Výběr vozu - lift/combi - 400 Kkč max.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 10. 2017 09:35

Ale prd, pro to pišu a okoli. Jsou tam trasy, ktere vedou v lesich, jen se musi "zabloudit".
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 18. 10. 2017 09:41

Aha, no znáš to tam....já jen občas projiždím směr SK a snažíme se jezdit mimo hlavní.Toliko má zkušenost.Ve finále to tam špatný není, to určitě ne, ale ty vesnice jsou prostě občas mazec.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 10. 2017 09:43

trasa Vsetín - Brumov je katastrofálně utahaná a dlouhá díky dlouhým vesnicím... jezdíme tam občas od mých rodičů k rodičům manželky..
Anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 10. 2017 09:46

To já to znám spíš drobet na jih na Slovácku. Dlouhý vesnice všude, navíc silnice nicmoc (furt lepší než u nás ve StČ), ale opravují to.
Fakt mě mile překvapila teď Šumava, tak hezký silnice, že byly letos asi nový? Já tam předtím byl někdy před sedmi lety a to si moc nepamatuju, ale určitě tam předtím nějaká díra byla :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 18. 10. 2017 09:50

Pokud jde o Šumavu, tak aspoň u nás (okres Klatovy) jsou silnice ve vynikajícím stavu stabilně. Místní silničáři maj buďto víc peněz, nebo míň kradou. Nejsem ten typ, ale stává se mi tam, že se jdu jen tak projet, od Běšin na Železnou Rudu je to mazec cesta.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 18. 10. 2017 10:50

No taky na to čumím, jak jinde je to jinak.Asi je to o prioritách a hlavně o lidech které mají jiný standarty. Jinde se jen záplatuje a v JČ se dělá silnice tak, že ji udělají novou a pořádně. Možná je to i o (viz kraj Vysočina) o dotacích, tedy umění čerpat.Jinde by člověk povětšinou blil, jaký jsou silnice a to se nebavím jen o hlavních tazích.Jet přes Střední čechy na motorce je povětšinou téma nasirací.Hradecký kraj to samé, Pardubický nemlich to samé.
Nemyslím fakt že je to o kradení, ale o lidech a prioritách.V jiných krajích holt peníze dávají jinam.Pravda tam už o odklánění jít může a kraje jsou zadlužené až po uši.Taky stavět "politicky" silnice, to nefunguje, musí tam být dlouhodobě lidé, co se o to dobře starají a mají vizi.
Opravdu je frustrující že někde to jde a opravdu parádně a někde je to jak za cara klacka.Fakt divné.

-- 18. 10. 2017 11:53 --

MV_cz píše:To já to znám spíš drobet na jih na Slovácku. Dlouhý vesnice všude, navíc silnice nicmoc (furt lepší než u nás ve StČ), ale opravují to.
Fakt mě mile překvapila teď Šumava, tak hezký silnice, že byly letos asi nový? Já tam předtím byl někdy před sedmi lety a to si moc nepamatuju, ale určitě tam předtím nějaká díra byla :D


Šumava je teď docela opravovaná, "jsem tak fakt často" ale ono je to tam v JČ tak nějak standart, že je to cajk všeobecně. Ale pozor, Plzeňský kraj už je "jinak".
Dobré to je i na Třeboňsku, ale tam nejsou takové "správné" zatáčky.

-- 18. 10. 2017 11:54 --

_maty_ píše:trasa Vsetín - Brumov je katastrofálně utahaná a dlouhá díky dlouhým vesnicím... jezdíme tam občas od mých rodičů k rodičům manželky..



Jj, tam to tak je ....stavěno vše podél potoků a říček. I na motorce se tam dá usnout. :mrgreen:
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod rachelstinson07 23. 10. 2017 11:53

If you want to select a car, Honda Civic is best I would suggest.
rachelstinson07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 23. 10. 2017 13:57

rachel...: nepiš kraviny!
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 10. 2017 16:52

a česky
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 23. 10. 2017 17:57

tak jak já :D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Vagi 24. 10. 2017 21:03

Já mu rozumím a zcela a bez nároku na honorář s ním souhlasím :D :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 24. 10. 2017 21:43

Drž pec!
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 24. 10. 2017 21:49

Nebo? :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 10. 2017 21:49

rachelstinson07 píše:If you want to select a car, Honda Civic is best I would suggest.

Thanks, i think that i am going to buy a new honda civic.. already 8-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 11. 2017 12:10

Tak, rok se s rokem sesel, tentokrat se nic nevysralo, auto jezdi spolehlive, ale ted po tydnu na dovolene zacinam objevovat mensi kritickou vec, a to misto za mnou jakozto ridicem, momentalne tam sedi nejmladsi synek, nohy ma presne do sedacky oprene, jako zatim zadna krize, jenze chapu, ze furt tak kratke nozicky mu nezustanou.. varianta je vymenit autosedacky se starsim, jenze tomu se tam nevlezou nohy, musel bych o jeden zub dopredu a to uz pak je kriticke zas pro me..

Takze to vypada, ze to co nevidet budu muset chte nechte resit..

Po tom co jsem zkusil auta se nabizi jako nove skutecne jen dve a to octa nebo astra.. vsechno ostatni je pro nas male, nebo variantne koupit ojetinu typu smax.. paradoxne s kufrem problem neni, na ten sere bilej tesak, co jsem ted prevezl to by nedal lecktery kombik (joke).. :)

Ale to misto pro rodinu je fakt krize.. takze mi ted zacne zurive obdobi dixovani octavie s 15% slevou nebo ukecat manzelku do astry, kterou povazuje za skaredou..
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků