Letní pneu 2018

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 1. 2018 21:21

Ušetříš 13h/km.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 1. 2018 21:21

To mi stačí
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 1. 2018 21:22

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 1. 2018 21:23

Arnie J píše:To mi stačí

Jsou to halíře, ne hodiny.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod Vrooom 30. 1. 2018 21:28

Micheliny hlavne drzi jako krava na vode.
Vrooom
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 1. 2018 21:39

Micheliny letos budu zkoušet, jsem na ně tuze zvědav
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 1. 2018 21:39

Vemu nexeny za 1800 :D
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 1. 2018 21:40

V testu byly Pirelli na vodě rychlejší. Ovšem propadly v aquplaningu v zatáčce. Michelin pomalejší na vodě i suchu, ale má vyšší subjektivní hodnocení na obou površích. Pod tím si představuji lepší pocit z řízení, větší důvěryhodnost. To bych upřednostnil, před pár desetinama.
Je P Zera mám vyzkoušený, sedí my a nerad bych se v PS4 zklamal.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 1. 2018 21:40

Arnie J píše:Vemu nexeny za 1800 :D

Membat.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 30. 1. 2018 21:42

Zkus. Kdyžtak dva kusy vemu :))
Ty GY jsou na hraně, ale asi to nechám. Na morku bacha a na suchu budou víc lepit :)

Ale už roky vnímám PS4 jako nej sportovní dle testu. Na Porsche jsou furt. Musi to fungovat.
burty s krenem
Moderátor

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 1. 2018 21:48

Objednávat budu asi tak v půlce března. To je ještě dlouhá doba, za kterou se dá vymyslet spousta nesmyslů. Ale láká mě to.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 1. 2018 22:08

Vrooom píše:Micheliny hlavne drzi jako krava na vode.

To jo vole, leda ve snu.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Pajjoun 30. 1. 2018 22:11

garážmistr píše:
Arnie J píše:To mi stačí

Jsou to halíře, ne hodiny.

:D

-- 30. 1. 2018 22:17 --

garážmistr píše:V testu byly Pirelli na vodě rychlejší. Ovšem propadly v aquplaningu v zatáčce. Michelin pomalejší na vodě i suchu, ale má vyšší subjektivní hodnocení na obou površích. Pod tím si představuji lepší pocit z řízení, větší důvěryhodnost. To bych upřednostnil, před pár desetinama.
Je P Zera mám vyzkoušený, sedí my a nerad bych se v PS4 zklamal.

Jdi do toho. :D
V mym rozměru ty nový P Zero nejsou. Jen Nera. Je to 2300 (velká pecka takhle mimo sezonu, zadarmiko) a Michelin za 2,9. Myslim, že na léto se to srovná. Pirelli ke třem a Michelin lehce přes. Tak abych věděl, jestli koukat jen na Pirelli a nebo ne. Věřim že budou dobrý, mam rád značku. Ale jestli budou podstatně jinde. TS860 jsem bral vlastně taky díky tobě a jsem nadšenej.
Ono na Pneunetu jsou i Michelin SuperSport zadara skoro... A Cupy snesitelný...
Ikdyž, teď gumy mam tak na dvě sezény minimálně. Silniční. Spíš zvažuju střelit kola, gumy, podložky, šrouby a vzít něco s nižšim ET a i na silnici jezdit Federal. Na okruh dojet Toya, jet Federaly a pošetřit zase na něco lepšího, jako jsou Toyo...
Zamatuju. Vidim to na přečkání sezóny (okruhový, když na silnici mam nový) a nakoupit pár sad v zimě. To je 40% sleva za lepidla...

-- 30. 1. 2018 22:18 --

MELLO píše:
Vrooom píše:Micheliny hlavne drzi jako krava na vode.

To jo vole, leda ve snu.

***** tu nikdo neřeší. Dneska.
Chtěl bych jít napříč světem
Zásobovat děti fetem

Nasnášim špatně použitý mrkající smajlíky.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 1. 2018 22:51

Pajjoun píše:Jdi do toho. :D
V mym rozměru ty nový P Zero nejsou. Jen Nera. Je to 2300 (velká pecka takhle mimo sezonu, zadarmiko) a Michelin za 2,9. Myslim, že na léto se to srovná. Pirelli ke třem a Michelin lehce přes. Tak abych věděl, jestli koukat jen na Pirelli a nebo ne. Věřim že budou dobrý, mam rád značku. Ale jestli budou podstatně jinde. TS860 jsem bral vlastně taky díky tobě a jsem nadšenej.
Ono na Pneunetu jsou i Michelin SuperSport zadara skoro... A Cupy snesitelný...
Ikdyž, teď gumy mam tak na dvě sezény minimálně. Silniční. Spíš zvažuju střelit kola, gumy, podložky, šrouby a vzít něco s nižšim ET a i na silnici jezdit Federal. Na okruh dojet Toya, jet Federaly a pošetřit zase na něco lepšího, jako jsou Toyo...
Zamatuju. Vidim to na přečkání sezóny (okruhový, když na silnici mam nový) a nakoupit pár sad v zimě. To je 40% sleva za lepidla...

To je právě druhá varianta. Nákupem kol je rozhodnuto, že jdu do 17" a Federaly jsou zpátky ve hře, 2200,- Kč/ks. Na kola z e60 bych dal 205/55 16 Bridge se kterýma jsem koupil a měl je jako záložní, pro případ špatnýho počasí nebo dlouhý cesty.
Negativa federalů jsou dvě. V normálním provozu problematicky využitelný, obzvlášť na mých pravidelných trasách, kde je to často spíš o výhledu než o přilnavosti. A pak nutnost zpomalení, když začne stát voda na silnici. Kvůli tomu jsem nenáviděl Bridge na octě. I tak to zvažuju.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 30. 1. 2018 22:57

Já Federaly jel jen u tebe. A to voda nebyla, max. oslizlo.
Na okruh jsem je vybral z důvodu, že na lepší nemam. (ještě pořád mam tři Toya na točení na jednu nápravu) Pak bych je nechal na vodu a trénink, až koupim zase lepší. Kol a gum neni nikdy dost.
Na silnici z důvodu, že je kámoši jezději jako mokrý k trvdšim a lepšim semi na závody. Řikali, že je to guma pecková na vodě. A že jeden z mála semi použitelnej denně i do provozu. Ty zase teď píšeš, že ne. :-/ To mi vrací trochu zpátky.
To mi vyjde nejlíp nechat si Hankookoty.
Chtěl bych jít napříč světem
Zásobovat děti fetem

Nasnášim špatně použitý mrkající smajlíky.
Pajjoun
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor