Pichl sem co z toho plyne...

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 8. 7. 2017 09:42

20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl. Lepici sada by byla na nic. Zlata rezerva. Navic mam full rezervu. To jen pro ty kokotske automobilky co k nekterym modelum nemaji ani za priplatek ani dojezdovky.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 7. 2017 09:47

foto s lístečkem garáž
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod tycoon 8. 7. 2017 09:59

goes píše:20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl. Lepici sada by byla na nic. Zlata rezerva. Navic mam full rezervu. To jen pro ty kokotske automobilky co k nekterym modelum nemaji ani za priplatek ani dojezdovky.

+1
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 8. 7. 2017 10:01

presne.sada je k hovnu.my jsme jednou prorazili gumu o kamen a v aute bylo jenom lepeni takze konec jizdy (my jsme ho teda ani nenasli, ale bylo by k nicemu na tak velkou diru) je to ***** setrit uz i na tomhle.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 7. 2017 10:23

tak setri sa vsade, tu jedna peniaz a druhak hmotnost. Co tu usetria, to vyje... na velkych , tazkych kolesach. Ja som dojazdovku dokupil , sice je to mensie , ale lepsie ako nic ci fukacia sada. Ta ma tusim tiez daku zivotnost, mal by som kuknut a pripadne to vyhodit a tadsej nosen 3 plechovky piva, to moze zachranit zivot :)
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 8. 7. 2017 10:36

Jenze jsou auta kde na dojezdovku neni misto takze musis vozit v kufru
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod anonym 8. 7. 2017 10:53

Arnie J píše:foto s lístečkem garáž

+2
anonym

Odeslat příspěvekod tomanr 8. 7. 2017 16:07

goes píše:20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl.

Najskôr som si myslel že ti praskol kondom a nevedel si nájsť narýchlo rubriku: " tak som fotr"
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 8. 7. 2017 16:18

Já měl defekt asi 4x za život a ani jednou by mi lepící sada nepomohla...
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 7. 2017 17:13

Ja mam defekty vetsinou pomale, ze se treba do gumy vrazi hrebik a uchazi to pomalu, ze s tim jeste mesic jezdim a pak pul roku dofukuju nez to dam opravit ;-) Tam by ta lepici sada asi pomohla. A pak jsem mel defekt, ze jsem na Omeze sjel gumu durch, nejak blba geometrie a venku bylo jeste 3mm vzorku tak jsem si nevsiml, tam by asi lepeni nepomohlo :-P
Ale tema me zaujalo nez jsem zjistil o co jde, kua zapichal bych si 8-)
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 7. 2017 17:17

Co ti brání?
Chtěl bych jít napříč světem
Zásobovat děti fetem

Nasnášim špatně použitý mrkající smajlíky.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 8. 7. 2017 19:30

třeba jeho žena, může být jak žumpa, furt nas.raná anebo vyčerpaná , :-), no šak víte vo čom to je , no ne? Meta
metyn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 7. 2017 19:32

Ať si skočí za profesionálkou.
Chtěl bych jít napříč světem
Zásobovat děti fetem

Nasnášim špatně použitý mrkající smajlíky.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 7. 2017 19:55

tomanr píše:
goes píše:20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl.

Najskôr som si myslel že ti praskol kondom a nevedel si nájsť narýchlo rubriku: " tak som fotr"

:D

Jinak taky se neřeším. Ale ASSISTANCE. Víc nejde. Víc se snažit nebudu. Kdyz bude sada k prdu. Bude.
burty s krenem
Moderátor

Odeslat příspěvekod Nekenieh 8. 7. 2017 20:38

goes píše:20 let jezdim a bez defektu. Dnes sem pichl. Lepici sada by byla na nic. Zlata rezerva. Navic mam full rezervu. To jen pro ty kokotske automobilky co k nekterym modelum nemaji ani za priplatek ani dojezdovky.

20 let s sebou vozím docela obejmý závaží, 20 let na to čekám a dočkal jsem se. :D
No, podle mne to za to nestojí. Já to za 35 let řidičské praxe nepotřeboval. Vždycky jsem jezdil s hřebíkem (pozvolný únik) a někdy i docela dlouho.
A už jsem taky ujel na úplně prázdné zadní gumě cca 16 km a nic se ji nestalo. Teda po 8km jsem si toho všimnul, ale byl jsem línej přezovat. A když jsem viděl, že ji nic není a ani se moc nehřeje, tak jsem to dojel. Ale na zadku a zesílené céčkové provedení. To jen tak na okraj. Prostě takovej přirozenej runflat. :-)

20 let je docela dlouho. To už se častěji podělá turbo, vstřiky, řídící jednotka.... taky vozíte rezervní?
Nekenieh
Pozorovatel

Další stránka