Výběr vozu - lift/combi - 400 Kkč max.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 20:24

Na tom něco bude.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 6. 2018 20:28

No, jediný argument, který může hrát roli je ten, že je to prostě levný.

Představa, že jediné koncern umí udělat bobuvzdorne jednoduché auto je zcestna (opak bude pravdou).

Ja bych se proste snažil hledat alternativu tam, kde dělají auta. Tohle by byla vždycky poslední možnost. Ale chápu, že u auta soumara je to jedno.

On to tady konec konců psal několikrát Goes. Strašná představa se celý život dřít a projezdit to ve škodovce a hyundaich... Dá se, ale mne by to strašné s...o. sem si na to dnes vzpomněl v souvislosti s jinou události.

Jo Pája si může spravit chuť aspoň ve 156...., což je fajn.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 20:30

Co to blábolíš?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 6. 6. 2018 20:34

Pobavilo, hlavne keď jazdi Hondou a MPV od Peugeotu. Ako keby to bol nejaký vrchol automobilovej techniky.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 20:36

Asi tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 6. 2018 21:00

tomanr píše:Pobavilo, hlavne keď jazdi Hondou a MPV od Peugeotu. Ako keby to bol nejaký vrchol automobilovej techniky.


Čekal sem která pica to napíše... Čekal sem jinou...

Ale dobře.

Civic je proti Rapidu esence automobilové techniky a ukázkové jízdy... A ten Peugeot je lepší než si většina lidí umí představit (zvlášť když to není ojetina s 300t na hrbu). Na druhou stranu po rodinném autobusu těžko chtít zásadně něco jiného, pokud člověk netouží po SUV. A tím sem se nikdy netajil. Prostě sem vzal to co dali nejvíc muziky za dané peníze, v tom 5008 v dané době byla bezkonkurenční.

Mimoto daleko větší zábavou na ježdění je skútr, na který si zapomněl. Ale je s ním víc legrace, než s kterýmkoliv obyčejným autem. Hlavně ve městě.

Mimoto, prostě v rámci Fin. Možnosti se snažím vybírat něco, co je zajímavé a nestojí to na každém rohu, což se mi myslím upřít nedá. Další auto bude mnohem zajímavější než Rapid či Octavia, bohužel s jakýmkoliv zajímavějším autem cena roste nad Mez, kterou sem byl dosud ochoten akceptovat...

I za rozumné peníze se dá vybrat auto co zatáčí, jede, nedrnca a nestojí na každém rohu a nemusíš na tom Ob rok měnit rozvody, aby to nekleklo...

Mimoto.... Kdybys tomane měl. 10 pohromadě, tak víš, že neřeším peníze (s výjimkou akceptace Fin. Výhodnosti výběru), ona ta jeho 156 taky nestala 2 mil., ale je to auto co má aspoň podle mne koule. A mám li být upřímný, pro mne na cokoliv větší koule než Rapid (pokud to není něco jako Ford Ka+ a nebo Ecosport).

A poslední poznámka. Pajjoun myslím nemá děti, já ano, tedy výběr auta musí vždy korelovat s touto skutečností.

-- 6. 6. 2018 22:08 --

A jinak... Úplně stejně to odemne slizl Arnie za Kodiaka..., A pochopil, jak. Sem to tehdy myslel, být chápu, že to pochuti není každýmu.

Každý nový auto je super, ale prostě já tady od lidí čekám při výběru auta trochu invence, pokud to jen trochu jde... Jinak bychom mohli chodit na SKODAFORUM a placat se po zádech tam..
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pierr3 6. 6. 2018 21:14

Pajjoun píše:
glider píše:Kolko mesacne?
Specs?

Měsíční splátku psát na fórum nebudu.
1.0 IGS 81kW, Style plus + pár drobností.

Dobrý výběr. Jede pěkně, nevypadá zle, žere málo.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 21:15

maincoonsback píše:
tomanr píše:Pobavilo, hlavne keď jazdi Hondou a MPV od Peugeotu. Ako keby to bol nejaký vrchol automobilovej techniky.


Čekal sem která pica to napíše... Čekal sem jinou...

Ale dobře.

Civic je proti Rapidu esence automobilové techniky a ukázkové jízdy... A ten Peugeot je lepší než si většina lidí umí představit (zvlášť když to není ojetina s 300t na hrbu). Na druhou stranu po rodinném autobusu těžko chtít zásadně něco jiného, pokud člověk netouží po SUV. A tím sem se nikdy netajil. Prostě sem vzal to co dali nejvíc muziky za dané peníze, v tom 5008 v dané době byla bezkonkurenční.

Mimoto daleko větší zábavou na ježdění je skútr, na který si zapomněl. Ale je s ním víc legrace, než s kterýmkoliv obyčejným autem. Hlavně ve městě.

Mimoto, prostě v rámci Fin. Možnosti se snažím vybírat něco, co je zajímavé a nestojí to na každém rohu, což se mi myslím upřít nedá. Další auto bude mnohem zajímavější než Rapid či Octavia, bohužel s jakýmkoliv zajímavějším autem cena roste nad Mez, kterou sem byl dosud ochoten akceptovat...

I za rozumné peníze se dá vybrat auto co zatáčí, jede, nedrnca a nestojí na každém rohu a nemusíš na tom Ob rok měnit rozvody, aby to nekleklo...

Mimoto.... Kdybys tomane měl. 10 pohromadě, tak víš, že neřeším peníze (s výjimkou akceptace Fin. Výhodnosti výběru), ona ta jeho 156 taky nestala 2 mil., ale je to auto co má aspoň podle mne koule. A mám li být upřímný, pro mne na cokoliv větší koule než Rapid (pokud to není něco jako Ford Ka+ a nebo Ecosport).

A poslední poznámka. Pajjoun myslím nemá děti, já ano, tedy výběr auta musí vždy korelovat s touto skutečností.

-- 6. 6. 2018 22:08 --

A jinak... Úplně stejně to odemne slizl Arnie za Kodiaka..., A pochopil, jak. Sem to tehdy myslel, být chápu, že to pochuti není každýmu.

Každý nový auto je super, ale prostě já tady od lidí čekám při výběru auta trochu invence, pokud to jen trochu jde... Jinak bychom mohli chodit na SKODAFORUM a placat se po zádech tam..


Myslíš, že to bude stačit?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 6. 6. 2018 21:16

Proč ne. (hurá do mně)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Pierr3 6. 6. 2018 21:16

Mello: Těžko. :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 6. 2018 21:18

Maty by měl jít příkladem každému garaznikovi...
Dvě auta za dva roky, bez koncernu a obě pěkný, zajímavý. Tak je to správné...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 21:23

Dáš za to ruku do ohně?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 6. 6. 2018 21:26

Cizí asi klidně.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 6. 2018 21:29

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 6. 6. 2018 21:39

maincoonsback píše:Představa, že jediné koncern umí udělat bobuvzdorne jednoduché auto je zcestna (opak bude pravdou).

Takže jediný koncern neumí udělat blbuvzdorné jednoduché auto?
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků