Pneuservis co je ochotny prodat pneu (Ova ideal)

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 28. 6. 2018 18:56

Nevite o pneuservisu, co by me doal Bfgoodrich KO2, na netu stoji 3k kus, ja bych je vzal od servisu klidne za 4k kus, a prehodit kola na deli, bez poskozeni auta a idealne s diagnostikou pneu od hnuteru. Tj. ne jen vybaveni aby meli, ale i cloveka schopneho, objednat pneu, pouzit vybaveni a neznicit vozidlo. Idealni Brno nebo Ova okoli, kvuli zaruce. V Praze borce mam a zvazuji, ze si udelam holt vylet za nim. Ideal ta Ova, tam bych super rad nasel funkcni servis na klimu a pneu, zbytek si udelam sam :)

Jde me jen o kvalitu a demenentnost osob co na aute delaji, penize moc neresim, usetrenych 10k me nestoji za ojeb s promacknutou podlahou auta.

Tak nejak pocitam s vyletem do Prahy no, zatim jsem presvedcen, ze je to jediny clovek v CR schopny dat spravne pneu na disk. A fakt prezuti meho nacka s manualnim rizenim s nulovou vuli za 2000kc a pneu kazda o 1000kc drazsi nez eshop nelituji ani trochu, protoze nejaky vibrace jsou vec, ktere jsem znal jen driv a diky jeho praci je proste, pro me, jizda s tim stoletym vrakem, zazitkem. Jakkoliv pro vetsinu lidi je to asi odpadek, protoze to nema nalestnej vnejsek a vrze tomu interier (toho vrzani jsem nedavno dost odstranil, ale novy auto to neni).
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 6. 2018 19:10

Tvl ty mas tezkej život, ja jsem minuly tyden normalne nechal objednat gumy, v sobotu mu privezu koa nebo auto, ještě uvidim podle počasí ale potrebuju udelat brzdy a vymenit pero ak asi jen ty kola, za hodku si je odvezu ale ze zkusenosti co mam s tim garaznikem necekam, ze to bude vibrovat.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 6. 2018 19:11

Njn. Ale uz to tak neprozivam a nehroutim se z toho, zkusenost.
Naposledy upravil evlo dne 28. 6. 2018 20:38, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 28. 6. 2018 19:58

Ještě můžeš dojet k nám :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 6. 2018 19:59

Tak to uz jsem jednou zkousel prece.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 28. 6. 2018 19:59

Bfgoodrich patří k Michelinu? Pak bych o někom věděl na Mělníce, možná by pomohl, chceš?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 6. 2018 20:38

To je dal nez do te Prahy, kde je borec overeny.

Ale jestli je schopny ty pneu prodat a poslat pplkou a dodat ke kazde nefake :) graf navzorkovani pusobeni sily pri zatezi, tak bych to vzal. Samo cokoliv s uchylkou pres 50N proste neposle a doda me jen ty akceptovatelne.

Nebo nevim, no, vzal bych to s kolama, ale moc neverim, ze pujdou koupit pasujici kola na delicu, tam je vse jinak nez na dnesnich autech, stredeni na naboji jinak, pouziva to divnou roztec a divnej pocet sroub, matice nejsou konicke, ale stredi se to na celou delku matice a tak.

Ale pomohlo by me to vzit i s kolama, mam tu jednu vadnou pneu, tak si ji chci nechat a pouzivat na benchmark pneuservisu nebo prodejce aut, kdyz bych si chtel koupit nove, nejak by me holt jeblo, tak dam napred autorizaku to kolo s pneu, samo predtim nez zacnu jednat o koupi, at se nesnazi vic, a reknu jim at vyvazi a uvidim.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 28. 6. 2018 21:06

Ty vole, to mas na raketoplan?
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 6. 2018 21:08

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 6. 2018 21:08

To si dela *****, vzdyt psal, ze to nedosáhne ani bezne dalnicni rychlosti, staci, když koupi v bauhausu kola na rudl a cajk :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 6. 2018 06:31

:D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 29. 6. 2018 06:40

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 6. 2018 08:07

:D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 29. 6. 2018 08:49

K&K v Šenově. Nicméně jsem tam pneu vždy jen kupoval a nenazouval.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 29. 6. 2018 09:25

A jaké by tam měli dělat kafe?
puk123
Veterán

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků