operativní leasing pro FO

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 9. 2014 09:26

Psal jsem na sixt-neuwagen.de, zatím bez odpovědi.
Zato z autohaus24.de mi vkázali, že pro Čechy je to možné za dvou podmínek:
- splátky leasingu platit z německého účtu
- vůz se musí pohybovat alespoň z 51% v Německu

By mě zajímalo, jak by to kontrolovali..

-- 15. 9. 2014 10:05 --
Tak ze Sixt Leasing odpověděli, že potřebuju bydliště v Německu a německé bankovní konto :(
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2014 12:38

anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2014 13:08

ajajaj
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 10. 2014 13:11

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 11. 2014 21:18

Jakou tipujete odkupní cenu po dvou letech u Fabie combi v ceníkové ceně 330t. Vím, že aktuálně ji na operák v rámci programu škoda bez starostí ani nenabízejí, ale to je jen otázka času a ceníková cena 330t si myslím, že tam zhruba zapadá.
Dá se vycházet z dat třeba leaseplanu?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 28. 11. 2014 21:23

Podle me bude nezajimave vysoka. Ja si vzal Toledo na operak a cena Toleda pro leasingovku je 299 tis a pro normalniho zakaznika tusim cca 350 po sleve. Zustatkova hodnota s kterou Skofin pocita je cca 220 tis kc, hadam ze Fabie na tom bude podobne. Navic je to popularnejsi znacka v ČR
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 11. 2014 21:31

Takže jít do toho s tím, že pokud to bude bezproblémový auto a bude mi i za 2 roky vyhovovat, tak si to po skončení OL odkoupím, je nesmysl.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 28. 11. 2014 21:36

Pokud o tom takhle premyslis, tak si myslim ze by jsi mel asi zvolit jinou formu financovani. Ja jsem byl uz unaveny ojetinama a posledni kapka byla kdyz mi nekdo bouchnul na parkovisti dvere a ja si to musim cele zacvakat z vlastniho. Takhle budu sice porad platit, ale auto se stane spotrebnim materialem a kazde dva roky budu mit nove a nemusim se vubec o nic starat, od pojistek, pres asistecni sluzby a nahradni auta. Budu jen tankovat. A hadam ze za 2 roky bude nabidka zase vypadat jinak a pestreji - doufam :-)
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 11. 2014 21:44

A dá se vůz vyměnit i dříve než za 2 roky? Za jakých podmínek? (totální nehodu vynech :D )
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 28. 11. 2014 21:53

No vymenit...muzes ukoncit smlouvu. Mas tam mesic vypovedni lhutu, pak jim auto vratis a SkoFin to auto proda v aukci, pokud za to dostane mene nez je SkoFinem ocekavana hodnota tak zbytek doplatis, ale jsou to jednotky tisicu kc. U rocniho auta to bude treba 7-10 tis kc v prumeru, pak si ai muzes vzit smlouvu na jine auto. Nicmene operak pro FO je zatim fixni 2 roky/40 tis km, treba v budoucnu to bude mit vice variant. Hadam ze to zkousi a za 2 roky az to bude dobihat tak to vyhodnoti a uvidime.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 11. 2014 21:55

Pro me je limitujici kilometry
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 28. 11. 2014 21:56

Kibitz píše:A dá se vůz vyměnit i dříve než za 2 roky? Za jakých podmínek? (totální nehodu vynech :D )


Jeste ti ho muzou lohnout :nenapadne :D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 28. 11. 2014 21:58

Jinak misto Fabie bych zhodnotil si vzit Yeti, je za podle me hodne dobrych 6099 kc se servisem, nebo 5199 bez servisu. Je to sice 1.2 ale 77kw TSI a to neni vubec marny a o proti Fabii je to vice auto.

-- 28. 11. 2014 21:59 --

Jean ViC píše:Pro me je limitujici kilometry


Pretocis to dolu :-) i kdyz mam pocit ze od rv2000 se to da z diagnostiky zjistit jaky byl puvodni stav.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 11. 2014 22:01

To bude chtit vyzjistit, s tema km jak slozite je to menit, kdyz by to bylo auto leasingovky tak by na olej dalo jiste 60tis km :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 28. 11. 2014 22:04

Tak ty 4 litry oleje s filtrem si tam muzes caknout ze sveho. Servisni prohlidku to ma sice 30000/2 roky ale hadam ze si to samo snizi podle poctu studenych startu a kratkych jizd. Jeste nevim auto ma mit do vyroby nekdy v unoru
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků