Pneu co vydrzi teren a zaroven funguji ok na silnici

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 1. 6. 2018 19:45

Jsou nejake pneu, co vydrzi nejake skakani pres obrubniky a zaroven jsou ok na silnic a tlumi razy atd.?

Co mam auto co dava teren, tak jsem casto dost liny nejak neco objizdet atd. a tak to proste vemu pres obrubnik a proste uz druha pneumatika, normalni, bridgestone dueler, z toho chytla vibrace (asi prorazena ta ocelova struktura), tak premyslim, ze bych koupil offroad pneu, ale nevim jestli jsou ok na normalni jezdeni.
Naposledy upravil evlo dne 1. 6. 2018 19:55, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 6. 2018 19:45

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 6. 2018 19:46

alternativa jezdit po silnici a neprejizdet obrubniky je nanic, k tomu jsem si autu s velkou svetlou vyskou a pneu se sidewall jak krava nekupoval.

-- 1. 6. 2018 20:47 --

offroad pneu myslim proste nejake M/T
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 6. 2018 19:51

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 1. 6. 2018 20:15

evlo píše:Jsou nejake pneu, co vydrzi nejake skakani pres obrubniky a zaroven jsou ok na silnic a tlumi razy atd.?

Co mam auto co dava teren, tak jsem casto dost liny nejak neco objizdet atd. a tak to proste vemu pres obrubnik a proste uz druha pneumatika, normalni, bridgestone dueler, z toho chytla vibrace (asi prorazena ta ocelova struktura), tak premyslim, ze bych koupil offroad pneu, ale nevim jestli jsou ok na normalni jezdeni.


Tohle se ti bude líbit. Koupil jsem tyhle a jsem spokojenej 8-)

ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 6. 2018 20:20

A jsou teda ok i normalne na silnici, nebo je to mega hlucne a drncave? Mam sice nejaky primitivni elektronicky tlumice, ale neni to zadny zazrak.

Ani nejsou v tom akceptovatelnym rozmeru extra drahy, jen idealni rozmer nedelaj.
Naposledy upravil evlo dne 1. 6. 2018 20:24, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 1. 6. 2018 20:23

to jsou T/A a ne M/T

jsou tišší než jsem si myslel. V podstatě to slyšíš jen když se na to zaměříš. Samozřejmě je to hlučnější než dálniční continental, ale nic co by něčemu vadilo. Dokonce se ani nezvedla spotřeba (nebo jsem to aspoň nezaznamenal). Každopádně na stejný tlak je auto komfortnější a lépe filtruje nerovnosti než na Continentalech Cross Contactech.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 6. 2018 20:24

JJ jsem to zeditoval, vsiml jsem si pak za je T/A ...


Tak je teda zkusim, akorat je, jako vzdy, otazka kvality pneu v CR, protoze to casto byvaj ty, co QC moc neprosli :)

Jestli se to zas po par obrubnikach rozjebe, tak ti je dam na letadlo. Video mas ale pravdu, ze vypada lakave, ze se fakt zamerili na presne ten problem, ktery s pneu mam. Diky.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 1. 6. 2018 20:31

Přesně kvůli tomu jsem je kupoval. Chtěl jsem pneu do terénu, ale i takové co vydrží skákání přes obrubníky což se tady děje pořád a než si roztrhnout pneumatiku a pak se na ní v 50 stupních smutně koukat co s tím tak jsem progoogloval a tyhle KO2 mají nejvyšší rezistenci proti průrazu bočnice. Takže o obrubník jí s největší pravděpodobností neroztrhneš. Při závodech vydržela 1000km na Baja bez defektu.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 4. 6. 2018 10:55

Na jedný výstavě jsem viděl prezentaci Nokianu, co prej mají nějakou "silniční pneumatiku vhodnou do terénu". Netuším, co je na tom pravdy, takže klasická garážrada samozřejmě.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 6. 2018 11:55

Tak hlavne uz je to vyreseno, KO2 koupim, zkusim najit pneuservis kde je i prodavaj.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mager 4. 6. 2018 11:58

:mrgreen:
MELLO píše::mrgreen:
mager
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 6. 2018 09:28

Oh CR, napsal jsem nejvetsimu pneuservisu v Ostrave a okoli kdy ty pneumatiky budou mit, bez odpovedi, klasika, pritom nejakych 13k je podle me takhle lokalne uz dost penez za pneu (i na genesis za to byli skoro dve). Neprekvapilo me to. Psal jsem jim proto, ze je nemaji skladem, kdyz by meli, tak bych tam zavolal, protoze tak to tu je, no.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 5. 6. 2018 09:38

A pockal si viac ako 15 minut?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 6. 2018 09:40

par dni
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků