Dotaz - depozit-polopřevod-prodej - lze?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod skrivanekdavid 31. 7. 2014 20:20

Dobrý den, mám dotaz, lze uskutečnit - značky v depozitu-budoucí majitel (Já) tedy do polopřevodu (není totiž STK) - proto nadále v depozitu, kde tedy zůstávám (není ta STK)- nevytahuji značky a následný prodej (Já v polopřevodu, pro dalšího kupujícího tedy ode mne dostane plnou moc) a on si poté jak udělá STK a vlastní pojistku vozidlo vytáhne z depozitu a dohlásí dle mé plné moci. Je tato varianta možná, nebo musím na sebe dohlásit, udělat STK a potom převést na dalšího majitele, klasicky potom půjde tedy do polopřevodu a dohlásí jak bude chtít. Já doplatím depozit. Děkuji za objasnění této situace, zda je možná či nikoliv.

jedná se o veterána, tak je to komplikovanější
skrivanekdavid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 31. 7. 2014 20:23

Dela se to tak. Abys ho prihlasil, stejne by muselo kvuli evidencce na STK. Pokud ma ale vete znacky tak se to normalne neregistruje ne? Nebo nema?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skrivanekdavid 31. 7. 2014 20:40

má bílé, Já ho nechci přihlašovat
skrivanekdavid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod party boy 24. 5. 2015 10:37

Ahoj, trošku to tady oživím, abych nezakládal nové téma. Koupil jsem vozidlo, které je v depozitu. Vozidlo mělo pražské značky, vozidlo depozitováno v praze na bohdalci. Pak odhláška do jiného kraje. Předpokládám, že v tomto případě již pražské značky neexistují. Vozidlo podléhá ekologické dani, která se nedá na bohdalci zaplatit, dřív se tyto auta přihlašovali v jungmannově ulici, teď se to přestěhovalo na pankrác. Můžu jít rovnou na ten pankrác? Sorry za blbý dotaz, ale já jsem takto depozit ještě neřešil.
party boy
Pozorovatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků