teď tomu fakt nerozumím :hm


No vidis, kdyz se obcas pripoji zadek, je to 4x4. Obcas. Takze spis 4x3, spis 4x2.5 :lol:
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 1. 2017 12:25

Nevím, Honda nikde na displeji neukazuje, kdy se zadek připojí.
Prostě jsem jen chtěl poznamenat, že navzdory generelnímu výsměchu pohonu AWD u modelu Honda CRV, ten systém v praxi funguje dobře.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 18. 1. 2017 12:27

svindlgazik :D

ale pomoze to no, lepsie ako FWD s jednym smykajucim kolesom
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 18. 1. 2017 12:38

goes píše:ja ten doubleho prispevek prelozim: "ano, moje zena meri sice 140 cm, vazi 180 kg, ma mastne vlasy, tvar samy uher, desne prdi, je nezamestnana, podvadi mne, o domacnost se nestara, utrati vic nez vydelam, smeje se jak kastrat, v posteli je to jenom lezici kopa rosolu, ale mi to nevadi, protoze soused ma jeste horsi..."

Taková ženská nepodvádí.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 1. 2017 12:45

To by ses divil, jaké ženské dokáží podvádět a na co jsou chlapi schopní vlézt. Ale to už jsme trochu OT.

-- 18. 1. 2017 12:53 --

glider píše:svindlgazik :D

ale pomoze to no, lepsie ako FWD s jednym smykajucim kolesom
Je to lepší i jak RWD.

Ono dneska většina těch čtyřkolek je "švindlgazik". Jen se liší tím, jak se ovládá mezinápravová spojka a jak rychle dokáží tu spojku sepnout.
Čest výjimkám typu Subaru a VW (Torsen).
I když i to Subaru už u aut s převodovkou CVT přešlo k haldexu.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 1. 2017 14:41

medved009 píše:Omlouvám se, asi jsem to přehlédl. ML je pěkné ale má najetou dardu a kdybych ho chtel po 3 letech prodat se 400K tak by to nebylo asi dost možná proveditelné. Navíc se domnívám, že si nemůžu dovolit jezdit mercedesem :D na to ještě pár let počkám :)

V pohodě, nebo jestli chceš, můžu 100-120 tisíc umotat :mrgreen:
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3MPS 18. 1. 2017 18:13

400tkm na ML? To je právě zajeté, ne??? A toho se bojíš? :-)

Jinak CVT jsem si vyzkoušel v novém Levorgu a doporučuji všem nevěřícím Tomášům,a by zvedli zádel, zajeli do nejblížšího zastoupení a nechali si CVT (ten systém "Haldex) předvést. Pak rychle změní názor. Víc nekomentuji, protože by některým mohl soupnout tlak a nebo rupnout trenky.
3MPS
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků