Výběr vozu - lift/combi - 400 Kkč max.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomanr 27. 6. 2017 22:12

V prípade že žena na budúci rok neurobí vodicak tak 2 auta nebudú mat zmysel. Sa nastvem a kúpim základne Stelvio.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 6. 2017 22:14

to bude nepraktické a bude drncat
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 27. 6. 2017 22:19

Kufor tuším väčši ako Gtec. Pochybujem že by to bolo horšie ako Octavia alebo Kodiaq. Ale ešte som sa nim neviezol. Musím počkať na nejakú služobnú cestu. To je zatiaľ plán B.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 28. 6. 2017 00:03

burty s krenem píše:
one-z píše:AJ: to udělat u 1er, tak už do kufru nic nedám, což při jízdě na dovču je blbý :D

za sedadlo. stejne to je pro dva :D

Možná dojezdovka, nic jinýho se za mě stejně nevejde, právě protože to je pro dva :D , vlastně Pajjoun se tam narvat dokázal na Kachli :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 28. 6. 2017 06:39

tomanr píše:Ja tiež s tou myšlienkou stále bojujem. Ale vždy keď šuchnem tým plastom naspodu o obrubník pri parkovani si poviem že ďalšie rodinne auto bude SUV. Buď podobný Kodiaq ako máš ty alebo 5008.

Ve slepici, že? To, že s H jsem za cekou dobu neštrejchnul při parkování žádnej plast (ok kromtoho pařezu, ***** pizzérku ve zlíně :D ), což je docela nečekaný že, tak dokonce ani s miatou se nebojím rvátkola přímo k rantlu, protože to prostě nikdy o nic neštrejklo, a to je to docela nízko položený. pak sednu do slepice a křup, prásk, plasty maj kolizi. Nevím jestlo je to schválně nebo jsou v koncernu diletanti co to dopustí
anonym

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 6. 2017 07:01

Nebo jsi ridic lopata
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 28. 6. 2017 07:04

To dává smysl když v X různých autech parkuju do stejnýho místa ale s těma made by slepice nemůžu kolama najet až ke koncu aby se zasekli o rantl zato s miatou jo že za to může řidič a ne dementi co navrhovali auto. Budu hádat, honda taky bere plasty že? :-)
anonym

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 6. 2017 08:03

moje mazda se taky zasekává
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 28. 6. 2017 08:09

Po ceste do prace som sa pozeral okolo seba a väčšina neSUV je zaseknuta plastom o obrubník.

Samozrejme sa dá parkovať ďalej od obrubníka ale ako je Octavia kombi celkom dosť dlhé auto tak sa snažím parkovať čo najbližšie. Preto ma napríklad neláka superb kombi.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 28. 6. 2017 08:14

Špatně navrhnutý auta no :-)
anonym

Odeslat příspěvekod tomanr 28. 6. 2017 08:15

Od toho tam ten plast podľa mna je.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 6. 2017 08:18

Ne, to je deflektor, zlepšuje aerodynamiku.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 28. 6. 2017 08:23

Tak ešte párkrát budem parkovať a už nebudem aerodynamický.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 6. 2017 08:43

Ja si se sniženym podvozkem užil u jedničkoveho focuse. U jednoho obchodňaku u nas jsem se součastnym autem zaparkoval a když jsem se kouknul dopředu, tak lizatko bylo sotva par mm nad obrubnikem a mit sniženou verzi TrendSport nebo ST-Line tak už je lizatko v řiti.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 6. 2017 10:06

takže octávka, alternátor v *****..
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků