Větší auto pro rodinu, nové x ojeté

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mrazik 14. 4. 2016 11:36

Na S-Maxu je souvisle pipani od nejakych 20 cm cca (myslim, nemeril jsem to).
Automaticke sterace se mi taky libi.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 4. 2016 11:39

Souvislé pípání.... :D To je dobrá *****
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 14. 4. 2016 11:55

mrazik píše:Na S-Maxu je souvisle pipani od nejakych 20 cm cca (myslim, nemeril jsem to).
Automaticke sterace se mi taky libi.


Tak asi tu řídící jednotku máte líp naprogramovanou než já ve Fokusu, já se s tou automatikou jen trápim. Ještě tomu dám šanci po výměně stěračů, ale co jsem si tak četl na fokus fóru, tak to prostě takle divně funguje více lidem navzdory všem zásahům, takže jsem dost skeptický.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 14. 4. 2016 12:59

To není půl metru u i30, to je kravina. Ne, že bych kolem toho běhal s metrem, ale chovalo se to standardně jako všude jinde +/- 30cm
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2016 14:30

To speleo: ono to naprogramováním nebude. Spíš stěrače co v místě nad čidlem blbě stírají. Nebo je něco s čidlem. Může být třeba blbě nalepené na skle.
anonymni

Odeslat příspěvekod mrazik 15. 4. 2016 07:44

MELLO píše:Souvislé pípání.... :D To je dobrá *****


Nahodou vyborny recnicky obrat :-)
Nicmene to picovina neni, protoze to pipani je v takove frekvenci za sebou, ze se jevi jako jednotvarny zvuk. Neco jako LED dioda, ktera blika, ale v takove frekvenci, ze to lidske oko nevidi.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 4. 2016 08:03

jj a LED dioda je taky vlastně řečnickej nesmysl :D (akorát LE dioda nikdo neřiká)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 15. 4. 2016 09:49

Jo to je taky pravda.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Donald123 10. 5. 2017 07:05

ahoj všem, report po dvou letech s Ceedem:)
Máme najeto jen cca 17000, ale letos už to začne přibývat rychleji (děti rostou:).
Zatím žádné problémy, nic navíc jsem neplatil. Garančky zdarma jak bylo slíbeno:-)
Celkově jsme spokojení, občas něco někde vrzne, ale nic závažného. Interiér dostává zabrat, ale zatím drží. S autem jsme se už pěkně sžili, především manželka už jezdí celkem sebevědomě. Máme za sebou i cestu do Německa, spěchali jsme, takže většinu času v rychlostech 160+. Při rychlostech nad 180 km/h už jsem se v autě necítil úplně komfortně, stabilita auta mi nepřišla ideální. Ale bylo to na zimních gumách. Jinak celkově pohoda a pro 4-člennou rodinu je auto v pohodě. Shodou okolností, mladý kolega v Německu si s nastávající kupovali nové auto a koupili Ceeda, protože vše ostatní stojí balík (šokovalo mě jak drahá je škodovka v Německu.)
Pokud bych si měl na něco postěžovat, tak je to spotřeba 1.6GDI, dlouhodobě jezdíme za cca 7.3 dle počítače, což je reálných tak 7.8l. je pravda, že nejezdíme eko jízdu, ale i tak je to dost. Brno - Frankfurt v noci jsem jel za 9.4l
No, uvidíme co za rok. mějte se pěkně a pěkný den
Donald123
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 10. 5. 2017 07:07

17tkm je prd
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 5. 2017 07:19

2 roky, to to docela uteklo
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 10. 5. 2017 07:21

7,3 je podle počítače moc?
Já mám s dieslem 7,2 dlouhodobý průměr :-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 10. 5. 2017 09:12

Me pocitac ukazuje 8.9, ale keca, protoze kalkukacka mi ukazuje 9.3 :-D
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 10. 5. 2017 11:07

17k km 2 roky a už to vrže :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod Donald123 11. 4. 2018 07:10

ahoj všem,
máme za sebou třetí rok s Ceedem. Zatím pořád velká spokojenost, jezdí se moc pěkně. Pocitově motor získal na síle, ale také na apetitu. Už jezdíme za 8l/100 :) Najeto cca 30000 km. Proběhla dovolená v Chorvatsku:). Servis pořád komplet zdarma, ale měli jsme první poruchu. Přestala fungovat svítilna v kufru. Výměna v rámci záruky za novou. Přestali jsme vozit kočárek, takže nyní je auto úplně akorát pro naše potřeby. Kratší kombík je nyní výhodou pro cesty do města. Původně jsem plánoval auto měnit po 5-6ti letech, ale nový Ceed představený ve Frankfurtu mě na fotkách moc nepřesvědčil, navíc je o 10 cm delší což už teď není až tak třeba (uvítali bychom to v dobách s kočárkem). Navíc si nejsem jistý zda je rozumně měnit pěkně jezdící atmosféru za 1.4 T-GDI. No uvidíme. Každopádně se mi na novém Ceedu líbí, že bude mít denní svícení vzadu, otevírání kufru nohou a vyhřívání předního skla. Každopádně když byla manželka pro auto v servisu po výměně svítilny, tak se jí zalíbil Stinger:) Mně se líbí teda taky, tak třeba uděláme jednou v životě nějakou ekonomickou hloupost:) Mějte se pěkně a zase za rok s reportem zde (to už pojedeme na první STK, letí to hrozně).
Donald123
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků