Výběr vozu - lift/combi - 400 Kkč max.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 9. 2017 07:29

Hele na rodinu v pohodě, jak se zbaví velkého kočáru, nebude problém. Už s golfkama to ve čtyřech bylo cajk.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 21. 9. 2017 07:33

To nerozporuju. Někomu stačí pro rodinu Fabie, jinej se neposkládá do Multivanu, Civic je někde uprostřed. Já reaguju např. na tohle:
I presto si nechavam volne pole pusobnosti a pokukuju po kombiku
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 9. 2017 07:40

Obrázek
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 9. 2017 07:48

Pierr3 píše:To nerozporuju. Někomu stačí pro rodinu Fabie, jinej se neposkládá do Multivanu, Civic je někde uprostřed. Já reaguju např. na tohle:
I presto si nechavam volne pole pusobnosti a pokukuju po kombiku

A to jsem dnes doma, takze tu budu celej den oxidovat, aspon bych mohl uz objednat ty kola :hm

Btw kdyz jsme u tech kombi, muzu klidne rok jezdit v honde a pak ji vymenit.. co je na tom?

-- 21. 9. 2017 08:51 --

speleo píše:Já bych chtěl poznat spíš _matyovou_ :-) To musí bejt světice se svatozáří v průměru okresu Brno-venkov.

No vona taky neni vzor rozhodnosti.. takze my se tak nejak doplnujem... brala si me po 8 letech vztahu tak musela vedet do ceho jde a ja stejne tak...
Anonymni

Odeslat příspěvekod D1.8T 21. 9. 2017 07:57

Pierr3 píše:Pěkné. Takže autor vláklna usilovně vybíral auto pro rodinu, až vybral to, které rodinu pohodlně nepobere s tím, že má ještě druhé, větší. Pak to druhé prodal a teď řeší, v čem bude vozit rodinu. :mrgreen:


Ono to má ještě aspekt chybějícího druhýho auta, který s sebou nese staronový radosti. Třeba tohle mě dostalo.

od _maty_ 20. 9. 2017 12:16
auto nyní kupovat nechci, byť dnes v 15 musím odjet, vzít doma kluka, zavést na stříhání a pak nejspíš zpět do práce.. mám co jsem chtěl 8-D
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 21. 9. 2017 08:03

_maty_ píše:No vona taky neni vzor rozhodnosti.. takze my se tak nejak doplnujem... brala si me po 8 letech vztahu tak musela vedet do ceho jde a ja stejne tak...


Jasně, v poho, to byla jen taková rádobyvtipná vsuvka, která se zjevně moc nepovedla :D Pardon.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 9. 2017 08:03

To jsou ale mimoradne situace, vono kdyby slo vse dle planu, tak manza sla vyzvednout kluka do skolky a z tama rovnou ke kadernici.. jenze kluk je nemocnej, vcera bylo hnusne a nechtelo se ji tam jit, tak jsem odjel z prace driv a sel tam misto ni ja.. do prace uz jsem se nevracel takze to vlastne dopadlo uplne ok...
Anonymni

Odeslat příspěvekod D1.8T 21. 9. 2017 08:12

Ok, jen prvotně to bylo podaný jako neskutečně neefektivní akce, projebanej čas a peníze, kvůli kravině jako je ostříhání tříletýho kluka.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 9. 2017 08:28

No to zas jo, ale zivit kvuli tomu druhy auto.. kazdej to ma jinak a ja chtel octavku prodat uz od zacatku, jen porad nebyla ta spravna cena.. uz je to fuk a az bude manzelka v praci se druhe auto urcite poridi...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 9. 2017 08:28

ale tak co, maty se s tím nějak popere...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 9. 2017 08:29

Telenovela.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 9. 2017 11:51

vždycky si místo dehtové octávky v polorozpadu může koupit něco takového:

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazd ... oFrom=list
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 21. 9. 2017 11:54

Z německa, já ti nevím...
anonym

Odeslat příspěvekod glider 21. 9. 2017 11:59

Zrovna ta Mazda nebude v polrozpade ze?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 21. 9. 2017 12:18

Jj, ta bude rovnou v plnorozpadu. :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků