Letní pneu 2017

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D1.8T 3. 9. 2017 15:06

one-z píše:
D1.8T píše:Pořád přemýšlím, jestli je zkusit pro rozšíření obzorů, ale asi k tomu není důvod. Vlastně jsem se ani nerozhodl co vezmu za rozměr. Nejspíš 225/45 17 buď Pzero nebo Federal RS-R.

Budeš dávat všechna čtyři stejná? Jestli chceš, tak ti je pučím - 2 ks, kola jsou připravená a pak případně klidně i prodám :-))


Všechny čtyři stejný. A ještě půjdu do nižšího ET, kvůli zvětšení rozchodu.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 27. 9. 2017 18:00

Tak jsem na letních. Po ježdění po servisech (případně volání těch vzdálenějších), kdy jsem zjistil, že jsou všichni na obědě a musim čekat, mě vzali hned v tom, co mam nejblíž domu. Pohoda, přezuto. 2x Hankokot Ventus Prime 2 a 2x Bridge Potenzy RE050. Těch se bojim z vyprávění, jsou vzadu. Ale zase s nima dost bojoval. Bočnice jako kámen. :D

Ale radost nemuže vydržet dlouho. Komplikace při přezouvání mi ***** a když jsem zjistil, že mam jednu gumu blbě na ráfku, tak už jsem byl vyloženě otrávenej. K reklamaci se dostanu nejdřív příští tejden. Tak to možná o víkendu necham otočit jinde.

A z toho plyne dotaz. Guma in/out daná obráceně - vadí to něčemu nějak zásadně kromě odvodu vody?

Alespoň už mam zase paprskáče, tak mi zase můžete chválit fotky. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 9. 2017 18:07

Co to je za debila, in/out neumí číst nebo je slepej?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 27. 9. 2017 18:16

Pajj: nejezdi divočáka a ničeho si nevšimneš. Až budeš mít čas nech to přehodit.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 27. 9. 2017 18:20

polda píše:Co to je za debila, in/out neumí číst nebo je slepej?

Servisak noo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 27. 9. 2017 18:22

one-z píše:Pajj: nejezdi divočáka a ničeho si nevšimneš. Až budeš mít čas nech to přehodit.


-- 27. 9. 2017 19:22 --

one-z píše:Pajj: nejezdi divočáka

:( :( :(
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 27. 9. 2017 18:50

Ona to žádná tragedie nebude. Jen je zatěžuje postupně, což bys u nových udělal stejně. Aspoň to máš jako studijní materiál.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 27. 9. 2017 19:06

Tak jsem klidnější. Necham to tak do příštího tejdne.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 28. 9. 2017 02:16

Jsem tak chvátal do hospy, že jsem ani nedal odeslat :D , ale déčko to už napsal.. já psal toto:
one-z píše:Tak jezdi, je to "jedno" :D Víš jak, jestli to nebude ono, tak to ucítíš... I na suchu by mohl být mírný rozdíl, někdy ta asymetrie je výrazná a vnějšek gumy by teď mohl třeba méně držet.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 9. 2017 11:21

Chvátat do hospody, to tě omlouvá.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků