zimní pneu 225/35 19"

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 2. 2017 23:20

do smrti dobrý :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 2. 2017 23:23

speleo píše:Komu tykáš?

:D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 8. 2. 2017 23:31

Ale furt jsem se nedozvěděl, jakej maximální motor a s jakou výbavou by šel :-) Málem sme se tady vyhonili radostí navzájem, ale tudle informaci jsem stále nedostal :P
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 2. 2017 08:33

Arnie J píše:jestli byl limit mega, tak do toho se 206 kW vleze jen ve výbavě ambition v naprostém holobytu

já bych na jeho místě bral 162 kW v štýle za 905 a příplatky za těch 95k

(pokud je tedy vůbec superb jako takový brán jako nějaký přínos... někdo může preferovat nabušený menší auto)


Obchoďáci mají limit 850tis.kč ceníkových, já jsem takovej nezařaditelnej...takže i teď mám auto lehce nad limitem. U mě byla původně domluvena nějaká "spoluúčast", když jsem chtěl dražší...ale pak se z toho stala story, kterou se mi popisovat nechce. A moje rozhodnutí nakonec bylo, že si radši vybavím dobře RS, který pojede líp než superb bez "spoluúčasti" než superb, kterýho jsem nechtěl (myšleno motor a výbava) a ještě se "spoluúčastí" i když nižší než u 206kw verze.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 9. 2. 2017 08:35

Takže 206kW by neprošlo ani v úplném a maximálním holobytu?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 2. 2017 08:36

206kw holobyt je někde kolem miliónu jestli dobře pamatuju
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 9. 2. 2017 08:38

Hlavne len na 17". To by chcelo ešte príplatok za 19" a to máš hneď tak 25t hore. :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 9. 2. 2017 08:41

Tomas B píše:206kw holobyt je někde kolem miliónu jestli dobře pamatuju


Aha, takže neprošlo. A o 162kW verzi jsi neuvažoval (ta by se vešla, ne?), nebo ti ani tak nešlo o větší auto (což jsem kvůli preferenci CC pochopi že spíš jo) jako spíš o slušnou výbavu? Pak RS dává smysl, na úkor prostoru (o třídu menší auto s tím samým motorem) kopa výbavy navíc.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 2. 2017 08:47

Ta 162kw u superbu by sem tak taky spíš nevešla a jak jsem psal, dávat "spoluúčast" na auto, který vlastně pořádně nechci je nesmysl. Navíc se mi nechce jít do slabšího a pomalejšího auta než jsem měl teď.

-- 9. 2. 2017 09:47 --

brasci píše:Hlavne len na 17". To by chcelo ešte príplatok za 19" a to máš hneď tak 25t hore. :D


právě :D Navíc ty tvoje 19" jdou jen na laurina a to jsme cenově zase někde jinde ;-)
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 9. 2. 2017 08:52

Tak so dej spoluúčast jinou formou, kup si na zimu vlastní origo osmnáctky, sedět to bude stejně a výběr gum mnohem lepší.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 2. 2017 08:54

proč bych to dělal, když si můžu koupit na zimu nějaký ty 19" pneu za firemní...to už si radši koupím jednu gumu 19" sám, kdybych měl pocit, že to někomu vadí :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 2. 2017 09:26

BTW.
Mně se ty hybridní kola na zimu líbí, přijde mi to jako fajn nápad a na zimu, bych si je umě představit. To, že to vypadá v mnoha případech dost blbě je spíše než designem dáno menším rozměrem, takže prostě u aut, která vypadají z principu s malými koly blbě, to nefunguje.

Ale funkčně to není podle mého názoru vůbec blbý výrobek a raději taková kola + dobrá pneumatika, než čínská pneu na krásných a velkých discích.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 9. 2. 2017 09:55

Tomas B píše:Ta 162kw u superbu by sem tak taky spíš nevešla a jak jsem psal, dávat "spoluúčast" na auto, který vlastně pořádně nechci je nesmysl. Navíc se mi nechce jít do slabšího a pomalejšího auta než jsem měl teď.


Což 220k RS je pomalejší než současný 250k tak jako tak, to sis moc nepomohl. :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 2. 2017 09:56

je nastejno, akorát má lepší podvozek

-- 9.2.2017 10:56:36 --

a má 230 koní i oficiálně
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 2. 2017 10:04

speleo píše:
Tomas B píše:Ta 162kw u superbu by sem tak taky spíš nevešla a jak jsem psal, dávat "spoluúčast" na auto, který vlastně pořádně nechci je nesmysl. Navíc se mi nechce jít do slabšího a pomalejšího auta než jsem měl teď.


Což 220k RS je pomalejší než současný 250k tak jako tak, to sis moc nepomohl. :)


současný RS má 230k, takže bych tipoval v reále alespoň 235k. Takže ano je to o něco slabší, ale auto je +- stejně těžký a má vyšší nm než moje stávající (takže rozdíl v reále bych tipoval šul nul) . Superb má o 7kw míň a je těžší.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků