Pneu dnes

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 8. 2017 16:53

No Slawal mi poveze gumy z Ostravic a pak jedeme na Blavu, takže nějak v tom Brně aby to bylo.
Ale teď jsem volal do DK pneu, sice nemá borec otevřeno, ale jsme domluvený tak to snad klapne.
Ale tvl to Brno je pojebané, na netu asi 10 pneuservisů nonstop a ani jeden že nedělaj tvl, demence..
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 11. 8. 2017 17:09

Brňáci no, co chceš? :-D
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 11. 8. 2017 17:18

Běž se podívat na černej penis jako všichni ostatní a nepruď s gumama. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 11. 8. 2017 22:44

Moucha píše:No Slawal mi poveze gumy z Ostravic a pak jedeme na Blavu, takže nějak v tom Brně aby to bylo.
Ale teď jsem volal do DK pneu, sice nemá borec otevřeno, ale jsme domluvený tak to snad klapne.
Ale tvl to Brno je pojebané, na netu asi 10 pneuservisů nonstop a ani jeden že nedělaj tvl, demence..


Jestli jsi nepochodil v Brně(nechápu, asi jiná doba, mají dost práce v týdnu nebo dovolené) a není to zajížďka, tak se zkus domluvit tady http://www.pneuslavkov.cz/index.php?statics=1
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 8. 2017 22:52

Super díky za tip. Já teď pořád sedím u kompu a plánuju jestli nejet nakonec přeci jen dodávkou
Dodávka: má několik výhod, dá se spát kde člověk zrovna je, nestaví stan, je v suchu a bezpečí, ale zase je to ***** líná a velká a blbě se s tím jezdí mimo hlavní + v Chorvatsku v těch uličkách člověk trpí a teda platí mýto 2x tolik.
Ale vůbec nevím jak se v té ČH zdržím, takže by se dodávka asi šikla na spaní kdekoliv. To je jediný důvod proč ji vzít, ale nechce se mi, proti SSS prostě nuda
A nějak se mi přestává chtít jet úplně, mám jet zítra a vůbec pak nevím kam, takže ani nevím kam koukat. Nemam rád lidi a válení se s ostatními na pláži nepřipadá v úvahu
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 11. 8. 2017 22:56

carena.cz?
Anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 8. 2017 05:29

jsem na to myslel čím mám jet a pořád nevím tvl
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 12. 8. 2017 07:35

Čumáček?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 8. 2017 07:35

té je to jedno, kua 20min na rozmyšlení než Slawal odjede bez gum
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 8. 2017 07:41

Je to drama :))
Anonymni

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 12. 8. 2017 07:49

SSS

-- 12. 8. 2017 08:51:54 --

A s těma plnyma plážema, furt jsem nepochopil proč se nevykašlete na HR, z téměř prázdný pláže v Albošce jsem byl od rána do podvečera v Podgorice...a to bylo ještě zdržování při hledání oběda ve Skadaru a bankomatu ve Vlore...imho není o čem
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 8. 2017 07:53

tak i v Chorvatsku sem si každý rok nějakou našel kde jsem byl sám a nebo pár lidí, ale nejbližší byl 30m daleko

jinak bych až do Albošky jel, ale ten týden je málo a 3 dny z programu jsou podle čumáčka

-- 12. 8. 2017 09:41 --

Tak jedem SSS
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 8. 2017 09:41

Jo..gumy mam v autě..jeste jedeme na svatbu a muzeme vyrazit..krapet narocny den. :D
Přílohy
IMG_3296.PNG
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 12. 8. 2017 09:43

Tohle ze je Slawall? 8-D :hm
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 8. 2017 10:05

Tvl premejslim, ze vezmu Torneo, ale co bude delat slawal s gumama? Nekdo na uskladneni v Brne na tyden? :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků