Výběr vozu - lift/combi - 400 Kkč max.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 17. 10. 2017 20:07

goes píše:to je uhel pohledu, jsem z takoveho prostredi a nemam s tim problem, jasne, kdo je zvykle na dalnice apod. tak to vidi jinak. Kdyz kolikrat nekdo prijede z rovin, tak nechapu, pro mistni nuda...

Ale prd, třeba u nás na Šumavě jsou kopce na výšku mnohem větší, ale silnice kvalitní, rychlé, s minimem vesnic, jezdí se tam mnohem příjemněji a rychleji. Totéž na severu, jakkoli tam těch vesnic je víc, ale pořád míň než u vás a normálních, ne těch vašich protáhlých na dálku kolem silnice v údolí.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2017 20:08

To jako jo
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 17. 10. 2017 20:08

Kdyz jsme meli teambuild v karlovicich, tak sefove jak dojeli, tak ze z prahy do zlina pohoda, ale ze zlina pres vsetin do karlovic, mordor :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 10. 2017 20:09

Karlovicosaurusové. :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 17. 10. 2017 20:13

Aštar_Šeran píše:Ale prd, třeba u nás na Šumavě jsou kopce na výšku mnohem větší, ale silnice kvalitní, rychlé, s minimem vesnic, jezdí se tam mnohem příjemněji a rychleji. Totéž na severu, jakkoli tam těch vesnic je víc, ale pořád míň než u vás a normálních, ne těch vašich protáhlých na dálku kolem silnice v údolí.

Z toho jsem sral když jsem jel přes střed SK, nějak BB, Brezno, už si přesně nepamatuju, jedna nudle za nudlí.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 17. 10. 2017 20:15

Ještě je to hodně (možná i víc) v Podkrkonoší, tam fakt jedeš hodinu a z toho 3/4 doby vesnice...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 17. 10. 2017 20:37

Jel jsem na jaře od nás z jihu do Pece pod Sněžkou a nějak mi to v hlavě nezůstalo, to SK jo, ta cesta tenkrát zničila mě i auto :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 17. 10. 2017 20:41

Musíš tam jet od Boleslavi a ne od Hradce...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 10. 2017 21:14

8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 10. 2017 21:55

one-z píše:Jel jsem na jaře od nás z jihu do Pece pod Sněžkou a nějak mi to v hlavě nezůstalo, to SK jo, ta cesta tenkrát zničila mě i auto :D


Nesmies sa toho bat :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 10. 2017 07:20

Aštar_Šeran píše:
goes píše:to je uhel pohledu, jsem z takoveho prostredi a nemam s tim problem, jasne, kdo je zvykle na dalnice apod. tak to vidi jinak. Kdyz kolikrat nekdo prijede z rovin, tak nechapu, pro mistni nuda...

Ale prd, třeba u nás na Šumavě jsou kopce na výšku mnohem větší, ale silnice kvalitní, rychlé, s minimem vesnic, jezdí se tam mnohem příjemněji a rychleji. Totéž na severu, jakkoli tam těch vesnic je víc, ale pořád míň než u vás a normálních, ne těch vašich protáhlých na dálku kolem silnice v údolí.

Tj. na moravě je to nějaký oblíbený mít pět kilometrů dlouhou dědinu, nafrkaný takový ty klasický starý řadový baráčky jeden vedle druhýho a samozřejmě auta parkujou nejen před vraty, ale i na silnici, aby se to náhodou nedalo normálně projet :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 18. 10. 2017 07:23

Jinak Valašsko krásné, jen ta krajina a ráz osídlení s sebou nese toto.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 18. 10. 2017 08:09

To mi chceš říct, že v Čechách se neparkuje na silnici :D :D
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 10. 2017 08:14

Na valachach je plno mist, kde jsou velice fajn useky, např. i trasa Luhačovice - Slavičin až po Vlarsky prusmyk (Brumov-Bylnice) a jeho okoli.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 18. 10. 2017 09:23

Nejlépe je na svezení v Jižních Čechách a to včetně kvality silnic. Okolí Českého Krumlova, Prachatic, Volar,Rožmberk, Frymburk je fakt super.Neznám hezčí trasy a tam jsou fakt všude a vlastně v neomezené míře.A pak je na skok Rakousko... :tleskani

-- 18. 10. 2017 10:26 --

miromen4 píše:Na valachach je plno mist, kde jsou velice fajn useky, např. i trasa Luhačovice - Slavičin až po Vlarsky prusmyk (Brumov-Bylnice) a jeho okoli.


Jo, to jsou, ale ty dlouhé vesnice a dlouhé není přesné slovo, jsou neskousnutelné.
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků