Výběr vozu - lift/combi - 400 Kkč max.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 22:29

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod siol.a 6. 6. 2018 22:39

maincoonsback píše:Představa, že jediné koncern umí udělat bobuvzdorne jednoduché auto je zcestna (opak bude pravdou).

Takže jediný koncern neumí udělat blbuvzdorné jednoduché auto?
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 6. 6. 2018 22:42

Obrázek
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 22:51

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 6. 2018 23:01

siol.a píše:
maincoonsback píše:Představa, že jediné koncern umí udělat bobuvzdorne jednoduché auto je zcestna (opak bude pravdou).

No vzhledem k tomu, že sem teď nekde zahlidl článek, který zněl nějak ve smyslu, že se stále nepodařilo 100% odstranit problémy s rozvody u tsi, tak by se o tom dalo i sáhodlouze debatovat. Ono když už u koncernových aut nemá kvalitu krycí sklíčko přístrojové desky, těžko čekat něco lepšího jinde, co není vidět a při prvním pokusu o utření se to nepoškrábe.

Pravdou je, že chtít auto na 10 let tak koncernové auto s TSI prostě nedoporucim ani svému nepříteli...

Ale jinak... Podle vkusu každého soudruha, nicméně koncern s jeho podvody může brát za etalon v kvalitě a bezporuchovosti jen fanoušek. To že jich je dost na věci nic nemění.

Ale podle nového šéfa koncernu už od teď bude vše jinak a transparentní...
maincoonsback
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 23:13

Už ses vyblil?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 6. 2018 23:14

Žena je se škodovkou spokojená :D
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 23:16

Já taky.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 6. 2018 23:20

To je tim, že si jak naprcana samYce jen už to nekope.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Veterán

Odeslat příspěvekod tomanr 7. 6. 2018 06:46

maincoonsback píše:
tomanr píše:Pobavilo, hlavne keď jazdi Hondou a MPV od Peugeotu. Ako keby to bol nejaký vrchol automobilovej techniky.

Čekal sem která pica to napíše... Čekal sem jinou...

Ale dobře.

Civic je proti Rapidu esence automobilové techniky a ukázkové jízdy... A ten Peugeot je lepší než si většina lidí umí představit (zvlášť když to není ojetina s 300t na hrbu). Na druhou stranu po rodinném autobusu těžko chtít zásadně něco jiného, pokud člověk netouží po SUV. A tím sem se nikdy netajil. Prostě sem vzal to co dali nejvíc muziky za dané peníze, v tom 5008 v dané době byla bezkonkurenční.

Mimoto daleko větší zábavou na ježdění je skútr, na který si zapomněl. Ale je s ním víc legrace, než s kterýmkoliv obyčejným autem. Hlavně ve městě.

Mimoto, prostě v rámci Fin. Možnosti se snažím vybírat něco, co je zajímavé a nestojí to na každém rohu, což se mi myslím upřít nedá. Další auto bude mnohem zajímavější než Rapid či Octavia, bohužel s jakýmkoliv zajímavějším autem cena roste nad Mez, kterou sem byl dosud ochoten akceptovat...

I za rozumné peníze se dá vybrat auto co zatáčí, jede, nedrnca a nestojí na každém rohu a nemusíš na tom Ob rok měnit rozvody, aby to nekleklo...

Mimoto.... Kdybys tomane měl. 10 pohromadě, tak víš, že neřeším peníze (s výjimkou akceptace Fin. Výhodnosti výběru), ona ta jeho 156 taky nestala 2 mil., ale je to auto co má aspoň podle mne koule. A mám li být upřímný, pro mne na cokoliv větší koule než Rapid (pokud to není něco jako Ford Ka+ a nebo Ecosport).

A poslední poznámka. Pajjoun myslím nemá děti, já ano, tedy výběr auta musí vždy korelovat s touto skutečností.

-- 6. 6. 2018 22:08 --

A jinak... Úplně stejně to odemne slizl Arnie za Kodiaka..., A pochopil, jak. Sem to tehdy myslel, být chápu, že to pochuti není každýmu.

Každý nový auto je super, ale prostě já tady od lidí čekám při výběru auta trochu invence, pokud to jen trochu jde... Jinak bychom mohli chodit na SKODAFORUM a placat se po zádech tam..

Pobavilo. Si zaujímavý jedinec. Píš ďalej.
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod siol.a 7. 6. 2018 07:11

maincoonsback píše:
siol.a píše:

No vzhledem k tomu, že sem teď nekde zahlidl článek, který zněl nějak ve smyslu, že se stále nepodařilo 100% odstranit problémy s rozvody u tsi, tak by se o tom dalo i sáhodlouze debatovat.

Nedalo, na debatu musí být minimálně dva.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod Hondamaník 7. 6. 2018 07:15

Já se nedivím, že se jim za poslední roky nepovedl žádný pokrok, když se ten motor už čtyři roky nevyrábí :D
Hondamaník
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 6. 2018 08:16

garážmistr píše:
Olsztyn píše:Primlouvam se za megana. Chválil jsem ho borcovi na ulici a krom toho že se rozplýval jak to jede atd, říkal že se za tím hodně lidí otáčí a že jsem nekolikatej, kdo mu to takhle spontánně pochválil

Tak v tom případě už to stojí za zamyšlení.

Teď si fakt nejsem jistej, jestli jsem to pochopil správně jako ironii, nebo ne :nenapadne

Arnie J píše:= koupit Kugu :D

Mno.... ale na focus jsem taky koukal

Každopádně jsem se včera zase alfou projel a tak jsem si říkal, proč se toho vlastně chci zbavovat; všichni vyměňujou multiairy jak zběsilí, já ho mám vyměněnej, turbo taky; letos preventivně dám sítka turba i MA a snad zase dobrý. Měl jsem včera srovnávací jízdu (s jedním alfistou se 155k Mitem, což bych sice za giu nevyměnil, ale je to takovej nezbeda, pocitově rychlejší, ač v reálu jede asi stejně) a on taky říkal, co vlastně má za ~260 tisíc jinýho koupit (v benzínu, nelíný, bez najetýho bambilionu, pětidvéř a trochu větší jak Mito; moc jsme toho nevymysleli). Já mu samozřejmě řekl, na co všechno je tohle auto náchylný - a.k.a co všechno se mi ***** :D tak z toho nebyl zrovna happy. To auto mám samozřejmě rád, ale nejsem zaslepenej a vím, že má svoje chyby.
A tak já bych vyvalil dejme tomu asi 250 - 300 tisíc navíc a dostal 50 koní navrch, možná automat a lepší pocit :hm
fiatí 1.4 940A2000
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 6. 2018 08:21

nevím jak je na tom focus aktuální jízdně, ale na pocuky bych si 5D 1.5EB uměl představit.. kua kdyby byly chechtáčky tak :-(
_maty_
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 6. 2018 08:25

Ani s tim silnějším 134kw ekobuřtem bych si nepomohl, abych to nějak výrazně poznal. Dokonce 0-100 mám prý lepší :D
fiatí 1.4 940A2000
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka