Ake kvalitne sportove pneu na leto

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod J_A_M_A 13. 5. 2005 08:18

...ešte som ti zabudol povedať že s F1 sa priprav na výkon cca 20000 km pri športovejšej jazde ja som na nich spravil 24000 ale prvých 10000 som ich veľmi šetril a testoval, potom som to rozbalil naplno... :-)
J_A_M_A
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod richie 13. 5. 2005 11:25

J_A_M_A píše:.... Pri F1 sa to može stať tiež, netvrdím že nie ale podľa mojich skúseností ti F1 da dosť včas vedieť že s blížiš k jej hraniciam. Je pravda že hranice F1 v normálnej premávke asi nenájdeš, jedine ak sa s nimi skúsiš povoziť v zime :-)"/quote]


.. hmm .. mal som GY F1 a naozaj su dobre .. no mne sa podarilo najst hranicu F1 .. :( .. a bez vystrahy .. mierne odstrelil zadok a uz som to nestihol vyrovnat ... aj ked to mozno bolo aj tou zakrutou (asi odvtedy tam dali obmedzenu rychlost na 40km/h ...
.. momentalne pouzivam Nokian NRHi ecosport .. subjektivne porovnatelna s GY F1 no pri dost nizsej cene
(rozmer 185/60 R14 82H TW 320 fabia combi)
richie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J_A_M_A 13. 5. 2005 13:03

:-) ...este som zabudol k tým skúsenostiam a testom... častokrát je obrovský rozdiel vo vlastnostiach toho istého typu pneu v rôznych rozmeroch.... t.j. ak je niečo najlepšie v rozmere napr. 195/50 R15 tak to nemusí platiť že je naj aj v iných rozmeroch.....
J_A_M_A
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků