Výběr vozu - lift/combi - 400 Kkč max.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 7. 12. 2016 13:42

Střešní možná
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 7. 12. 2016 13:48

tombas píše:Navíc je to ta neošizená verze před FL, tedy PP s čidlem venkovní teploty, zatlumené podběhy, chromované logo na volantu a dekorace řadící páky, čalounění víka kufru, síťový "program", měřák teploty chladící kapaliny, podsvětlené všechny ovladače vč. ovládání oken, 4x okna v el...


Taková accent S-classe.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 7. 12. 2016 13:54

MV_cz píše:Tak jako cena dobrá, otázka je, jestli to má klimu?

Ano, má. Sice manuální, ale plně funkční.
T.E.CH píše:Hele Tombas alá podvozek a teď tu o karkulce..... :-)

Přijď se s tím projet, více ti nabídnout nemůžu :)
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 7. 12. 2016 14:25

Jasný....že to jede "dopředu" jako každé auto víme, kolega ho měl, takže vím své, ale ber to jen jako můj pohled.Vůbec to nechci hanit,službu to udělá jako každé auto ale podvozek chválit nemohu.Jezdit se dá se vším, člověk se logicky přizpůsobí stavu, jak dotyčná věc funguje.Tak je to vždy, proto nikomu nic vymlouvat nechci a nebudu.Důležité je jedno a to že ty jsi s tím byl spokojen.O nic jiného nejde a tak to má být.Nechci aby to vyznělo že se s tím nedá jezdit určitě v pohodě dá, normální pohodové auto za pěkný peníze. Fakt nic proti.....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 7. 12. 2016 14:31

OK, já to tak beru. Na kratší trasy a nenáročné ježdění je to prima. Je z toho dobrý výhled, zrcátka jak lopaty, dostatečný motor 1.4 (71 kw), v porovnání s HTP dělo :), podvozek je pohodlný... no nic, nechci z toho dělat prodejní vlákno, maty to stejně nekoupí :-(.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 7. 12. 2016 14:41

Maty ne to je jasný.....ale kdo chce pohodlný auto v super stavu, udělá dobře když ho koupí.O tom bych si tipnul žádná....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 7. 12. 2016 15:17

pak to zkusím dát s fotkama do prodejní sekce a uvidíme
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 7. 12. 2016 15:19

Já bych si to být tebou rozmyslel... :D Viz ML320...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 7. 12. 2016 15:21

:hm
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 12. 2016 15:23

To bude pryč hned, ale né tady :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 7. 12. 2016 15:29

Né že mi to někdo šlohne! :D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freedyspeed 7. 12. 2016 21:12

Já už mám v autě najeto tak 6 hodin, už pomalu řeším výměnu rádia v i30 za aftermarket 2DIN Pioneera k Vánocům a reklamní polepy.. a vidím že Maty ještě ani neví co koupí :D
freedyspeed
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 7. 12. 2016 21:17

Premejslel jsem, jestli by se dal taky matyovat vyber auta, jako se da dixovat cenik, ale nejak nemuzu prijit na vhodnej tvar. :hm
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 7. 12. 2016 21:28

freedyspeed píše:Já už mám v autě najeto tak 6 hodin, už pomalu řeším výměnu rádia v i30 za aftermarket 2DIN Pioneera k Vánocům a reklamní polepy.. a vidím že Maty ještě ani neví co koupí :D

Foto bude?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 7. 12. 2016 21:32

Já jsem v ix20 dal cca 110hod. Což už je na nějakou menší recenzi co? Zkusím někdy sepsat ale nejsem spisovatel
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků