Zimní pneu

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 20. 10. 2017 07:22

MELLO píše:To by sem si připadal a ne to by jsem si připadal...


Nadhera 8-D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 20. 10. 2017 09:16

koenzym.q10 píše:Jean +1

_maty_, to je častý argument, ale zároveň nesmysl. Pneunet nebo nejlevnějšípneu asi nemaj jednoho šulínka ve skladu a druhýho u PC, a že má pneuservis "šulínky" na přezouvání pneu tak nějak vyplývá z toho, že se jedná o pneuservis.
Taky se říká, že jsou ty gumy předražený, protože je musej držet skladem. Většina pneuservisů bude mít pár sad 195/65/15 a 205/55/16, nejspíš Barum + jednu až dvě "prestižnější" značky, na kterých jezdí polovina republiky a idiotské rozměry, jako mám třeba já na swiftu, beztak skladem nedržej...


Zhruba tak to je, mají několik sad základních rozměrů pro nejběžnější vozidla, takže tam budou mít 165/13 +185/14 +195/15 +205/16 v nějaké nepříliš drahé a zároveň uspokojivě kvalitní značce, o kterých ví že je tutově prodají těm co to až tak neřeší a těm co až tak nešetří aby po něm chtěli kormorán, čínu nebo protektory, jichž je samozřejmě většina... ve větších rozměrech něco pěknějšího možná, ale jak kdo jak kde... v menších rozměrech nic dražšího mít nebudou, protože na našem trhu je o to malá poptávka.

Oni si dávají bacha kolik toho budou mít na skladě, protože když si to tamenchají ležet rok, tak se zase najde nějaký šťoura co je bude jebat za to že mají gumy starý DOT a už se bude slevovat, ačkoli ta guma není nijak funkčně hendikepovaná.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 20. 10. 2017 09:20

Co rok, některým zdejším stačí i půl roku :D
anonym

Odeslat příspěvekod cptObvious 20. 10. 2017 10:19

clany píše:Co rok, některým zdejším stačí i půl roku :D


:-P
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 10. 2017 21:25

Tak ja mam taky gumy nekdy duben 17 a uz jsem prskal a vono jde o prd.. par mesicu to je v pohode
Anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 20. 10. 2017 22:10

Já chtěl kupovat zimáky (Michelin Alpin 5 195/65 R15) na velko-pneu, ale nejdřív jsem dal šanci místnímu pneuservisu. Velko-pneu 13xx Kč za gumu, pneuservis 14xx Kč za gumu. Když připočtu to, že velko-pneu si naúčtuje 120 kč/guma za dopravu (nejde se toho zbavit ani při osobním odběru, který by pro mě nebyl problém) a ještě může dojít každá s různým DOT, nebylo co řešit.

Ne všude člověka natáhnou.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 10. 2017 22:14

NJ ale ne každý má takový pneuservis v okolí ... Nebo poraďte Tábor a okolí kde to zmaknou
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 10. 2017 08:41

Netusim.
Naposledy som tiez objednaval v pneuservise cena podobna a nemusel som nikde nic nosit. Iba auto.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 10. 2017 08:44

Kdysi dávno jsem měl taky takový pneuservis , i kaves mi uvařil abych se lépe zabavil když mi měnil pneu... Njn ale teď nemám noo a nevím asi jsem měl začít shánět drive
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 10. 2017 08:50

A maju aj Huntera.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 10. 2017 20:20

JV: já mám jeden dobrý poblíž u nás, ale to je ti celkem k hovnu....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 27. 10. 2017 16:27

Brát NEXEN WINGUARD SNOW? Je mi jasný, že to není premie, ale zase aby to nebylo úplně hrozný. Docela jsem zapomněl, že musím koupit nový a nechce se mi za to moc dávát, když auto jezdí jen tady pár km z vesnice do města vyhlídkovou jízdou.
Nebo radši Barumky? :D
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 10. 2017 16:28

Barum.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 27. 10. 2017 16:30

ja je mel na lagune a za me nebrat, uplne k hovnu. na snehu to bylo jak na sanich
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 27. 10. 2017 16:30

+1
Za mne Vraník.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků