Pneuservis co je ochotny prodat pneu (Ova ideal)

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 7. 2018 18:51

Takové kola mas na merive?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 7. 2018 19:13

podikk píše:Uplne vidim evla, jak stoji u ty diagnostiky pneu (nebo co to hledal) a zatim, co se tiskne graf, tak s technikem mudruje, jak jsou lidi nezodpovedni kdyz prezouvaj vsudemozne za 500,- :D

Urcite bych to resil, kdy by to nebyl problem. viz. treba reklamace subaru apod.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 7. 2018 19:16

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2018 19:31

podikk píše:
JardaB píše:Jak to je s likvidaci starych pneu - to ted delaji servisy zadarmo? Nejak postradam na fakture tuto položku... Jinak koukam, ze za praci, ventilky (v chromu) a zavazi na 4 alu kola 18" jsem dal 700, to mi prijde dost dobra cenovka...

Ale k cemu ti to je, bez grafu?

Asi jsem doted delal všechno spatne, když jsem nevedel o grafech... Ale co, lepsi jsou stejne ty stribrny ventilky, chytrej servisman, potesil me ;-)
K ty likvidaci - mam dojem, ze byl před nejakou dobou novy zákon, ze to museji likvidovat zadarmo? To by pak sedelo. Asi ma nejakej vejvar i na gume, nechal jsem ho objednat co mi nabidnul a na netu jsem to sice nasel asi o 2 kila levnejsi, ale zase srani s tim, postovne a ještě me varoval, ze ty gumy budou pravdepodobne stare (jak stare jsou ty co mi tam dal jsem teda nezkoumal ale když jsem je vezl v aute, ***** strasne, takze asi celkem nove :-P ) Ne, opravdu nejsem fajnsmekr, staci mi, když je guma kulata a splnuje podmínky provozu :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 7. 2018 19:39

Bohuzel prave spousta pneu, ktere koupis nove nejsou kulate pri zatezi :D

-- 1. 7. 2018 20:40 --

Ver, ze bych byl taky radeji tyhle sracky neznat, neresit a nechapat, neivm proc si z toho delas takovou srandu.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2018 19:45

Protože ses jedinej, kdo to resi, ja proste zadny vibrace u normalne obutych gum nepozoruju, zimni jsem dokonce koupil přes net i s montazi s diskama a taky zadny problém, proste to nechapu. U tech letnich teda, co se tedka vyhodily uz byla znat nejaka lehka nevyvazenost mezi 140-150km/h ale na to asi mely po peti letech bez prevazovani nárok, včera jsem zkousel 0-160 na tech novych a uplne v pohode, nic vibrujícího jsem nepozoroval.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 7. 2018 20:41

jo no, protoze mas auta co maj obri vuli v rizeni a pak moderni auta co to maj vyfiltrovany, nebo proste nevim proc, na oktavkach apod. to taky nebyva problem, asi jak je tech pneu tolik, tak pro vychodni trh davaj i ty podareny
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 7. 2018 21:21

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2018 22:14

Ale s gumou a grafem :pozor
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 1. 7. 2018 23:23

evlo píše:jo no, protoze mas auta co maj obri vuli v rizeni a pak moderni auta co to maj vyfiltrovany, nebo proste nevim proc, na oktavkach apod. to taky nebyva problem, asi jak je tech pneu tolik, tak pro vychodni trh davaj i ty podareny

No třeba na dvojkovém supu to vibruje furt, nová guma, stará guma, vyvážená, nevyvážena - jen se na základě změny jednoho z těchto parametrů mění intenzita.
Ale dělá to kolem 150-160, takže to řeším tak, že buď jedu 140 nebo 180 - čili vyřešeno :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 7. 2018 06:01

tak tam bude problém třeba spíš s poloosou ne?
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 7. 2018 07:40

podikk píše:Uplne vidim evla, jak stoji u ty diagnostiky pneu (nebo co to hledal) a zatim, co se tiskne graf, tak s technikem mudruje, jak jsou lidi nezodpovedni kdyz prezouvaj vsudemozne za 500,- :D

Však taky většina aut je vyvážených na *****
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 7. 2018 08:31

ace2 píše:tak tam bude problém třeba spíš s poloosou ne?

ne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 2. 7. 2018 08:44

No staci to zle dotiahnut, hovorim, do servisu som siel s nulovymi vibraciami....davali dole kolesa kvoli brzdam...a uz to MIERNE vibruje okolo 140....takze to vidim na zle dotiahnutie no.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2018 09:10

A nebo ti tam prostě něco zkurvili - přijďte zas.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků