Pneuservis co je ochotny prodat pneu (Ova ideal)

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 7. 2018 18:51

Takové kola mas na merive?
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 1. 7. 2018 19:13

podikk píše:Uplne vidim evla, jak stoji u ty diagnostiky pneu (nebo co to hledal) a zatim, co se tiskne graf, tak s technikem mudruje, jak jsou lidi nezodpovedni kdyz prezouvaj vsudemozne za 500,- :D

Urcite bych to resil, kdy by to nebyl problem. viz. treba reklamace subaru apod.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 7. 2018 19:16

:mrgreen:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2018 19:31

podikk píše:
JardaB píše:Jak to je s likvidaci starych pneu - to ted delaji servisy zadarmo? Nejak postradam na fakture tuto položku... Jinak koukam, ze za praci, ventilky (v chromu) a zavazi na 4 alu kola 18" jsem dal 700, to mi prijde dost dobra cenovka...

Ale k cemu ti to je, bez grafu?

Asi jsem doted delal všechno spatne, když jsem nevedel o grafech... Ale co, lepsi jsou stejne ty stribrny ventilky, chytrej servisman, potesil me ;-)
K ty likvidaci - mam dojem, ze byl před nejakou dobou novy zákon, ze to museji likvidovat zadarmo? To by pak sedelo. Asi ma nejakej vejvar i na gume, nechal jsem ho objednat co mi nabidnul a na netu jsem to sice nasel asi o 2 kila levnejsi, ale zase srani s tim, postovne a ještě me varoval, ze ty gumy budou pravdepodobne stare (jak stare jsou ty co mi tam dal jsem teda nezkoumal ale když jsem je vezl v aute, ***** strasne, takze asi celkem nove :-P ) Ne, opravdu nejsem fajnsmekr, staci mi, když je guma kulata a splnuje podmínky provozu :-P
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod evlo 1. 7. 2018 19:39

Bohuzel prave spousta pneu, ktere koupis nove nejsou kulate pri zatezi :D

-- 1. 7. 2018 20:40 --

Ver, ze bych byl taky radeji tyhle sracky neznat, neresit a nechapat, neivm proc si z toho delas takovou srandu.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2018 19:45

Protože ses jedinej, kdo to resi, ja proste zadny vibrace u normalne obutych gum nepozoruju, zimni jsem dokonce koupil přes net i s montazi s diskama a taky zadny problém, proste to nechapu. U tech letnich teda, co se tedka vyhodily uz byla znat nejaka lehka nevyvazenost mezi 140-150km/h ale na to asi mely po peti letech bez prevazovani nárok, včera jsem zkousel 0-160 na tech novych a uplne v pohode, nic vibrujícího jsem nepozoroval.
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod evlo 1. 7. 2018 20:41

jo no, protoze mas auta co maj obri vuli v rizeni a pak moderni auta co to maj vyfiltrovany, nebo proste nevim proc, na oktavkach apod. to taky nebyva problem, asi jak je tech pneu tolik, tak pro vychodni trh davaj i ty podareny
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 7. 2018 21:21

*****.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2018 22:14

Ale s gumou a grafem :pozor
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 1. 7. 2018 23:23

evlo píše:jo no, protoze mas auta co maj obri vuli v rizeni a pak moderni auta co to maj vyfiltrovany, nebo proste nevim proc, na oktavkach apod. to taky nebyva problem, asi jak je tech pneu tolik, tak pro vychodni trh davaj i ty podareny

No třeba na dvojkovém supu to vibruje furt, nová guma, stará guma, vyvážená, nevyvážena - jen se na základě změny jednoho z těchto parametrů mění intenzita.
Ale dělá to kolem 150-160, takže to řeším tak, že buď jedu 140 nebo 180 - čili vyřešeno :D
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 2. 7. 2018 06:01

tak tam bude problém třeba spíš s poloosou ne?
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Moderátor

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 7. 2018 07:40

podikk píše:Uplne vidim evla, jak stoji u ty diagnostiky pneu (nebo co to hledal) a zatim, co se tiskne graf, tak s technikem mudruje, jak jsou lidi nezodpovedni kdyz prezouvaj vsudemozne za 500,- :D

Však taky většina aut je vyvážených na *****
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod evlo 2. 7. 2018 08:31

ace2 píše:tak tam bude problém třeba spíš s poloosou ne?

ne
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod glider 2. 7. 2018 08:44

No staci to zle dotiahnut, hovorim, do servisu som siel s nulovymi vibraciami....davali dole kolesa kvoli brzdam...a uz to MIERNE vibruje okolo 140....takze to vidim na zle dotiahnutie no.
.bad.decision.matters.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod tos_ 2. 7. 2018 09:10

A nebo ti tam prostě něco zkurvili - přijďte zas.
tos_
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor