Rodinný wagen pro Arnolda

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 10. 2016 22:31

V jejich případě k tomu není důvod.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lichý běžník 22. 10. 2016 22:34

Nebo to možná nechtějí říkat tobě. Zřejmě v sobě dusíš velké traumata a proto se zde realizuješ a urážíš diskutující.
jebat garáž do ucha
lichý běžník
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2016 22:35

A co crv ta uz je jen s tim 1,6 dizlem co nejede?
anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 10. 2016 22:42

lichý běžník píše:Nebo to možná nechtějí říkat tobě. Zřejmě v sobě dusíš velké traumata a proto se zde realizuješ a urážíš diskutující.

Tys tu někde diskutoval? Já viděl jen výblitek o ničem.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2016 22:49

Hm honda je bida co koukam
anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 10. 2016 22:51

Tohle na mě zkoušíš zbytečně, nepatřím mezi ty, co by cpali auto své značky, i když zjevně neodpovídá požadavkům. Stejně tak mi vůbec netrhá žíly, že se do něj navážíš. Na tohle si musíš najít jiné parťáky ;-)
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 22. 10. 2016 23:13

Aštar_Šeran píše:
lichý běžník píše:Zase si poměřujou kufry:-D To je asi tak jediné v čem může Škodovka vynikat. Vozba vzduchu.

Od Supa kombi jsme se dostali k mastodontním SUV :tleskani

Vzhledem k tomu, že velký kufr je jedním ze základních kritérií výběru, tak to není až tak překvapivé. Pokud tedy člověk není debil jako ty, pak to pro něho může být šokující. ;-)


:D
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2016 23:42

Aštar_Šeran píše:Tohle na mě zkoušíš zbytečně, nepatřím mezi ty, co by cpali auto své značky, i když zjevně neodpovídá požadavkům. Stejně tak mi vůbec netrhá žíly, že se do něj navážíš. Na tohle si musíš najít jiné parťáky ;-)


Kupodivu jsi v tom nehral zadnou roli. Jen kdyz ses tu objevil tak sem si uvedomil ze souded ma novou crv tak sem kukl
anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 10. 2016 00:07

Čistě technicky plní veškerý zadání krom motoru. Prostoru habaděj, jízdní vlastnosti fajn. Benál je tak do města a okolí (jsou na garáži dva a oba spokojení), slabší nafta no comment, spoustě lidí bude stačit, stejně jako jim stačí nižší střední s 1,6 TDI. Jediná rozumná varianta jízdně je nafta biturbo, jenže za tu chtějí nesmysl.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 10. 2016 00:19

lichý běžník píše:Nebo to možná nechtějí říkat tobě. Zřejmě v sobě dusíš velké traumata a proto se zde realizuješ a urážíš diskutující.


Ty máš zjevně trauma ze škodovky, že se na adresu jejích kufrů tak ironicky vyjadřuješ ;)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 10. 2016 08:33

Stejně by pro Arniho byl nejlepší SMax či jiné MPV cka Máš psa? Máš plný kufr? Složit prostřední sedadlo sa místo něho poradis psa. Prostě MPV...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 23. 10. 2016 09:15

Už přišel čas doporučit mu Espace? :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 10. 2016 09:21

Ještě ne. Ještě se musí trošku vycukat se Škodovkou, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 10. 2016 09:42

robbert píše:Stejně by pro Arniho byl nejlepší SMax či jiné MPV cka Máš psa? Máš plný kufr? Složit prostřední sedadlo sa místo něho poradis psa. Prostě MPV...

S Max se tu probíral, nevím už, proč ho zavrhnul. Pokud kombi nestačí, je to dobrá volba. Navíc krabice od Fordu mívají fajn podvozek.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 10. 2016 09:56

Arnie chce spíš delší kufr (kombi) než vyšší (MPV) tuším :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků