Auto do cca 100k

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod rewi 23. 10. 2016 19:13

pufko píše:
sterba.95 píše:Ked sa ti pokazí francúz tak sa ti budú posmievať že čo čakáš od FR auta, ked sa ti pokazí Brambor, či VW tak sa posmievať nikto nebude, len sa bude konštatovať že to je bežný spotrebák

Tak tak. Predsudky vladnou mezi ceskoslovenskyma "odbornikama" na auta. Nastesti uz ovci ubyva a lidem se otviraj oci, ale jeste to bude par let trvat
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod frostie 23. 10. 2016 19:15

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... UNREPAIRED

toto je moje volba a doporučení. motor 2,2 bude splňovat požadavky na spotřebu. V6 s tím bude mít krapánek trabl. :-)
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod sterba.95 23. 10. 2016 19:18

Předsudky nepředsudky, ve srovnáních to tak pořád vychází. Určitě už na tom nejsou novější auta tak, jako francouzská auta před 10-15 lety a určitě vždycky nejvíc závisí na konkrétním autě, ale statistiky pořád ve prospěch např. Peugeotu nemluví.

http://autembezpecne.cz/cz/s40/Testy/c1 ... emy-na-STK
http://www.autorevue.cz/spolehlivost-ko ... horsi-alfy

Ale už bych tuhle debatu (ne)spolehlivosti utnul, však každý si to nakonec musí zhodnotit sám.
sterba.95
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pufko 23. 10. 2016 19:44

Hlavne sa nesmieš držať blbých tabuliek a už vobec nie takých čo vypracovali nemci
Na základe čoho vzniklo to hodnotenie?

Vieš to máš tak, ak je majitel lajdák a zanedbáva stav a na STK neprejde berie sa to ako poruchovosť vozidla? Je to vlastnosť auta?
pufko
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod rewi 23. 10. 2016 19:49

Presne.
Taky jde vzdy jednoznacne o to, jak se predchozi majitel o auto staral, to uz tu nekdo psal, myslim. Preju dobrej vyber a jsem zvedavej, jak to skonci
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tombas 23. 10. 2016 19:54

D1.8T píše:
Jean ViC píše:3x :oboze


Chyba připojení, nechtěl jsem to nijak zdůrazňovat.

Spíš chyba osobnosti.

Měl jsem 6 let xantii a krom nějakých drobností, daných stářím a opotřebením, žádná vážnější závada. Motor stejný dvoulitr jako v té 406, najeto přes 200 tis. a běžel jak hodinky.
Nezlobila ani elektrika, jen sem tam zpuchřelá nějaká gumová hadice nebo prožraná hliníková trubka k hydraulice, ale to se P406 netýká.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 23. 10. 2016 20:28

tombas píše:Spíš chyba osobnosti.

Měl jsem 6 let xantii a krom nějakých drobností, daných stářím a opotřebením, žádná vážnější závada. Motor stejný dvoulitr jako v té 406, najeto přes 200 tis. a běžel jak hodinky.
Nezlobila ani elektrika, jen sem tam zpuchřelá nějaká gumová hadice nebo prožraná hliníková trubka k hydraulice, ale to se P406 netýká.

Nevim jak si přišel na to, že komentuji spolehlivost. To jednak, druhak mě baví, když mi chce poruchu osobnosti diagnostikovat hyundai Wolff, kterýmu nedělá problém srovnávat malou korejskou ***** s čímkoli až do vyšší třídě včetně.
Ostatně naposledy si pobavil statí, jak garážníci mají sježděno desítky aut, takže dokážou poznat rozdíly, přitom ty zcela konzistentně dokazuješ, že poznáš kulový.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 23. 10. 2016 21:08

Překrucuješ a vytrháváš z kontextu, ale na to už jsem tady zvyklý, nejsi jediný.

Jinak jak by sis vyložil větu:
"Nic, je to jsou ***** francouzský"

Třeba ...jsou to skvosty francouzský? nebo ...jsou to auta francouzský?
Hmm, tak pročpak ty hvězdičky?
A s čím to teda souvisí, když ne se spolehlivostí, která se momentálně řešila?
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 23. 10. 2016 22:42

Když tě nebere alfa (gt?, Gtv?) tak bych tohle asi řešil nějakým pěkným focusem... Co nejsilnější benzín dělaly se i 2.0... To auto je řidičské, a nesezere Tě..

-- 23. 10. 2016 23:42 --

Za 100 bude pěkný kousek a ještě zbyde
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 10. 2016 09:50

Mondeo ST220 a mám zrovna jedno na prodej :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 24. 10. 2016 10:22

dvou až třílitrových benzínů je spousta, teď sem koukal na sauto, ale tam je prostě problém ta spotřeba, pod 10 to nebude nikde ....
Jestli chceš hodně zábavný auto za málo peněz šel bych do focusu ST170 (mk1). Určitě se vyhni Oktávkám s 1,8 TFSi ...
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 24. 10. 2016 10:47

Zrovna R6 v trojkovým bawu jsou schopný jezdit pod 10l zcela bez problemu. Nějaký rozumný kombo v rámci rychlostních předpisů bude pod 8l. Za 10l už se člověk sveze.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 24. 10. 2016 11:21

Pod 8 ve městě? To bude, ale celou dobu tlačit...
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 24. 10. 2016 11:59

D1.8T píše:Zrovna R6 v trojkovým bawu jsou schopný jezdit pod 10l zcela bez problemu. Nějaký rozumný kombo v rámci rychlostních předpisů bude pod 8l. Za 10l už se člověk sveze.
to asi ano, ale ne město; tam se pod deset nevejdu ani s 1,6tkou :-)
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod REYGNUM 24. 10. 2016 14:02

Tak to asi nebudes jazdit predpisovo...hlavne ze si tu minule kazal o povolenych rychlostiach :-S
REYGNUM
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků