Reálný nákup vozu Škoda = nabídky, poptávky zde.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 3. 1. 2018 12:29

Za 14600 bych asi dokázal čarovat podstatně líp, než na skříženou pozérskou motyku. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 1. 2018 12:30

nejlepší kauf co tam maj je imo Oktávka G-Tec na 20 tkm za 6499 ... akorát je to na 4 roky :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 3. 1. 2018 12:31

Dva max. Nevim, co bude. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 3. 1. 2018 12:35

Arnie J píše:14600 :D


to bude chrochta 2.0tdi 110kw a bez dph, ne?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 3. 1. 2018 12:35

T.E.CH píše:Tak to tam určitě není a logicky, když to má nějaká opodstanění a ty jsi s nimy při podpisu smlouvy souhlasil.Samozřejmě to lze asi i zneužít.A i kdyby....ono doplatit 20 % zbyvajících splátek by asi nevyšlo levněji viď. :lol:


Bavíme se o operáku, ne? Takže vrátím auto ihned, bez jakýchkoli zbývajících splátek.
Sorry, ale pokud dojde k jednostrannému zvýšení ceny, tak u spousty lidí to může vést k tomu, že už nebudou schopni splácet. A cca 20K ročního navýšení mi nepřijde jako detail.
nevím, jaké jsou ty smlouvy, ale pokud dojde k navýšení ceny či zhoršení služeb máš ve většině případů právo odstoupit od smlouvy bez pokuty a penále viz třeba telekomunikační služby. Nevidím důvod, proč by tomu v případě operáku mělo být jinak.Ale smlouvu jsem nečetl a nepodepisoval, takže pouze teoretizuju. Si představ , že si něco půjčíš a najednou ti řeknou sorry, ale zaplatíš nám dvojnásobek a ty to musíš platit, protože jsi podepsal smlouvu?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 1. 2018 12:35

Tady se zase matuje. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 3. 1. 2018 12:38

Matování je to nejlepší.
Pak přijde na Dixování, to je taky paráda.
A pak už jen placení a starosti. :-(
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 1. 2018 12:39

S novým autem nejsou starosti.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 1. 2018 12:39

Presne, ja ted nematuju, uzivam si noveho auta :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 1. 2018 12:39

No takže to máš 100 tkm za 5 let. Proč se bavíme o nějakých poruchách a spotřebáku, když záruky jsou 5 let, 100 tkm a více atd?

Ty chceš řešit co rok dva jiné auto? Jako proč ne, ale to si logicky zaplatiš.Je pravda že byli operáky vyhodné, občas se něco vyskytne asi i teď, ale vše je o úhlu pohledu na spočítaní dané vyhodnosti koupě a dle čeho to člověk počítá. Logicky u nového jsou první roky velké propady, ač také to není vždy pravda. Záleží natom jak dobře koupíš na začátku.Pokud seženeš 20 % slevu, tak máš slušnej náskok a taky to můžeš prodat kdykoli, pokud to správně nastavíš a máš finacovaní kde lze bez problémů vše splatit kdykoli a bez nějakých pokut a dalších podvůdků finančních ustavů, což lze sehnat.První dva roky jseš na tom vlastně tak, že auto můžeš prodat za + stejnou cenu co jsi koupil a už máš i něco ve splátkách umořeno.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 1. 2018 12:41

_maty_ píše:Presne, ja ted nematuju, uzivam si noveho auta :)

Moc asi neužíváš, když zase vymýšlíš pičoviny s jiným autem.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 1. 2018 12:43

robbert píše:
T.E.CH píše:Tak to tam určitě není a logicky, když to má nějaká opodstanění a ty jsi s nimy při podpisu smlouvy souhlasil.Samozřejmě to lze asi i zneužít.A i kdyby....ono doplatit 20 % zbyvajících splátek by asi nevyšlo levněji viď. :lol:


Bavíme se o operáku, ne? Takže vrátím auto ihned, bez jakýchkoli zbývajících splátek.
Sorry, ale pokud dojde k jednostrannému zvýšení ceny, tak u spousty lidí to může vést k tomu, že už nebudou schopni splácet. A cca 20K ročního navýšení mi nepřijde jako detail.
nevím, jaké jsou ty smlouvy, ale pokud dojde k navýšení ceny či zhoršení služeb máš ve většině případů právo odstoupit od smlouvy bez pokuty a penále viz třeba telekomunikační služby. Nevidím důvod, proč by tomu v případě operáku mělo být jinak.Ale smlouvu jsem nečetl a nepodepisoval, takže pouze teoretizuju. Si představ , že si něco půjčíš a najednou ti řeknou sorry, ale zaplatíš nám dvojnásobek a ty to musíš platit, protože jsi podepsal smlouvu?


Já ti rozumím, ale když dotyčný podepsal, že souhlasí s tím, že když pojišťovna zvedne pojistku, že to akceptuje, tak se nedělá nic, co by zvedalo cenu v módu nesouhlasu. Za auto jako takové platíš stejně.Pojistky jako takové se přeci v čase mění a proto to mají ošetřené.Ale tipuji jen když to jde nahoru. :mrgreen:
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 1. 2018 12:47

Mello: ne uz jsem se zarekl, honda bude do 03/2020 a pak koupim ojety passat B8 8-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 1. 2018 12:48

MELLO píše:
_maty_ píše:Presne, ja ted nematuju, uzivam si noveho auta :)

Moc asi neužíváš, když zase vymýšlíš pičoviny s jiným autem.


Tak scháni Civicu bráchu a nebo sestru, ono mít dnes jedináčka je o strach a hlavně, furt se zvedaj přídavky a odpočty daní, sociální přispěvky, takže když jich pořídí tak 5, nebude muset chodit do práce a bude jen jezdit.... na sociálku.... dyk je to vyzkoušený a funguje to. :mrgreen:
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 1. 2018 12:48

_maty_ píše:Mello: ne uz jsem se zarekl, honda bude do 03/2020 a pak koupim ojety passat B8 8-)

Já ti v tomto nevěřim ani nos mezi očima.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků