SEAT Ibiza ST 1,2 TSI - 77kW (105k)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 7. 2017 10:46

asi jedině
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maggiez 19. 7. 2017 18:48

Jiný servis už jsem zkoušela. Nemá někdo přístup k obdobným servisním doporučením pro Seat, jako je to od Škodovky? Já doufám, že i Seat doporučuje opravu, jen třeba chtějí servisy v ČR ušetřit na opravě závady, která jde odbýt tím, že se neprojevila. Ale kdybych je mohla odkázat na konkrétní číslo servisního opatření, tak bych měla lepší pozici.
maggiez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 7. 2017 19:19

Tohle by meli podle me bez kecu resit, zvlast kdyz se o tom vi (jestli o tom vi Skoda, vi o tom STOPRO i oni).
Zkusit jiny servis alespon telefonicky (klidne nejaky vzdalenejsi) a obratit se na zastoupeni znacky.

Uroven nekterych autorizovanych servisu je skutecne na povazenou, ale v CR stejne prosperuji skoro vsichni, docela k zamysleni.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 19. 7. 2017 19:34

Neni to tak dlouho co se o teto převodovce a jejim zadrhavani psalo ve vlakně o golfu a tam borec psal, že ve VW se k tomu taky nějak nemaji i když o tom vědi. Zkusil bych projet VWclub, jestli se to tam neřeši a zda už to servisy řeši, možna je to čerstve.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 19. 7. 2017 20:01

Šel bych s tím na zastoupení Seatu pro ČR. Ty díly ty automobilky sdílí, takže pokud jedna přijde na to, že je něco blbě, tak jako sorry, ale je to blbě i v Seatu.
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maggiez 19. 7. 2017 20:03

Čerstvé to není, servisní doporučení od Škodovky je staré bezmála dva roky.
maggiez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 19. 7. 2017 20:14

Hm teď koukam na ty přilohy a važně je to z r.2015. No jak jsem psal u vw to prej taky neřeši.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 21. 7. 2017 19:28

Tak ČOIka, no. Aspoň se zase můžou jednou zabývat něčím zajímavým.
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 7. 2017 21:03

Coi se tim zabYvat nebude. Coi neresi konkretni reklamace ale jen to zda firma v postupech dodrzuje zakon.
anonymni

Odeslat příspěvekod maggiez 3. 8. 2017 11:21

Absolvovala jsem ještě jednu reklamaci v jiném městě. Opět bezvýsledně. Byla jsem i při testovací jízdě, kdy minimálně jednou technik bojoval s jedničkou a zpátečku řadil na několikrát, tak jsem si říkala, že super, že to už ze stolu nesmete. To jsem se přepočítala, auto mi vrátili a prý se chová normálně, doslova mi napsali, že se jedná o neoprávněnou reklamaci.
Už mi zbývá zkusit jen importéra, jak tu někdo psal. Má to naději na úspěch? Blíží se mi totiž servisní prohlídka a pochopitelně mám nutkání přestat jezdit na servis do Seatu.
maggiez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 3. 8. 2017 12:07

Pak už to jedině rozmáznout v televizi - Černé ovce nebo něco podobného. Ta převodovka opravit půjde, otázka je, kolik by to stálo a jestli všechna ta námaha s reklamací, náklady na cesty do servisů, čas a nervy stojí za to (principiálně určitě, o tom není pochyb).

Nebo ještě zkusit fintu (v jiném servise), že bys chtěla opravit převodovku, u které se vyskytly problémy známé ze škodovek a pokud řeknou, že to není problém, že o tom vědí, tak bych hned vybalil, že je to auto v záruce a chceš to řešit jako reklamaci.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků