Zkušenosti a názory na tento bazar

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 26. 12. 2018 23:22

Jj vsak v pohode.Ja to naprosto chalu, speciálne u subaru který nikdo moc nechce.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 12. 2018 00:56

Jenom kokotoz
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 12. 2018 07:49

970ka píše:
Lukas063 píše:
powerball píše:Krs mi napsal ze stary vrany nedela :D (i kdyz jich na strankach ma asi osm)

rychle s tebou byl hotovej :D

Sem byl náhodou hodnej,ale bohužel k Subaru se nedostanu a po netu nic ani pro sebe,ani pro druhého nesháním,moc velké riziko.

To me docela zaujalo, velky riziko mysleno jako v tom, ze ty nabídky po netu jsou nejake ojeby a bazary na zapade ojebavaji ještě hur nez u nas?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 12. 2018 09:31

Tak on nakupuje v nějakých těch dražbách. No a vydražit 15 let starý Forester v ceně asi 4k eur je riziko, že to bude provar.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 27. 12. 2018 09:48

Nakupovat na origo salonu a u arabášů je fakt velký rozdíl,někteří jsou fakt děvky ,ti prodávají většinou jen na východ,nebo do Afriky,ale na internet to dát umí a jméno firmy mají,že myslíš,že prodává Rollsy a on má boudu na takovým plácku a jsou tam jeden vedle druhýho,třeba v Norimberku,Mnichově atd..Jednou před lety jsem se jednoho ptal na jeden mercedes a co motor říkám? a On ukazuje ,že super,tak se jen tak ohnu pod auto a rozvodovej řetěz visel z praslýho bloku :-) ,prostě kuwa černá,někdy je zlatej Rus,ti mají povahu ,jako my a co řekl to sedělo. Prostě jsem si tím taky prošel a dnes už mi nenepadne někam jezdit,než na salon,nebo leasingovku,ono by to ani nešlo,letos přes 250 kousků a na to musí být trochu seriozní dodavatelé,jinak bych se zbláznil a lidi by mi ty krámy naházeli na hlavu.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 12. 2018 09:53

Krs je prachobycejny hajzl bazarnicky. Zamerne prodava dobra auta aby ho nebylo za co jebat. Jetak porad v klidu :(
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 27. 12. 2018 10:23

pravda, ze ja z nemec kupuju taky jenom na salone. Naposled se mne snazili ojebat nejaci turci a to sem utikal, az se za mnou prasilo.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 27. 12. 2018 10:42

Byl jsem u dealera citroenu (auto na protiucet) a pak vzapeti u turka kousek vedle. Ty turci jsou horsi, nez bazarnici tady. Defacto nic neslo, alespon priznal, ze to bylo bourany, ale to by poznala asi i moje mama. Projet auto? ne!
No stravil jsem tam asi tri minuty a ***** jsem byl celou cestu domu, ze jsem tam vubec jezdil. Nicmene starsi pan u origo dealera super prijemnej, nic nebyl problem a to umim fakt chabe nemecky :|
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 27. 12. 2018 14:35

Outback je v porovnání s forestetem o dost větší, redukci sice mají oba, ale nečekejte puleni, je to docela symbolické.
Imprezu kombi spíš nebrat, je to dost malé auto, hlavně kufr kolem 300l je smesnej. Motor 1.6 nebo 1.5 fakt nebrat. To auto vážně nejede. Určitě koukat po dvoulitr, ale těch je na prodej v rozumném stavu velmi málo a to i v nrmecku
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 27. 12. 2018 15:06

Musíš si uvědomit, že se nevybírá auto pro tebe.

-- 27. 12. 2018 15:06 --

Vlastně nemusíš, ale určitě by to prospělo.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 27. 12. 2018 15:30

Jo jo, v malým autě jet ve více lidech někam do tramtarie je super.
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 27. 12. 2018 15:37

Tak si aspoň přečti, jaký má pb požadavky.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dandy.f 30. 4. 2020 14:25

Zdravím,
má někdo zkušenosti s bazarem ok-auta v Pohořelicích? (není to reklama, netřeba psát něco jsem tam koupil a druhý den se to polámalo).
Našel jsem tam pár aut, které by se mi asi líbili (Leon, Golf kolem roku 2015+).
"písemná garance na původ vozu a počet ujetých km s možností vrácení vozidla ... Cardetect Cebia všechny naše auta pochází z operativního leasingu s doloženou servisní historií" - dá se tomu věřit, pokud je to CZ původu s Cebia certifikátem?
Díky.
Renault Megane 2.0i 2007 -> VW Golf VII 1.4 TSI
dandy.f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m_tsch 30. 4. 2020 14:27

Věř a víra tvá tě uzdraví.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 4. 2020 14:39

Už samotný název bazaru napoví...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků