KIA - leasing s 0% navýšením

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 5. 2010 19:42

Sauron píše:Já sem si tak dělal zálusk tehdy na Fabku RS a stála míň jak stojí dnes :hm :-)

Řekl bych, že ta Honda byla lepší volba. MELLO to určitě potvrdí :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2010 20:11

jandaxx: jednoznačně

Sauron: 11/2003
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2010 20:15

Já mám ještě tu s kurefsky dlouhou převodovkou :-S
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2010 20:16

No jo no, ale abych si pomalu nedal V ani na okresce a VI až od 130 :-S
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2010 20:35

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AKNN 17. 5. 2010 21:41

Necelý měsíc máme auto KIA financované úvěrem s 0% navýšením. Museli jsme složit 50% z ceny a splátky opravdu odpovídají zbylým 50% ceny + pojištění, které mi ale nepřijde předražené. Na rok pov.+hav. asi 14tis. Jediná věc, která se mi na tom nelíbí, je ta, že v TP je jako vlastník úvěrová společnost a já jsem vedená jako provozovatel. :-|
AKNN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri13 17. 5. 2010 22:18

AKNN píše:Jediná věc, která se mi na tom nelíbí, je ta, že v TP je jako vlastník úvěrová společnost a já jsem vedená jako provozovatel. :-|

No to je snad podstata leasingu, nie? Auto si iba prenajimas a po urcitom obdobi ho odkupis - ked sa ti to nepaci, preco si do toho isiel?
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 5. 2010 05:28

Aha, ja jsem myslel, ze pojisteni je uz zapocitano v tom leasingu.... Tohle uz mi nejak vyhodne fakt neprijde :-(
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AKNN 18. 5. 2010 06:29

Duri, myslela jsem, že u úvěru to bude jinak než u leasingu. Měli jsme auto na úvěr od Santanderu a tam jsme byli jako vlastníci psaní my.
JardaB, já myslím, že pořád je fajn, že člověk platí navíc jen to pojištění, který by stejně platil i v případě, že by koupil auto za hotový. A dá se předčasně splatit za příplatek 10 tis.
AKNN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 18. 5. 2010 07:22

Je potřeba si ujasnit, jestli máš úvěr, či leasing. U leasingu jsi nájemce - auto vlastní leasingovka. U úvěru jsi majitel, leasingovka si pouze nechává TP na centrále. Pokud máš úvěr a jsi v OTP jen jako provozovatel, tak to je nějaký divný.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod AKNN 18. 5. 2010 09:09

Jandaxx, máme úvěr. Dealer nám tvrdil, že to je tak kvůli tomu, že je tam těch 0%, tak aby společnost měla aspoň nějaké záruky. :hm Moc nadšení z toho fakt nejsme, ale když se zadaří, tak to třeba splatíme dřív.
AKNN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 18. 5. 2010 09:54

Tak to jsem ještě neviděl.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 5. 2010 10:14

A jak je to s opravdovym leasingem? To pojisteni fakt neni rozpocitane ve splatkach? Jsem myslel, ze kdyz 0% navyseni, tak ze ani s pojistkou nezaplatim ani kacku navic... Asi naivni, takze dalsi duvod proc nebrat novy...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tracid 18. 5. 2010 10:33

JardaB: joo to je velmi naivni... a pochopitelne vzit pojisteni od nich musis protoze to je soucast "akcni" nabidky a bez nej to nejde :-)
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 18. 5. 2010 10:49

Přesně. Pouze s naším výhodným pojištěním :D No oni nelžou. Výhodný je. Ovšem pro prodejce a leasingovku ;-]
Třeba:
Akční nabídka - Aygo BASE Cool
Úvěr Toyota Genio 50/50 - Nyní zaplatíte polovinu ceny vozu, druhou polovinu bez navýšení až za rok nebo můžete pokračovat rozložením zbývající poloviny ceny do dalších 60 úvěrových splátek - 13. až 72. měsíční splátka včetně komplexního pojištění je 2 910 Kč .
Aygo 1,0l Base Cool 3dv. 199 900 Kč
AKONTACE RPSN 1. až 12. měsíční splátka
50% 99 950 Kč od 1,1% 0 Kč

Délka smlouvy 72 měsíců, nabídka je platná pouze při využití Toyota Pojištění. Vstupní poplatek 1 % z financované částky.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků