Prosim o doporučení auta do 45000kč v benzínu

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 9. 2014 12:07

Rozhodně to je tak jak píšu.
Jestli má jedna značka na černém trhu víc kradených dílů už na mém tvrzení nic nemění.
Vím co stojí oprava zadní nápravy v neautorizovaným servise na Focus I z neblatovýho materiálu. Zásadní rozdíl tam není a ani není pravda, že to vydrží déle. Možná vzhledem k užití toho auta déle vydrží pocit, že je to O.K., ale na našich silnicích je ta skutečná trvanlivost plus minus stejná...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 9. 2014 12:12

Focuse I jsem měl takže mě opravdu nepřesvědčiš. To že to AR nema trvanlive a navic drahe ještě neznamena že stejně je to u druhych.
Viceprvek mam i u Golfa a zkus si zjistit jak na tom je. Bytelny a trvanlivy. Ceny jsem sice zatim nezjišťoval ale myslim si že ani nebude třeba.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 17. 9. 2014 12:14

A měl si i Alfu, když tak přesvědčuješ?
Nemam problém uznat, že předek odchází o něco rychlejš. Ale zadek je trvanlivej zcela běžně.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 9. 2014 12:17

To ja ale nevim a AR fakt neznam jen reaguji na to co piše Wolff ktery tvrdi že to trvanlive u AR neni a hazi vše do jednoho pytle.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 17. 9. 2014 12:22

Já jen, že sem nepsal o době trvanlivosti ani o materiálech,dotknul sem se jen toho, jak je to vyřešený konstrukčně ta zadní náprava, když se rozebírá a repasuje uložení zadního ramene. To je jedno že se to blbě vyndavá a dává zpět. :-D
marvy
Nováček

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 9. 2014 12:24

miromen4 píše:To ja ale nevim a AR fakt neznam jen reaguji na to co piše Wolff ktery tvrdi že to trvanlive u AR neni a hazi vše do jednoho pytle.

Tohle nemusím komentovat, že?
:kuk:

Mimochodem Mirku, já měl víceprvek na svém prvním autě v době, kdy ty si chodil ještě na první stupeň základní školy... A o ničem to nevypovídá. To není směroplatný argument.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 17. 9. 2014 12:26

ja bych se stilum vyhnul obloukem, kamos mel udajne nejspolehlivejsi 1.6 76kw (nebo 77 nevim) a zacala se mu na tom kakat elektrika, tolik trapeni nez to vychytal alespon tak ze to mmohl prodat jsem nevidel
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 9. 2014 12:27

A o čem to vypovida ? Jen tak pro představu kolik cca km je hranični pro viceprvek u AR na našich cestach ať vim co je to choulostivost....
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sibstr 17. 9. 2014 12:43

marvy píše:Dík za cený rady,no to Stilo je fakt za slušný peníze,vzal bych r.v.2003 3DV ale je to 1.8 16V,na netu chválí prakticky nesmrtelnou 1.6.Co ta 1.8 bude to brát olej,nebo to žere?.Na tu 1.8 taky nejsou nějak negativní recenze.

Stilo s 1.8 určitě nebrat, není moc spolehlivý a je neskutečně rozežraný. Nejlépe vzít 1.4 nebo 1.6 z let 2001 až začátek 2005, pak se začala dávat upravená 1.6 od Oplu a ta je nic moc. Co se týče dieslů tak všechny JTD motory co se dávaly do Stila patří k tomu lepšímu a nejsou s nimi žádné výraznější problémy. Elektrika byla ve Stilu upravená přelom 2003/2004, před tím dost zlobila, hlavně se staršími baterkami. Takže nejlépe hledat Stilo z roku 2004 s 1.4 nebo 1.6
Sibstr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 9. 2014 12:48

Nechceš nebouraný, bezproblémový auto z roku 2005 s motorem 1.4 MPi od Renaultu, najeto necelých 90 tis.?
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 9. 2014 13:00

U té Dacky to nebouraný je zásadní podmínka toho,a by to v následujícím krátkém období nezhnilo... ;-)

-- 17. 9. 2014 13:02 --

miromen4 píše:A o čem to vypovida ? Jen tak pro představu kolik cca km je hranični pro viceprvek u AR na našich cestach ať vim co je to choulostivost....


Na to neumím odpovědět. Resp. nechci. Je to silně individuální záležitost, tak jako je tomu ostatně i u jiných aut.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 9. 2014 13:03

Tak nějakou dobu to ještě pohromadě vydrží :D
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod puk123 17. 9. 2014 13:11

marvy píše:Tahle Corolla je docela pěkná
http://www.sauto.cz/osobni/detail/toyot ... oFrom=list


Pokud se ti líbí, proč ne? Sice tu inklinuješ ke "sportovnějším" vozům, ale já ti ji rozmlouvat nebudu. Zkus si něco zjistit o proejci, nabízeném voze (třeba přes VIN a značkový servis), zajeď ji omrknout ... .
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 9. 2014 13:14

Asi to bude dobrý auto.
Ale škaredý...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 17. 9. 2014 13:39

marvy ad link na corollu: hezka, jen ten jap. vin. Tenhle fl model byl prechodovej ve vyrobe Jap./UK. Nektery dily se ti na to budou shanet hur, nektere lip diky pribuznosti s non fl modelem, ale zase tyhle Jap. vyroby si nechavali vozit nemci. Pry byly nepatrne kvalitnejsi.
Kdybys potreboval proklepnout nejaky vinko na Toy., tak mi ho posli. Zaridim.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků