Co manzelce pod stromecek?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 11. 2015 20:41

speleo, zase to ma el. prihrev ta dci tak toctak spatne s topenim nebude, jinak nevim
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 30. 11. 2015 20:42

A má to vyhřívaný paliv. filtr? Aby to nezamrzlo, Liberecko neni jižní morava...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 30. 11. 2015 20:43

glider píše:Jarda nejako vymakol, kedysi vpohode kupil najvacsiu ***** v okoli a teraz sa boji DPF v Lagune?

Alfa ale byla az z Brna... ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 11. 2015 20:44

to se stalo jednou pred tusim 3 rokama, cca zrovna mel tatka firemní fabii tdi a odjel asi dva kilaky a konec. a cekal na odtahovku pres hodinu ve meste, vsichni prej jezdili pro naftove fabie, ze ostatní auta v pohode, ze treba neodjeli nebo tak ale fabie odjeli a zdechli :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 30. 11. 2015 20:46

Když uhodí silné mrazy, je zamrzlých naft plný zpravodajství :-) A jestli to má bejt blbovzdorný auto na pár kilometrů, k tomu mi moc moderní nafta nesedí.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 11. 2015 20:49

rikal mu to ten frajer z odtahovky VW salonu mistniho, meli same fabie , vis co náhoda a taky si pan prikresli aby byl zajimavejsi... jinak rikal ze nocni odtah z dálnice je velka sance ze passat 2.0 tdi ...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 30. 11. 2015 20:49

PD alebo CR?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 11. 2015 20:50

vim ja :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 30. 11. 2015 20:50

:D dobře glajdr....
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 30. 11. 2015 21:08

Jean ViC píše:vim ja :)


potom je to info ako noha od stola :)
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 30. 11. 2015 21:11

JardaB píše:A co je spatne na tom FSI? Auto jinak vypada hezky a podle vykonu by to mohlo i jet.

U ojetin mě zajímá hodně servisovatelnost a povědomí servisáků + zkušenosti po netu, když se do toho chce člověk pustit sám. A mně by tam asi chybělo ještě turbo.
Salám ti může asi nejlíp popsat jak to jezdí, ale jestli to měl od nova, tak jak se to sere při větším nájezdu a deseti letech nevím, já bych tuhle raritu nechtěl.


Jinak mi tribit nezamrzl ani po týdenním stání v cca -15°C a noc co jsem jel bylo k -20°C, jen se nemohl zahřát. Nafta ONO bez aditiv mám pocit. Filtr měním po 30 tkm.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 30. 11. 2015 21:12

speleo píše:A má to vyhřívaný paliv. filtr? Aby to nezamrzlo, Liberecko neni jižní morava...

To snad ma kazdy auto z tohodle stoleti, to se mi nikdy nestalo ani u nejvetsich pastik. Uvidim, ta Laguna je tam dnes nova, jeste jsem ji nevidel, rano tam kouknu. Ale ten scenic by asi stacil, nakonec to bude volba rozumu, stejne si nezasukam tak co uz ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 30. 11. 2015 21:13

NO vidíš a kolegovi s tribitem v Praze v -12°C to zamrzlo :) Musel chudák tramvají...

-- 30. 11. 2015 21:14 --

JardaB píše:
speleo píše:A má to vyhřívaný paliv. filtr? Aby to nezamrzlo, Liberecko neni jižní morava...

To snad ma kazdy auto z tohodle stoleti, to se mi nikdy nestalo ani u nejvetsich pastik. Uvidim, ta Laguna je tam dnes nova, jeste jsem ji nevidel, rano tam kouknu. Ale ten scenic by asi stacil, nakonec to bude volba rozumu, stejne si nezasukam tak co uz ;-)


Scénic je největší ***** a to je zároveň její největší plus - nic od toho auta nečekáš a může jen překvapit :) A já věřím, že může sloužit dlouho a věrně... tak to vždycky bývá, zákon schválnosti.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 30. 11. 2015 21:18



Jsem našel i video startu :D Jinak filtr je vyhřívanej jen vracející naftou, u PD se v hlavě ohřeje hodně, ale krizové jsou první km no.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 30. 11. 2015 21:24

speleo píše:NO vidíš a kolegovi s tribitem v Praze v -12°C to zamrzlo :) Musel chudák tramvají...

-- 30. 11. 2015 21:14 --

JardaB píše:
speleo píše:A má to vyhřívaný paliv. filtr? Aby to nezamrzlo, Liberecko neni jižní morava...

To snad ma kazdy auto z tohodle stoleti, to se mi nikdy nestalo ani u nejvetsich pastik. Uvidim, ta Laguna je tam dnes nova, jeste jsem ji nevidel, rano tam kouknu. Ale ten scenic by asi stacil, nakonec to bude volba rozumu, stejne si nezasukam tak co uz ;-)


Scénic je největší ***** a to je zároveň její největší plus - nic od toho auta nečekáš a může jen překvapit :) A já věřím, že může sloužit dlouho a věrně... tak to vždycky bývá, zákon schválnosti.


Mne u tribita zamrzl starter :)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků