Kombík s nízkými provozními náklady co vydrží 15-20let

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 11. 2014 18:57

Speleo, to je zbytecny, uz dlouho te trapit nebude, neboj ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 21. 11. 2014 19:30

Největším trestem je pro něj Mazda v automatu, takže já sem spokojen :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 11. 2014 19:33

A máš recht
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 21. 11. 2014 19:36

Vetsi trest bylo, kdyz "mel" ceed 1,4 :D
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 11. 2014 20:17

A je to myslis fakt on?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 21. 11. 2014 20:48

speleo píše:každej by chtěl doma MLko

Každý ne. Když už bych musel, tak možná červené GLK.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 21. 11. 2014 20:58

Ja tiez nie ML, ja by som chcel astona, ale bohuzial...:(
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 21. 11. 2014 21:48

speleo píše:A teď otázka. Myslíš, že ti lidé (vč. mě), jezdí ve starých a určitě bezpečnostně horších autech ze srandy králikům? To asi těžko, každej by chtěl doma MLko. Odpovím si sám, správně, jsou za tím finance. Ti lidé jezdí staršíma autama, protože na moderní nové nemají. A to nemá moc snadných řešení.


No to je to o čem jsem psal - tazatel tenhle problém nemá - 550 tis. je rozpočet, za který se ta 2 auta dají pořídit..
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 11. 2014 21:50

Svata prostato, dnes uz zadne nove auto nevydrzi 20 let, ani 10, nakonec do te doby zapomenou vsechno i FLASH pameti v RJ ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 21. 11. 2014 21:53

JardaB píše:Svata prostato, dnes uz zadne nove auto nevydrzi 20 let, ani 10, nakonec do te doby zapomenou vsechno i FLASH pameti v RJ ;-)


Tak určitě.
49% Mother Fucker 51 % Son of A Bitch
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 11. 2014 21:54

Urcite ne, je tam ale pravdepodobnost nekolik % ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mercedes27 22. 11. 2014 01:45

speleo píše:
mercedes27 píše:Ono je toho dost. Ja treba musim za sebe rict, ze treba hlidani mrvyho uhlu, distronic plus a podobne veci. Vim ze mi tady nekdo rekne, ze je skvely ridic, ze to nepotrebuje, ale ja si to nemyslim. U sebelepsi ridic muze chybu udelat. A opravdu bych ja osobne rodinu radeji prevazel v modernejsim aute, nez ve starem vraku. Nehlede na to, ze dnes uz jde za par supu koupit relativne nove a bezpecne auto.
Samozrejme pokud te smete kamion ve stovce, tal je asi jedno, jestli sedis v nove Octavce, ci ve Favoritu. Ja proste bych nejaky stary vrak videl tak do mesta, na dovcu a vylety s rodinou bych ho nikdy nepouzil.


A teď otázka. Myslíš, že ti lidé (vč. mě), jezdí ve starých a určitě bezpečnostně horších autech ze srandy králikům? To asi těžko, každej by chtěl doma MLko. Odpovím si sám, správně, jsou za tím finance. Ti lidé jezdí staršíma autama, protože na moderní nové nemají. A to nemá moc snadných řešení.


Ehm, tazatel toto neresi, protoze ma bratru pul banky. Nebud tak vztahovacnej.

Mello: Uz na to cekam. A vyvsvetli mi to o tom Ceedu - furt nevim kdo bych zas mel bejt. Nejdriv nejakej wolf, ted zas nekdo jinej.
Neni to tak, ze kazdej, kdo s vama nesluhlasi je vykopnutej z fora a novy nesouhlasici clovek je za nej povazovan ? Moc bych za to nedal :D

-- 22. 11. 2014 01:51 --

speleo píše:Největším trestem je pro něj Mazda v automatu, takže já sem spokojen :-)


Tak o tom zadna, Mazda v automatu je trest nejvyssi a celych pet let si to budu vycitat. Rekl bych ze mindracek. A dejte mi uz BAN, at si pak muzete rikat, jak jste husty :D
mercedes27
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 22. 11. 2014 05:30

Nechal bych pořízení těch pomocníků jako možnost volby. Někomu přijdou užitečný, jinýho obtěžujou.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bredlouš 22. 11. 2014 07:36

speleo píše:
mercedes27 píše:Ono je toho dost. Ja treba musim za sebe rict, ze treba hlidani mrvyho uhlu, distronic plus a podobne veci. Vim ze mi tady nekdo rekne, ze je skvely ridic, ze to nepotrebuje, ale ja si to nemyslim. U sebelepsi ridic muze chybu udelat. A opravdu bych ja osobne rodinu radeji prevazel v modernejsim aute, nez ve starem vraku. Nehlede na to, ze dnes uz jde za par supu koupit relativne nove a bezpecne auto.
Samozrejme pokud te smete kamion ve stovce, tal je asi jedno, jestli sedis v nove Octavce, ci ve Favoritu. Ja proste bych nejaky stary vrak videl tak do mesta, na dovcu a vylety s rodinou bych ho nikdy nepouzil.


A teď otázka. Myslíš, že ti lidé (vč. mě), jezdí ve starých a určitě bezpečnostně horších autech ze srandy králikům? To asi těžko, každej by chtěl doma MLko. Odpovím si sám, správně, jsou za tím finance. Ti lidé jezdí staršíma autama, protože na moderní nové nemají. A to nemá moc snadných řešení.


Ne každý člověk pochopí že jsou i lidé s podpruměrným platem a rádi by také jezdily.
Bredlouš
Nováček

Odeslat příspěvekod mercedes27 22. 11. 2014 09:17

Bredlouš píše:
speleo píše:
mercedes27 píše:Ono je toho dost. Ja treba musim za sebe rict, ze treba hlidani mrvyho uhlu, distronic plus a podobne veci. Vim ze mi tady nekdo rekne, ze je skvely ridic, ze to nepotrebuje, ale ja si to nemyslim. U sebelepsi ridic muze chybu udelat. A opravdu bych ja osobne rodinu radeji prevazel v modernejsim aute, nez ve starem vraku. Nehlede na to, ze dnes uz jde za par supu koupit relativne nove a bezpecne auto.
Samozrejme pokud te smete kamion ve stovce, tal je asi jedno, jestli sedis v nove Octavce, ci ve Favoritu. Ja proste bych nejaky stary vrak videl tak do mesta, na dovcu a vylety s rodinou bych ho nikdy nepouzil.


A teď otázka. Myslíš, že ti lidé (vč. mě), jezdí ve starých a určitě bezpečnostně horších autech ze srandy králikům? To asi těžko, každej by chtěl doma MLko. Odpovím si sám, správně, jsou za tím finance. Ti lidé jezdí staršíma autama, protože na moderní nové nemají. A to nemá moc snadných řešení.


Ne každý člověk pochopí že jsou i lidé s podpruměrným platem a rádi by také jezdily.

Treba to nekdo chape vic, nez nekdo jiny pravopis. ;)
mercedes27
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků