Pneumatiky NAKANG - ano/ne?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 4. 2015 08:46

Nakonec to domluvili jo? Ja zachytil jen to, ze o tom Zeman s nimi jednal..
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 4. 2015 08:48

"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 4. 2015 08:52

Fajne, skoda jen, ze to nepostavi tady u nas, ale na druhe strane CR. :)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 4. 2015 08:54

Ústecký kraj, tam je taky hafo lidí bez práce, no :) Chtělo by to víc podobných velkých zaměstnavatelů v regionech s vysokou nezaměstnaností. Ideálně Moravskoslezský kraj, Jesenicko, atd.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 4. 2015 08:59

Tak jasne, ale kdyz jsem odsud, tak radsi, at je to tady, kdyz uz tu delaji prakticky vsechno na auta. :) Brzdy Brembo, tapecirungy, plechace a litaky tu taky nekdo vyrabi..
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 4. 2015 09:03

Ještě by to chtělo hliníkárnu, papírnu, pár povrchových dolů a životní prostředí můžete úplně škrtnout :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 23. 4. 2015 10:02

Slawall píše:Tak jasne, ale kdyz jsem odsud, tak radsi, at je to tady, kdyz uz tu delaji prakticky vsechno na auta. :) Brzdy Brembo, tapecirungy, plechace a litaky tu taky nekdo vyrabi..

A svetla a nadrže a napravy a zamky
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 4. 2015 10:08

Typická socanská politika. Montovny a skladiště na zelené louce na nejúrodnějších půdách v regionech, daňové prázdniny, úlevy a na české podnikatele bič a nevymáhaná huba. Zaměstná to stejně vesměs agenturní pracovníky Slováky a Poláky.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leorme 23. 4. 2015 12:58

Mám na Mondeu zimní Nankang Econex NA-1 XL 205/55 R16 a po 5000 Km opravdu nemám výhrady. Podle štítku spotřeba C, na vodě B, hluk 70 dB. Kupuju i letní. Čína už není to co bývala.
leorme
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 4. 2015 13:03

ka-spel píše:Typická socanská politika. Montovny a skladiště na zelené louce na nejúrodnějších půdách v regionech, daňové prázdniny, úlevy a na české podnikatele bič a nevymáhaná huba. Zaměstná to stejně vesměs agenturní pracovníky Slováky a Poláky.

No..na tech zelenych loukach se stejne pestuje repka a ne to, co se da opravdu jist.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 4. 2015 13:08

Konkretne v nosovicich se tamni zemedelci rozcilovali, ze jim zastavi kvalitni pudu, kde pestovali zeli.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 23. 4. 2015 13:27

leorme píše:Mám na Mondeu zimní Nankang Econex NA-1 XL 205/55 R16 a po 5000 Km opravdu nemám výhrady. Podle štítku spotřeba C, na vodě B, hluk 70 dB. Kupuju i letní. Čína už není to co bývala.


Ty vole.... na zimni ciny nemam koule ani ja a to jsem nejakej strelec :shock:
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filo0 23. 4. 2015 14:20

A ešte čína s názvom Eco, to si môžeš rovno okolo disku obtočiť bambusy a stiahnuť to špagátom :D
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 4. 2015 14:20

Já když ty Číny vidím, tak i ty nový vypadají jak speleovy šutry. Tak zatím na nich přes 100 km. Uvidím po víkendu. Doufám, že nebude chcát.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 4. 2015 14:30

Upozorním na to přirovnání (mě to ale nevadí), čistě teoreticky už tam jsou o sedm let mladší pneušky :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků