Rodinný wagen pro Arnolda

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 10. 2016 14:02

Tomas B píše:On ti to nepujcil ani na chvili?

Brňácí se tahali o volant :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 22. 10. 2016 14:11

Ještě že to neposlali někam do stromu, co?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 10. 2016 14:14

Kdyby šli na kolotoč, tak maj klid. Tam jsou autíčka se dvěma volanty.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 10. 2016 14:26

Sup v nizkych otackach nahodou super zvuk, take bublanie skoro a na volnobehu by som tomu tippval aj viac ako 2litre.

A pocitovo sa to zda pomalsie ako Octa RS, bo priebeh je odlisny, Sup sa mi prisiel linearnejsi.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 22. 10. 2016 14:56

Moucha píše:khodijack se mi začíná nějak líbit


Si cakal na arnoldoj nazor?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 22. 10. 2016 14:59

Aštar_Šeran píše:
MirecBA píše:Arnie: prevo vlastne nemas vo vybere Megana GT Energy TCe 205 . ? Je to za 625tkc+ farba, to si v limite nie ?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:D
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 10. 2016 15:33

Tomas B píše:On ti to nepujcil ani na chvili?

popravdě, já se ani neptal... taky nemám rád, když se mi někdo cpe za volant a v podstatě vždycky takovou žádost odmítnu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 22. 10. 2016 15:47

kazdymu auto pujcovat urcite ne, ale nekomu kdo vim ze nejak umi ridit a navic to auto co mam si chce koupit...mi prijde normalni a logicky na chvili auto pujcit
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 10. 2016 15:49

Tomas B píše:kazdymu auto pujcovat urcite ne, ale nekomu kdo vim ze nejak umi ridit a navic to auto co mam si chce koupit...mi prijde normalni a logicky na chvili auto pujcit

+1
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2016 16:21

Obzvalst kdyz je to o tom si to zkusit kvuli zajmu
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 10. 2016 16:26

Meganek GT si myslím že může být cajk. Rasto chvála, chválil a já v tom ani neseděl
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 10. 2016 16:33

Trochu soudnosti, kluci renaulťácký. Arnie píše, že mu je OIII malá, jinak by šel do RS, a vy mu jako alternativu k Superbu kombi a Kodiaqovi nabízíte Megana menšího než ta OIII...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 10. 2016 16:34

<> ich zaslepila
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2016 16:35

Arnie J píše:
ajif píše:
Arnie J píše::D

Jinak jsme teď byli v Pardubicích u Loudy a řídil jsem tu modrou bestii - 2.0 TSI 206 kW. Ve zkratce, škoda že na to nejsou love :D

příště se na tebe vyseru :D

Měl jsi mě nechat řídit :D

kdyby sis řekl, mohl jsem o tom uvažovat ... ale protože jsi nechtěl, tak proč se vnucovat
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 10. 2016 17:02

jasné, v poho :D mně šlo hlavně o posouzení jak to táhne a jak to drncá ... na to jsem řídit nepotřeboval
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků