ideální ojetina

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tombas 16. 1. 2017 12:44

GrandeurV6 píše:https://www.sauto.cz/osobni/detail/hyundai/grandeur/17121784?goFrom=list
Už to někdo kupte sakra :D

Ten je pěkný a levný, ale všechno v majlích a °F... kdo si to má furt přepočítávat.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 16. 1. 2017 12:51

Palubák - pětikilo v H, klima - litr na allegru
anonym

Odeslat příspěvekod tombas 16. 1. 2017 13:14

:hm
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 16. 1. 2017 13:20

Tak kolik může trvat než to přepíšou v palubáku? 5 minut na diagnostice, 25 minut to budou všichni očumovat a sedět v tom, to máš půl hodina 500Kč, a vlastně teď nevím jak je to na ovladači klimy jestli taky by to tam nešlo jen překódit, možná že i jo, no teda problém zůstává akorát že rychloměr má velký míle a km/h malý ale tak to stačí sehnat i nefunkční budík a jen přehodit stupnici, otázka 15 minut
anonym

Odeslat příspěvekod tombas 16. 1. 2017 13:53

No ty jsi se vším hned hotový :D. Ale asi by se to dalo pořešit.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 16. 1. 2017 14:04

Problém bych viděl v těch zadních světlech a v xenonech, nedokážu si moc představit jezdit s halogenama v tomhle, idkyž aspoň to má projektory bude to furt vypadat líp než S3 :D třeba někdo sežene z allegra xenon lampy a hodí to do sviťlíp ať mu tam dají 25W xenon a bude mít radost i bez ostřiků a tak, ale zadní lampy to je cca $250 aby tam byla originál LED mlhovka a ne kdo ví nějakej bastl co tam je teď, tipuju že místo levý couvačky tam je oranžový vlákno
anonym

Odeslat příspěvekod frostie 16. 1. 2017 19:09

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... UNREPAIRED

Když už se někdo ptá na něco pořádného... :D :-]
(Tady jsem ještě....chyběl.)
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 1. 2017 19:26

GrandeurV6 píše:https://www.sauto.cz/osobni/detail/hyundai/grandeur/17121784?goFrom=list
Už to někdo kupte sakra :D

Kup si to na náhradní díly, budou se hodit :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoKo_ 16. 1. 2017 22:04

tombas píše:
GrandeurV6 píše:Palubák - pětikilo v H, klima - litr na allegru


preco tak zlozito? na panely klimatizacie staci podrzat na tri sekundy tlacidla dual a mode a klima bude v stupnoch celziovych :)
JoKo_
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 16. 1. 2017 22:22

Jo o tom jsem taky už někde četl ale už jsem to zapomněl :D Jak tam mám °C tak to neřeším
anonym

Odeslat příspěvekod tombas 16. 1. 2017 23:27

Něco podobného se mi stalo na Tipu, jak ho mám chvilku, tak jsem si omylem na displeji mezi budíkama přepnul zobrazení rychlosti z KMH na MPH a furt se mi zdálo, že jedu nějak pomalu, když jsem jel asi osmdesát a na displeji pořád asi 50 :D.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 1. 2017 01:16

To se me taky stalo, jsem pohl takovym tahlem, ktery nekam vedlo a foukal na me vzduch, no zlo.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 17. 1. 2017 01:25

:D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod tombas 17. 1. 2017 19:55

evlo píše:To se me taky stalo, jsem pohl takovym tahlem, ktery nekam vedlo a foukal na me vzduch, no zlo.

Co to mas za auto, ze ma klapky ovládané tahlem? :-]
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků