Passat vs. Superb

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Co zvolit?
Passat Variant TDI 125 kW 4x4 DSG Executive 10 %  45%  [ 10 ]
Superb Combi TDI 125 kW 4x4 Elegance 12 %  54%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 22

Odeslat příspěvekod řidič BOB 6. 8. 2010 12:22

K86: Ty o voze a my o koze ;-) Vzádu to má místa hodně, ale popravdě - vzádu jsem naposled seděl, když mi bylo 17 a to už nějakej pátek je!
Když jedu s kolegou v SII, tak se "perem" o loketní opěrku, když jedem v Passatu, tak máme oba dost místa - a o tom mluví jandaxx a já 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Hyza 6. 8. 2010 12:29

je to bohuzel tak, v dnesnej dobe sa hra len na podelny prostor. Jediny kto mysli na sirku su amici.

mimochodom vzadu moze byt miesta na delku jak chce moc, ale traja ludia sa tam vdaka tomu pohodlne neposadia. vdaka sirke skor.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grande 6. 8. 2010 12:30

taky nejsem zadnej drobecek, ale do golfa i do octavie se bez problemu vejdu a necitim se nejak stisnene, na rozdil treba od Fabie nebo Pola, kde vzdy trpim.

takze pokud je prostor pro ridice na urovni golfu/octavie, tak je to myslim prijatelne, ne?
Grande
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod r_b 6. 8. 2010 12:39

Co se tyce mista vzadu, tak mam 6 mesicni dceru. Cokoliv v cem mi nebude okopavat ledviny ma mista dost
r_b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod King of Potato People 6. 8. 2010 12:40

už si někdy seděl v superbu vepředu? tam je to za trest, koleno otlačené jak kdyby člověk jel v hadraplánu :) (tedy v ránci toho jak je to auto jinak veliké)

užší středová konzole by tomu moooooc pomohla :wink:
Naposledy upravil King of Potato People dne 6. 8. 2010 12:40, celkově upraveno 1
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 6. 8. 2010 12:40

Drebin: ano, ale jde o to, jestli se ti dva lidé vedle sebe vejdou nebo nikoliv ;-) Opakuji - vedle sebe a nikoliv za sebe 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod King of Potato People 6. 8. 2010 12:47

bo to dobře vypadá, ale já mám dlouhy haxny a rád mám volant blízko k sobě. tedy to dopadá tak, že sedadlo akorát dozadu, aby se koleno nedotýkalo ničeho, max vystrčený volant a ejhle... tohle u supa nového nejde odladit do pohodlného stavu.
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 6. 8. 2010 13:06

r_b: ber to takhle - jestli to je firemní auto a budeš jezdit s max. 4 na palubě, tak ber SII - místa vpředu +-stejně, vzadu na délku i díky většímu rozvoru více komfortu SII, kufr větší SII.
Jestli vzadu denně povezeš 3 soudruhy, ber VW.
Howg.
Martin Bednář
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 6. 8. 2010 13:11

Třeba to kupuje jako řidič pro soudruha ředitele, tak potřebuje místo spíše vzadu.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Habakuk 6. 8. 2010 13:18

Jestli pro s. ředitele, tak pak SII. Páč o pár cm na šířku v pašíkovi pana ředitele nevytrhne, ale na délku to je hodně rozdíl. A pozor perlička - náš generální někdy BMW7 vymění za Superba - páč tvrdí, že tam má víc pohodlí. No joke, gentlemans....
Habakuk
Habakuk
Nováček
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod r_b 6. 8. 2010 13:31

tak pro s. reditele to fakt neni. Fakticky v tom budu jezdit prevazne sam do prace, pripadne se zenou a mrnetem. Je fakt, ze kdyby mel SII automat, tak se asi nerozmejslim a beru ho. Preci jen ma velkej kufr, kterej dost vyuziju (paraglidovy padaky jsou velky jak prase) a letos s prckem na dovolenou jsem musel na octavku poridit rakev.
r_b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Habakuk 6. 8. 2010 13:39

r_b: Passat má kufr 513 litrů. SII má kufr 633 litrů. Tj. kdybys vybíral podle velikosti kufru, tak máš vybráno. Jestli preferuješ DSG, tak máš vlastně vybráno taky :-)
Tak šťastnou volbu.
Habakuk
Habakuk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r_b 6. 8. 2010 13:43

No prave, ze nevim podle ceho vybrat. Pere se ve me pohodlnost (DSG) s prakticnosti - preci jen DSG vyuziju denne, kufr tak jedno za 14 dni. Spis mi jde o to, jestli nekdo nejezdil s obema auty dlouhodobe - treba takovy srovnani, jak zehli prazsky diry, jaka je hladina vnitrniho hluku na dalnici,... Jak jsem psal, veci jako spotreba, mozna rychlost prujezdu zatacek,... me absolutne nezajimaj.
Budu se muset nekde svezt s DSG, jestli stoji za to :)
r_b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod George_Couser 6. 8. 2010 13:48

Jezdíš víc město (DSG) nebo dálnice (manuál - OK)?
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků