Zimní pneu

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 29. 9. 2018 22:04

Zkoušel jsem u letních Firestony, Barumy, Fuldy, Uniroyaly, Nexeny... Vítězí Uniroyal, prostě super gumy, Fuldy pořád velmi dobrý, Barumy s přivřenejma očima dobrý než začne pršet, Firestony a Nexeny vyloženě nahovno... U zimních jsem byl ale s Firestonama spokojenej, S Barumama až s Polaris 3, nejlepší zimák co jsem zatím měl byl Kléber Krisalp HP. Nejstrašnější zimák nejvíc nahovno byl Polaris 1. To už byly lepší i prastarý GY-UG4.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 9. 2018 22:40

Tvl kde chodíš na takový značky? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 29. 9. 2018 23:04

Firestony zimní jsem koupil když jsem potřeboval narychlo sadu gum a jiný nebyly... Byly díky bohu dobrý.
Na Polaris 1 jsem koupil auto, na UG4 jiné, Nexeny byly na autě zapůjčeném, Klébery zimní jsem koupil cíleně na základě uživatelské zkušenosti, byly vynikající, doporučil jsem je potom i dalším - pro lehčí a menší auta super gumy, ale už se nedělají a nástupce se mi nelíbí do sněhu... Polaris 3 jsem koupil na základě dvou podnětů - opět jsem potřeboval gumy rychle (stará sada v piči kord) a z toho co bylo skladem byly nejlepší v testech (první třetina v malých rozměrech) a jsou dobré. na Firestonech letních jsem koupil sadu kol, potom Barumy, nespokojenost na vodě, tak místo nich Fuldy - sehnal jsem je od někoho zde na fóru, kterej měl ten rozměr a zbavoval se auta, zbyla mu sada gum připravená na jaro, tak mi jí prodal, ty byly OK, tu sadu kol jsem s nimi nakonec i prodal, když jsem se zbavoval auta. K dalšímu autu byly zase Barumy, skoro nový, tak se ojezdily, pak šly dolů a místo nich Uniroyaly.. Ty jsem koupil proto, že jsem podruhé zakoušel to, že letní barumy byly nahovno na vodě a tak jsem chtěl gumu, která bude na vodě nejlepší... Ty uniroyaly jsou super. Sice víc ubejvají a jsou hlučnější, ale na vodě super, i na suchu super a cenovej příplatek proti Barumu byl 1000kč/sada, což je máček... Zimní uniroaly půjdou na pižďucha a uvidí se.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 3. 10. 2018 00:13

MirecBA píše:tuto zimu budem testovat DEBICA FRIGO 2, som zvedavy ako podrzia a ako budu hucat

Ty se tváří jakože nic, ale jsou to proradný *****, dostal jsem na nich nedotáčivej smyk při výjezdu z kruháče a to v rámci dodržení 50kmh.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 3. 10. 2018 09:17

MirecBA píše:
glider píše:Nabuduce berem Conti.
Inak s UG9 spokojnost.



aby nie ked este nenasnezilo , nenamrzlo

A minuly rok nesnezilo a nemrzlo?
Rok predtym tiez?
Mam ich uz 3 sezony, toto bude 4.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 10. 2018 10:34

som myslel ze to mas teraz prvu testovacku
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 10. 2018 13:46

.Jelen. píše:
MirecBA píše:tuto zimu budem testovat DEBICA FRIGO 2, som zvedavy ako podrzia a ako budu hucat

Ty se tváří jakože nic, ale jsou to proradný *****, dostal jsem na nich nedotáčivej smyk při výjezdu z kruháče a to v rámci dodržení 50kmh.

To ještě nemusí nic znamenat.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 10. 2018 15:37

uz ich mam obute, zatial nebudem hodnotit, ale sa mi zdalo ze sa rychlo pretocili pri vyjazde z miesta, uvidime casom
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod .Jelen. 3. 10. 2018 19:36

Opatrně na nich, nevěř jim.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 3. 10. 2018 19:41

To uz mas zimne? :shock:
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 10. 2018 19:53

Já už dávno :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 3. 10. 2018 20:31

Snad v tech vikendovych 22C nebudou ztvrdly chladem.
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F40 3. 10. 2018 20:37

P5_3_1.jpg
česká klasika
F40
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 10. 2018 21:36

Ajajajajajaj

MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 10. 2018 22:17

brasci píše:To uz mas zimne? :shock:


nuz ke vo firme povedali ze to mam rovno prezut, tak som sa nehadal, len som upozornil, ze "leto" este neskocilo

-- 3. 10. 2018 23:20 --

.Jelen. píše:Opatrně na nich, nevěř jim.



jj treba ich najskor jemne zdrsnit , trochu dofukat a potom uvidim ako budu drzat. Zatial mi pride ze klzu trochu viac ako letne, to moze byt tym ze su nove a je teplo
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků