Pneuservis co je ochotny prodat pneu (Ova ideal)

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 6. 2018 19:59

Spokojený.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 30. 6. 2018 20:01

glider píše:Mne zacalo mietne vibrovat, v servise menili brzdy, asi to dotiahli viac.

Jo no, to by byla sranda, myslim, ze zpusob uchyceni kola na deliku by bezny servis fakt nepochpil, matice maj vnitrni matice a stredi se se primarne celou delkou matice do kola, kolo ma stredovou diru, ktera ma v pulce obvodu vyseky, takze ma vlastne 2 stredove diry :D Proste veteran, ne oktavka.

Myslim si, ze mozna ty vnitrni matice jsou tam proto, ze s tim muzes jet do ruznych vychodoevropskych zemi, treba cr, tak, ze se ti neznici srouby na kterych kolo, drzi, ale jen ta vnitrni matice, jak 10x prekroci utahovaci moment.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 30. 6. 2018 21:21

A už máš babu, nebo pořád sám? (když nepočítám garage)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 6. 2018 21:26

Tak co sporťáku, už máš chlapa? :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 30. 6. 2018 21:35

Mám :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 6. 2018 21:36

:roll:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 30. 6. 2018 21:59

evlo píše:Obuti pneu na disk trvalo 2 hodiny. Mam jedno 5 gramove zavazi na jednom zadni, jinak je to bez zavazi, zjevne to jde. Vyvazeni vpodstate bez vyvazeni a nevibrujete, to me poser.

-- 30. 6. 2018 20:58 --

Vsak jardo, ja to tu pisu ze srandy, objednam 8 pneumatik online, nalozim, hodim to borcovi co me to udeal, s grafy, protoze jsem curak, nevyznam se v tom, tak k tomu ma grafy, jak nejvetsi pyca, ty 4 nejhorsi pneu vratim a dobry. Jen cekam az budu mit nejakou motivaci jet do Prahy krom prezuti pneu :)

Zavidim, mam proti tomu strasnou nudu, privezl jsem kola borcovi, za 2 hodky jsem si pro ne prijel, vyvallil 12 litru, hodil na auto a jezdim, no...
A uz jsi nejak zjistil, ze kdybys to chtěl vyvazit poradne, musí se to vyvazovat namontovany na aute?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 6. 2018 22:51

Bude.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 7. 2018 11:02

s tim vyvazovanim na aute je to bullshit
Naposledy upravil evlo dne 1. 7. 2018 12:17, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 7. 2018 11:27

Užs našels?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 1. 7. 2018 17:49

Uplne vidim evla, jak stoji u ty diagnostiky pneu (nebo co to hledal) a zatim, co se tiskne graf, tak s technikem mudruje, jak jsou lidi nezodpovedni kdyz prezouvaj vsudemozne za 500,- :D
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 7. 2018 17:51

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2018 17:56

Jak to je s likvidaci starych pneu - to ted delaji servisy zadarmo? Nejak postradam na fakture tuto položku... Jinak koukam, ze za praci, ventilky (v chromu) a zavazi na 4 alu kola 18" jsem dal 700, to mi prijde dost dobra cenovka...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 1. 7. 2018 18:04

Obyčejně chtěli 20,- za gumu, což je cena ve sběrným dvoře. Ale mohli už zdražit.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 1. 7. 2018 18:32

JardaB píše:Jak to je s likvidaci starych pneu - to ted delaji servisy zadarmo? Nejak postradam na fakture tuto položku... Jinak koukam, ze za praci, ventilky (v chromu) a zavazi na 4 alu kola 18" jsem dal 700, to mi prijde dost dobra cenovka...

Ale k cemu ti to je, bez grafu?
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků