vyber Ceed vs. Novy Megan vs. 308

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tombas 26. 10. 2016 17:42

A s centrální maticí na náboji, to je lahůdka.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 26. 10. 2016 20:22

Arnie J píše:
enthusiastic.driver píše:Megane je super do doby, než se v něm člověk rozjede. Nekomfortní podvozek, nepříliš znamenité řazení...

nekomfortní podvozek? co to mělo za kola? :D


17" ?? Byl to obyč 1.2 tCE Intense.... jako fakt to bylo dost tragické... ale třeba jsem měl jen neštěstí na nějaký páteční kus látaný dohromady marockým kvalitářem 8-D
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 10. 2016 20:32

aha, naši mají Zen na 16" a je to pohodlné
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod augustus88 27. 10. 2016 11:29

tak Megan je opravdu objednán a má příjit do konce roku :)))

Jinak jsem to taky řešil jestli ho neobjednat o měsíc později a mít 2017 výrobu, ale nakonec ještě přihodili slevu tak jsem to vzal hned. S tím, že to bude druhý auto a to by mělo cca 7-8 let vydržet.

Focus... já jsme byl pro, viděl jsem Titanium s Dieselem za 442k, což je super cena, ale po vyzkoušení, to auto je prostě šíleně malý, tam si za sebe nesednu ani já a to mam 179cm... tedy to auto je k ničemu, bohužel, jinak jsem ho chtěl...

co se týká pohodlí v Megane Intens 16'' tak to po projetí bylo hodně dobrý, je to tichý klidný auto se slušnym motorem za ty peníze.

Kia Ceed byla hlučná o proti Meganu a motor byl přece jen o dost hůř táhl, při vytáčení byl pak zase ještě o dost hlučnější.
augustus88
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků