Vyber auta - tragicka situace na poli aut na trhu

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 4. 2016 21:18

Jj kukal sem u tebe ale nic zajimaveho. Ja jeste popremyslim nad tim alltrekem. Zjistim finalne tu prevodovku
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 28. 4. 2016 21:26

Kdyby jsi viděl kolik zajímavých aut tam nechám,páč jsou drahý a lidi přeci jen chtějí levnější krámy,třeba dnes krásný S-max prd najeto ,3 roky starý ,ale půl míče,kdo to koupí? Dyk to vidíš,na co se tu lidi ptají,to je furt dokola a druhej chudák chce utratit mega a nemá si co koupit,to je situace,zlatý komunistí.Vzpomínám jak jsem spal 3 měsíce před Mototechnou,než jsem měl vysněnýho žigula,nebo Simsona.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 4. 2016 22:26

goes píše:brasci: mazdu vazne ne. Mam vkus.

to odvoláš pyčo :D

jinak chápu to správně, že tobě se CX-5 líbí a šestka ne? mám to naopak
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 29. 4. 2016 01:59

Dix_ píše:
GrandeurV6 píše:Jsem za tu CX-9, na tu jsi se kozo nedíval?


Já na tu starší minulý rok.Jediné co se mě nelíbilo,tak ta nožní parkovačka.Ale jinak výhled z ní super.

Banalita.

-- 29. 4. 2016 03:03 --

tomanr píše:To je síce fakt ale bratranec robí vo vývoji Porsche, takze ho beriem ako odborníka, mi jasne neodporúčal kupovať hocijaké auto v prvom roku predaja.

Ja sám robím v inej oblasti ale je podobne "štandardizovaná" no vždy to trvá aspoň rok kým sa všetko naozaj otestuje a vychytaju najväčšie muchy po projekte. Hoci sme predtým všetko testovali.

Jednoducho prvý rok prebieha interný facelift auta.

Na druhu stranu aby som bol objektívny, škodovka nikdy nemá najnovšie technológie čiže je v podstate od začiatku relatívne spoľahlivá narozdiel od premii.

To jsme videli u Rapida, kdy z toho postupne delali neco pouzitelnyho.

-- 29. 4. 2016 03:05 --

970ka píše:Kdyby jsi viděl kolik zajímavých aut tam nechám,páč jsou drahý a lidi přeci jen chtějí levnější krámy,třeba dnes krásný S-max prd najeto ,3 roky starý ,ale půl míče,kdo to koupí? Dyk to vidíš,na co se tu lidi ptají,to je furt dokola a druhej chudák chce utratit mega a nemá si co koupit,to je situace,zlatý komunistí.Vzpomínám jak jsem spal 3 měsíce před Mototechnou,než jsem měl vysněnýho žigula,nebo Simsona.

Oh lala, panacek mel na zigula :D
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2016 04:39

Arnie J píše:
goes píše:brasci: mazdu vazne ne. Mam vkus.

to odvoláš pyčo :D

jinak chápu to správně, že tobě se CX-5 líbí a šestka ne? mám to naopak


mno sestka neni uplne skareda, ale ani moc pekna. Sedan jeste relativne jde, ale jinak je to takove auto, ktereho si nijak nevsimnu. Nejlepsi vzhled ma asi CX3
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 4. 2016 09:58

GOES: neviem, ale mazda s 4x4 v dynamike nebude vyhovovat, rovno na cx-5 zabudni. Aj ta mazda 6 s 175k +4x4 nieje nic moc a v CX-5 to bude o chlup horsie. Ak dynamiku, tak SUPA ako ma brasci.
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod tomanr 29. 4. 2016 12:47

goes píše:Tak jsem behem 14 dnu absolvoval hafo navstev dileru, abych si zmapoval co je na trhu k dispozici, kdyz chce clovek automat, 4x4, aspon trosku rozumnou dynamiku, trochu vetsi kufr nez ma Yeti a baj voko rozpocet +-1M a chce nove. No abych se priznal, je to desne, to co se nabizi a jak to v realu vypada. Ano, jsem uz asi kapku rozmazleny, to nepopiram, ale zase ne nijak moc. Zaroven preferuji SUV pred kombi ci MPV a zaroven chci i nejakou vybavu (kuze, navi, dobra svetla je zaklad..)

Auta bud nefunguji, nebo jsou hnusna, nebo je tam vzdy "neco".


Zaznel tu FIAT Freemont? V6, 4x4, SUV, cena do 1M. Vsetko splna :)
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 4. 2016 14:42

Akorát je hnusný jak perdel nosorožce se zaschlym hovnem v otvoru.

Co goes počkat na novýho Zodiaca?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 29. 4. 2016 15:05

S tým súhlasím, ale papierovo ok. Goes ale neobjasnil načo vlastne to auto potrebuje.

Ja by som samozrejme kúpil z toho čo tu zaznelo ten Superb. Za tie prachy najlepšia voľba.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 29. 4. 2016 15:26

tomanr píše:Zaznel tu FIAT Freemont? V6, 4x4, SUV, cena do 1M. Vsetko splna :)


Nemá to fialky, v základu to svítí naprd a nejspíš to nemá ani roletku kufru :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2016 15:44

tomanr píše:S tým súhlasím, ale papierovo ok. Goes ale neobjasnil načo vlastne to auto potrebuje.

Ja by som samozrejme kúpil z toho čo tu zaznelo ten Superb. Za tie prachy najlepšia voľba.


Jen tak no.
anonymni

Odeslat příspěvekod Beaumont 29. 4. 2016 18:55

No, v porovnání s Kiou, Hyundaiem nebo Touaregem se mi Freemont zdá jako moc pěkné auto. A je pravda, že s V6 by zadání docela plnil. Ale už se nevyrábí a najít skladovou V6 asi bude problém... :nenapadne
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 29. 4. 2016 19:06

Ve srovnání s Touaregem mi přijde hnusný,jak prrrdel :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 29. 4. 2016 19:12

Nečetl jsem celé vlákno moc důkladně, ale co třeba Land Rover Discovery sport?
http://www.sauto.cz/osobni/detail/land- ... oFrom=list
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 29. 4. 2016 19:34

Beaumont píše:No, v porovnání s Kiou, Hyundaiem nebo Touaregem se mi Freemont zdá jako moc pěkné auto. A je pravda, že s V6 by zadání docela plnil. Ale už se nevyrábí a najít skladovou V6 asi bude problém... :nenapadne


Divne, a prečo je ešte stále v oficiálnom cenníku?
Tie xenony by tiež snáď išli dorobiť keby goes veľmi chcel ale podľa mna nechce :)
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků